Peru
vasárnap, 25.02.2018
01:00
Melgar Arequipa
Binacional
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Arequipa |
| Vendég: |
Desaguadero |
| Távolság: |
265.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Virgen de Chapi
|
| Befogadóképesség: |
60 000 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
01:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.20 |
6.00 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.62 |
| 46% |
35% |
19% |
1.44 |
|
|
|
90% |
10% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 76% |
24% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Melgar Arequipa utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-17 |
Real Garcilaso
|
0 - 0 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-02-11 |
Melgar Arequipa
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2018-02-07 |
Melgar Arequipa
|
0 - 1 |
Santiago Wand.
|
|
2018-02-03 |
Dep. Municipal
|
1 - 3 |
Melgar Arequipa
|
|
2018-01-31 |
Santiago Wand.
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2017-12-03 |
Melgar Arequipa
|
4 - 0 |
Sport Huancayo
|
|
2017-11-29 |
Dep. Municipal
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2017-11-25 |
Melgar Arequipa
|
4 - 3 |
Juan Aurich
|
|
2017-11-20 |
Comerciantes Un
|
1 - 1 |
Melgar Arequipa
|
|
2017-10-28 |
Melgar Arequipa
|
2 - 0 |
U. de Deportes
|
|
2017-10-25 |
Union Comercio
|
0 - 2 |
Melgar Arequipa
|
|
2017-10-21 |
Melgar Arequipa
|
5 - 0 |
Acad. Cantolao
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
5 |
4 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
42% |
33% |
Binacional utolsó 3 mérkőzések
|
2018-02-20 |
Binacional
|
2 - 2 |
Sport Huancayo
|
|
2018-02-12 |
Union Comercio
|
1 - 2 |
Binacional
|
|
2018-02-03 |
Binacional
|
0 - 2 |
Acad. Cantolao
|
Melgar Arequipa következő 6 mérkőzések
|
2018-03-01 |
Melgar Arequipa
|
- |
Acad. Cantolao
|
|
2018-03-05 |
Union Comercio
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2018-03-14 |
Melgar Arequipa
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-03-18 |
Melgar Arequipa
|
- |
Sport Huancayo
|
|
2018-04-01 |
Sport Boys
|
- |
Melgar Arequipa
|
|
2018-04-07 |
Melgar Arequipa
|
- |
Real Garcilaso
|
Binacional következő 6 mérkőzések
|
2018-02-28 |
Sport Boys
|
- |
Binacional
|
|
2018-03-06 |
Binacional
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-03-10 |
Real Garcilaso
|
- |
Binacional
|
|
2018-03-16 |
Acad. Cantolao
|
- |
Binacional
|
|
2018-03-30 |
Binacional
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-04-10 |
Sport Huancayo
|
- |
Binacional
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.44 |
4.20 |
6.00 |
| Valószínűség |
46% |
35% |
19% |
|
1 @ 1.44 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.12 |
2.62 |
| Valószínűség |
90% |
10% |
|
1X @ 1.12 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.70 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Felett 2.5 @ 1.70 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.62 |
1.44 |
| Valószínűség |
|
34% |
66% |
|
Alatt 3.5 @ 1.44 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.90 |
| Valószínűség |
|
38% |
62% |
|
Nem @ 1.90 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 00:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!