Championship - Anglia
péntek, 30.03.2018
17:30
17:30

Middlesbrough

Wolverhampton
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Middlesbrough |
| Vendég: | Wolverhampton |
| Távolság: | 229.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Riverside Stadium |
| Befogadóképesség: | 34 988 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.00 | 2.79 | X2 | 1.44 | 1.39 | |||
| 33% | 21% | 46% | 1.39 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 23% | 77% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Wolverhampton | 1 - 0 | Middlesbrough |
| 2016-03-04 | Middlesbrough | 2 - 1 | Wolverhampton |
| 2015-10-24 | Wolverhampton | 1 - 3 | Middlesbrough |
| 2015-09-22 | Middlesbrough | 3 - 0 | Wolverhampton |
| 2015-04-14 | Middlesbrough | 2 - 1 | Wolverhampton |
| 2014-10-21 | Wolverhampton | 2 - 0 | Middlesbrough |
| 2013-03-30 | Wolverhampton | 3 - 2 | Middlesbrough |
| 2012-12-15 | Middlesbrough | 2 - 0 | Wolverhampton |
| 2009-01-24 | Wolverhampton | 1 - 2 | Middlesbrough |
| 2004-04-17 | Wolverhampton | 2 - 0 | Middlesbrough |
| 2003-11-01 | Middlesbrough | 2 - 0 | Wolverhampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 64% | 0% | 36% | 91% | 55% | 18% |
Middlesbrough utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Brentford | 1 - 1 | Middlesbrough |
| 2018-03-10 | Middlesbrough | 3 - 1 | Barnsley |
| 2018-03-06 | Birmingham | 0 - 1 | Middlesbrough |
| 2018-03-02 | Middlesbrough | 3 - 0 | Leeds |
| 2018-02-24 | Sunderland | 3 - 3 | Middlesbrough |
| 2018-02-20 | Middlesbrough | 3 - 1 | Hull City |
| 2018-02-17 | Cardiff | 1 - 0 | Middlesbrough |
| 2018-02-10 | Middlesbrough | 2 - 1 | Reading |
| 2018-02-03 | Norwich | 1 - 0 | Middlesbrough |
| 2018-01-30 | Middlesbrough | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-01-27 | Middlesbrough | 0 - 1 | Brighton |
| 2018-01-20 | QPR | 0 - 3 | Middlesbrough |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 50% | 25% |
Wolverhampton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Wolverhampton | 3 - 1 | Burton Albion |
| 2018-03-13 | Wolverhampton | 3 - 0 | Reading |
| 2018-03-10 | Aston Villa | 4 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-03-07 | Leeds | 0 - 3 | Wolverhampton |
| 2018-02-24 | Fulham | 2 - 0 | Wolverhampton |
| 2018-02-21 | Wolverhampton | 2 - 2 | Norwich |
| 2018-02-17 | Preston | 1 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-02-10 | Wolverhampton | 2 - 1 | QPR |
| 2018-02-03 | Wolverhampton | 3 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-01-27 | Ipswich | 0 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-01-20 | Wolverhampton | 0 - 2 | Nottingham |
| 2018-01-17 | Swansea | 2 - 1 | Wolverhampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 25% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 38 | +36 | 82 |
| 2 | Cardiff | 37 | +27 | 76 |
| 3 | Fulham | 38 | +25 | 69 |
| 4 | Aston Villa | 38 | +24 | 69 |
| 5 | Derby County | 37 | +21 | 62 |
| 6 | Middlesbrough | 38 | +18 | 62 |
| 7 | Bristol City | 38 | +12 | 61 |
| 8 | Preston | 38 | +11 | 60 |
| 9 | Sheffield Utd | 38 | +8 | 60 |
| 10 | Millwall | 38 | +9 | 58 |
| 11 | Brentford | 38 | +8 | 54 |
| 12 | Ipswich | 38 | -1 | 52 |
| 13 | Norwich | 38 | -3 | 52 |
| 14 | Leeds | 38 | -3 | 50 |
| 15 | QPR | 38 | -10 | 47 |
| 16 | Nottingham | 38 | -11 | 46 |
| 17 | Sheffield Wed | 38 | -11 | 41 |
| 18 | Hull City | 38 | -6 | 39 |
| 19 | Bolton | 38 | -23 | 39 |
| 20 | Reading | 38 | -13 | 36 |
| 21 | Barnsley | 38 | -19 | 33 |
| 22 | Birmingham | 38 | -29 | 33 |
| 23 | Burton Albion | 38 | -40 | 30 |
| 24 | Sunderland | 38 | -30 | 28 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Middlesbrough | |
| Wolverhampton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Middlesbrough | Wolverhampton |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | - | |
| 2 | Cardiff | 0 - 1 | |
| 3 | Fulham | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Aston Villa | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Derby County | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 6 | Middlesbrough | - | |
| 7 | Bristol City | 1 - 2 | |
| 8 | Preston | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Sheffield Utd | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Millwall | 2 - 2 | |
| 11 | Brentford | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 12 | Ipswich | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Norwich | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Leeds | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 15 | QPR | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 16 | Nottingham | 1 - 2 | |
| 17 | Sheffield Wed | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Hull City | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 19 | Bolton | 2 - 0 | |
| 20 | Reading | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 21 | Barnsley | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 22 | Birmingham | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 23 | Burton Albion | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 24 | Sunderland | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Middlesbrough | Wolverhampton | |
| Pozíció | 6 | 1 |
| Pontok | 62 | 82 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 1 |
| Pontok | 36 | 37 |
Liga forma
| Middlesbrough | Wolverhampton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
8 12 |
25
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
3 5 |
11
4 4 |
Liga gólok
| Middlesbrough | Wolverhampton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
54
36 |
69
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
14 |
28
17 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (455) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1143) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.51 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 24% |
Middlesbrough következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Burton Albion | - | Middlesbrough |
| 2018-04-07 | Middlesbrough | - | Nottingham |
| 2018-04-10 | Sheffield Utd | - | Middlesbrough |
| 2018-04-14 | Middlesbrough | - | Bristol City |
| 2018-04-21 | Derby County | - | Middlesbrough |
| 2018-04-28 | Middlesbrough | - | Millwall |
Wolverhampton következő 6 mérkőzések
| 2018-04-03 | Wolverhampton | - | Hull City |
| 2018-04-06 | Cardiff | - | Wolverhampton |
| 2018-04-11 | Wolverhampton | - | Derby County |
| 2018-04-15 | Wolverhampton | - | Birmingham |
| 2018-04-21 | Bolton | - | Wolverhampton |
| 2018-04-28 | Wolverhampton | - | Sheffield Wed |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 3.00 | 2.79 |
| Valószínűség | 33% | 21% | 46% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.39 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
