Championship - Anglia
vasárnap, 06.05.2018
12:30
12:30

Millwall

Aston Villa
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | London |
| Vendég: | Birmingham |
| Távolság: | 162.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The Den |
| Befogadóképesség: | 20 146 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Unai Emery (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.50 | 3.10 | 12 | 1.37 | 1.60 | |||
| 34% | 27% | 39% | 1.30 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 70% | 30% | 44% | 56% | 23% | 77% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-09 | Aston Villa | 0 - 0 | Millwall |
| 2013-01-25 | Millwall | 2 - 1 | Aston Villa |
Millwall utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Middlesbrough | 2 - 0 | Millwall |
| 2018-04-20 | Millwall | 0 - 3 | Fulham |
| 2018-04-14 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Millwall |
| 2018-04-10 | Bolton | 0 - 2 | Millwall |
| 2018-04-07 | Millwall | 2 - 0 | Bristol City |
| 2018-04-02 | Ipswich | 2 - 2 | Millwall |
| 2018-03-30 | Millwall | 2 - 0 | Nottingham |
| 2018-03-17 | Barnsley | 0 - 2 | Millwall |
| 2018-03-10 | Millwall | 1 - 0 | Brentford |
| 2018-03-06 | Hull City | 1 - 2 | Millwall |
| 2018-03-03 | Millwall | 1 - 1 | Sunderland |
| 2018-02-24 | Burton Albion | 0 - 1 | Millwall |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 3 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 25% | 8% |
Aston Villa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Aston Villa | 1 - 1 | Derby County |
| 2018-04-21 | Ipswich | 0 - 4 | Aston Villa |
| 2018-04-13 | Aston Villa | 1 - 0 | Leeds |
| 2018-04-10 | Aston Villa | 1 - 0 | Cardiff |
| 2018-04-07 | Norwich | 3 - 1 | Aston Villa |
| 2018-04-03 | Aston Villa | 3 - 0 | Reading |
| 2018-03-31 | Hull City | 0 - 0 | Aston Villa |
| 2018-03-17 | Bolton | 1 - 0 | Aston Villa |
| 2018-03-13 | Aston Villa | 1 - 3 | QPR |
| 2018-03-10 | Aston Villa | 4 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-03-06 | Sunderland | 0 - 3 | Aston Villa |
| 2018-02-24 | Sheffield Wed | 2 - 4 | Aston Villa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 7 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 58% | 42% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 45 | +46 | 99 |
| 2 | Cardiff | 45 | +30 | 89 |
| 3 | Fulham | 45 | +35 | 88 |
| 4 | Aston Villa | 45 | +31 | 83 |
| 5 | Middlesbrough | 45 | +22 | 75 |
| 6 | Derby County | 45 | +19 | 72 |
| 7 | Preston | 45 | +10 | 70 |
| 8 | Millwall | 45 | +10 | 69 |
| 9 | Brentford | 45 | +10 | 68 |
| 10 | Bristol City | 45 | +10 | 67 |
| 11 | Sheffield Utd | 45 | +6 | 66 |
| 12 | Norwich | 45 | -7 | 60 |
| 13 | Ipswich | 45 | -3 | 59 |
| 14 | Leeds | 45 | -7 | 57 |
| 15 | QPR | 45 | -10 | 56 |
| 16 | Sheffield Wed | 45 | -5 | 54 |
| 17 | Nottingham | 45 | -13 | 53 |
| 18 | Hull City | 45 | 0 | 48 |
| 19 | Reading | 45 | -22 | 43 |
| 20 | Birmingham | 45 | -32 | 43 |
| 21 | Barnsley | 45 | -21 | 41 |
| 22 | Burton Albion | 45 | -42 | 41 |
| 23 | Bolton | 45 | -36 | 40 |
| 24 | Sunderland | 45 | -31 | 34 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Millwall | |
| Aston Villa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Millwall | Aston Villa |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Cardiff | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Fulham | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | Aston Villa | - | |
| 5 | Middlesbrough | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Derby County | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Preston | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Millwall | - | |
| 9 | Brentford | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Bristol City | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Sheffield Utd | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Norwich | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 13 | Ipswich | 3 - 4 | 0 - 4 |
| 14 | Leeds | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | QPR | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Sheffield Wed | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 17 | Nottingham | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Hull City | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Reading | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Birmingham | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 21 | Barnsley | 1 - 3 | 0 - 3 |
| 22 | Burton Albion | 0 - 1 | 0 - 4 |
| 23 | Bolton | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 24 | Sunderland | 1 - 1 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Millwall | Aston Villa | |
| Pozíció | 8 | 4 |
| Pontok | 69 | 83 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 5 |
| Pontok | 40 | 34 |
Liga forma
| Millwall | Aston Villa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
15 12 |
24
11 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
7 4 |
10
4 8 |
Liga gólok
| Millwall | Aston Villa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
55
45 |
72
41 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
21 |
30
22 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (540) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1369) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Millwall következő 6 mérkőzések
| 2018-07-07 | Dartford | - | Millwall |
| 2018-07-15 | SC Braga | - | Millwall |
| 2018-07-21 | Cambridge Utd | - | Millwall |
| 2018-07-24 | Colchester | - | Millwall |
| 2018-07-28 | Millwall | - | Bochum |
| 2018-08-04 | Millwall | - | Middlesbrough |
Aston Villa következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Middlesbrough | - | Aston Villa |
| 2018-05-15 | Aston Villa | - | Middlesbrough |
| 2018-05-26 | Aston Villa | - | Fulham |
| 2018-07-17 | Walsall | - | Aston Villa |
| 2018-07-21 | Burton Albion | - | Aston Villa |
| 2018-07-25 | West Ham | - | Aston Villa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.50 | 3.10 |
| Valószínűség | 34% | 27% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.60 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
