Serie A - Olaszország
szombat, 05.05.2018
17:00
17:00

Milan

Verona
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Milano |
| Vendég: | Verona |
| Távolság: | 141.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Giuseppe Meazza |
| Befogadóképesség: | 80 018 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Ruben Amorim (Por) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 8.50 | 19.00 | 1 | 1.02 | 6.00 | |||
| 53% | 23% | 24% | 1.14 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.36 | 3.10 | 1.83 | 1.83 | ||||||
| 76% | 24% | 53% | 47% | 26% | 74% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-17 | Verona | 3 - 0 | Milan |
| 2017-12-13 | Milan | 3 - 0 | Verona |
| 2016-04-25 | Verona | 2 - 1 | Milan |
| 2015-12-13 | Milan | 1 - 1 | Verona |
| 2015-03-07 | Milan | 2 - 2 | Verona |
| 2014-10-19 | Verona | 1 - 3 | Milan |
| 2014-01-19 | Milan | 1 - 0 | Verona |
| 2013-08-24 | Verona | 2 - 1 | Milan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 3 | 7 | 6 | 2 | |
| 38% | 25% | 38% | 88% | 75% | 25% |
Milan utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Bologna | 1 - 2 | Milan |
| 2018-04-21 | Milan | 0 - 1 | Benevento |
| 2018-04-18 | Torino | 1 - 1 | Milan |
| 2018-04-15 | Milan | 0 - 0 | Napoli |
| 2018-04-08 | Milan | 1 - 1 | Sassuolo |
| 2018-04-04 | Milan | 0 - 0 | Inter |
| 2018-03-31 | Juventus | 3 - 1 | Milan |
| 2018-03-18 | Milan | 3 - 2 | Chievo |
| 2018-03-15 | Arsenal | 3 - 1 | Milan |
| 2018-03-11 | Genoa | 0 - 1 | Milan |
| 2018-03-08 | Milan | 0 - 2 | Arsenal |
| 2018-02-28 | Lazio | 0 - 0 | Milan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Verona utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Verona | 1 - 3 | SPAL |
| 2018-04-23 | Genoa | 3 - 1 | Verona |
| 2018-04-18 | Verona | 0 - 1 | Sassuolo |
| 2018-04-15 | Bologna | 2 - 0 | Verona |
| 2018-04-08 | Verona | 1 - 0 | Cagliari |
| 2018-04-04 | Benevento | 3 - 0 | Verona |
| 2018-03-31 | Inter | 3 - 0 | Verona |
| 2018-03-18 | Verona | 0 - 5 | Atalanta |
| 2018-03-10 | Verona | 1 - 0 | Chievo |
| 2018-02-25 | Verona | 2 - 1 | Torino |
| 2018-02-19 | Lazio | 2 - 0 | Verona |
| 2018-02-11 | Sampdoria | 2 - 0 | Verona |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Serie A
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Juventus | 35 | +59 | 88 |
| 2 | Napoli | 35 | +45 | 84 |
| 3 | Roma | 35 | +31 | 70 |
| 4 | Lazio | 35 | +41 | 70 |
| 5 | Inter | 35 | +32 | 66 |
| 6 | Atalanta | 35 | +19 | 58 |
| 7 | Milan | 35 | +7 | 57 |
| 8 | Sampdoria | 35 | +1 | 54 |
| 9 | Fiorentina | 35 | +12 | 54 |
| 10 | Torino | 35 | +6 | 47 |
| 11 | Genoa | 35 | -7 | 41 |
| 12 | Bologna | 35 | -8 | 39 |
| 13 | Sassuolo | 35 | -31 | 37 |
| 14 | Udinese | 35 | -13 | 34 |
| 15 | Crotone | 35 | -24 | 34 |
| 16 | Cagliari | 35 | -29 | 33 |
| 17 | SPAL | 35 | -23 | 32 |
| 18 | Chievo | 35 | -26 | 31 |
| 19 | Verona | 35 | -43 | 25 |
| 20 | Benevento | 35 | -49 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Milan | |
| Verona | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Milan | Verona |
|---|---|---|---|
| 1 | Juventus | 0 - 2 | |
| 2 | Napoli | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Roma | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Lazio | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Inter | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Atalanta | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 7 | Milan | - | |
| 8 | Sampdoria | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Fiorentina | 1 - 4 | |
| 10 | Torino | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Genoa | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Bologna | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Sassuolo | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Udinese | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 15 | Crotone | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Cagliari | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | SPAL | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 18 | Chievo | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 19 | Verona | - | |
| 20 | Benevento | 0 - 1 | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Milan | Verona | |
| Pozíció | 7 | 19 |
| Pontok | 57 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 19 |
| Pontok | 29 | 9 |
Liga forma
| Milan | Verona | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
9 10 |
7
4 24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 4 |
2
3 12 |
Liga gólok
| Milan | Verona | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
39 |
28
71 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
14 |
14
37 |
Teljes statisztika Serie A
| Mérkőzések (350) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (938) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 27% |
Milan következő 6 mérkőzések
| 2018-05-09 | Juventus | - | Milan |
| 2018-05-13 | Atalanta | - | Milan |
| 2018-05-20 | Milan | - | Fiorentina |
| 2018-07-20 | Milan | - | Novara |
| 2018-07-26 | Milan | - | Manchester Utd |
| 2018-08-01 | Tottenham | - | Milan |
Verona következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Verona | - | Udinese |
| 2018-05-19 | Juventus | - | Verona |
| 2018-07-18 | Fiorentina | - | Verona |
| 2018-08-05 | Verona | - | Juve Stabia |
| 2018-08-12 | Catania | - | Verona |
| 2018-08-26 | Verona | - | Padova |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 8.50 | 19.00 |
| Valószínűség | 53% | 23% | 24% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.02 | 6.00 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 7.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.10 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.10 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.83 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
