Ligue 1 - Franciaország
szombat, 10.02.2018
19:00
19:00

Metz

Montpellier
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Metz |
| Vendég: | Montpellier |
| Távolság: | 637.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Saint-Symphorien |
| Befogadóképesség: | 26 661 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.25 | 2.29 | X | 1.61 | 1.35 | |||
| 27% | 27% | 46% | 3.25 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 43% | 57% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-16 | Montpellier | 1 - 3 | Metz |
| 2017-01-21 | Metz | 2 - 0 | Montpellier |
| 2016-09-24 | Montpellier | 0 - 1 | Metz |
| 2015-01-17 | Metz | 2 - 3 | Montpellier |
| 2014-08-23 | Montpellier | 2 - 0 | Metz |
| 2009-02-13 | Metz | 3 - 1 | Montpellier |
| 2008-09-01 | Montpellier | 1 - 2 | Metz |
| 2007-03-02 | Montpellier | 1 - 1 | Metz |
| 2006-09-25 | Metz | 2 - 1 | Montpellier |
| 2004-02-14 | Montpellier | 0 - 1 | Metz |
| 2003-09-13 | Metz | 2 - 1 | Montpellier |
| 2002-02-09 | Metz | 0 - 0 | Montpellier |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 50% | 25% |
Metz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Metz | 1 - 1 | Caen |
| 2018-02-02 | Marseille | 6 - 3 | Metz |
| 2018-01-27 | Metz | 2 - 1 | Nice |
| 2018-01-24 | Tours | 0 - 0 | Metz |
| 2018-01-21 | Monaco | 3 - 1 | Metz |
| 2018-01-17 | Metz | 3 - 0 | St. Etienne |
| 2018-01-13 | Dijon | 1 - 1 | Metz |
| 2018-01-07 | Dunkerque | 2 - 4 | Metz |
| 2017-12-20 | Metz | 3 - 0 | Strasbourg |
| 2017-12-16 | Montpellier | 1 - 3 | Metz |
| 2017-12-12 | Angers | 1 - 0 | Metz |
| 2017-12-09 | Metz | 1 - 1 | Rennes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Montpellier utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Montpellier | 1 - 2 | Lyon |
| 2018-02-03 | Montpellier | 2 - 1 | Angers |
| 2018-01-31 | Monaco | 2 - 0 | Montpellier |
| 2018-01-27 | PSG | 4 - 0 | Montpellier |
| 2018-01-24 | Montpellier | 4 - 3 | Lorient |
| 2018-01-20 | Montpellier | 2 - 1 | Toulouse |
| 2018-01-17 | Amiens | 1 - 1 | Montpellier |
| 2018-01-13 | Montpellier | 0 - 0 | Monaco |
| 2018-01-10 | Angers | 0 - 1 | Montpellier |
| 2017-12-20 | Bordeaux | 0 - 2 | Montpellier |
| 2017-12-16 | Montpellier | 1 - 3 | Metz |
| 2017-12-13 | Montpellier | 4 - 1 | Lyon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Tabella Ligue 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 24 | +58 | 62 |
| 2 | Marseille | 25 | +26 | 52 |
| 3 | Monaco | 24 | +30 | 50 |
| 4 | Lyon | 24 | +26 | 48 |
| 5 | Nantes | 24 | 0 | 37 |
| 6 | Montpellier | 24 | +2 | 34 |
| 7 | Nice | 24 | -5 | 34 |
| 8 | Bordeaux | 24 | -3 | 32 |
| 9 | Guingamp | 24 | -7 | 32 |
| 10 | Rennes | 24 | -5 | 31 |
| 11 | Caen | 24 | -10 | 30 |
| 12 | St. Etienne | 25 | -14 | 30 |
| 13 | Dijon | 23 | -13 | 28 |
| 14 | Strasbourg | 24 | -13 | 27 |
| 15 | Toulouse | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Angers | 24 | -7 | 25 |
| 17 | Amiens | 24 | -7 | 25 |
| 18 | Lille | 24 | -16 | 25 |
| 19 | Troyes | 23 | -10 | 24 |
| 20 | Metz | 24 | -22 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Metz | |
| Montpellier | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Metz | Montpellier |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 1 - 5 | 4 - 0 |
| 2 | Marseille | 0 - 3 | |
| 3 | Monaco | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Lyon | 0 - 0 | |
| 5 | Nantes | ||
| 6 | Montpellier | - | |
| 7 | Nice | 2 - 1 | |
| 8 | Bordeaux | 0 - 2 | |
| 9 | Guingamp | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 10 | Rennes | 1 - 1 | |
| 11 | Caen | ||
| 12 | St. Etienne | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Dijon | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 14 | Strasbourg | 3 - 0 | |
| 15 | Toulouse | 1 - 0 | |
| 16 | Angers | 1 - 1 | |
| 17 | Amiens | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Lille | 0 - 3 | |
| 19 | Troyes | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | Metz | - |
Liga pozíció
| Metz | Montpellier | |
| Pozíció | 20 | 6 |
| Pontok | 18 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 8 |
| Pontok | 10 | 14 |
Liga forma
| Metz | Montpellier | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 16 |
8
10 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 8 |
3
5 3 |
Liga gólok
| Metz | Montpellier | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
45 |
22
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
22 |
8
10 |
Teljes statisztika Ligue 1
| Mérkőzések (240) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (637) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 25% |
Metz következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Troyes | - | Metz |
| 2018-02-24 | Guingamp | - | Metz |
| 2018-03-03 | Metz | - | Toulouse |
| 2018-03-10 | PSG | - | Metz |
| 2018-03-18 | Metz | - | Nantes |
| 2018-04-01 | Strasbourg | - | Metz |
Montpellier következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Montpellier | - | Guingamp |
| 2018-02-23 | Strasbourg | - | Montpellier |
| 2018-03-04 | Montpellier | - | Lyon |
| 2018-03-10 | Lille | - | Montpellier |
| 2018-03-17 | Montpellier | - | Dijon |
| 2018-04-01 | Caen | - | Montpellier |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 3.25 | 2.29 |
| Valószínűség | 27% | 27% | 46% |
| X @ 3.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.35 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
