A-League - Ausztrália
vasárnap, 08.04.2018
08:00
08:00

Melbourne Vict.

Wellington Ph.
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Melbourne (Aus) |
| Vendég: | Wellington (Új-Zéland) / Ausztrália (Uzl) |
| Távolság: | 2 572.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | AAMI Park |
| Befogadóképesség: | 30 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.25 | 8.50 | 1 | 1.08 | 3.39 | |||
| 58% | 21% | 21% | 1.33 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.33 | 3.39 | 1.80 | 1.90 | ||||||
| 80% | 20% | 63% | 37% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-10 | Wellington Ph. | 2 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2017-12-03 | Wellington Ph. | 2 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2017-04-02 | Melbourne Vict. | 0 - 3 | Wellington Ph. |
| 2017-01-17 | Wellington Ph. | 3 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2016-10-31 | Melbourne Vict. | 6 - 1 | Wellington Ph. |
| 2016-04-02 | Wellington Ph. | 1 - 4 | Melbourne Vict. |
| 2015-12-05 | Wellington Ph. | 2 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2015-11-02 | Melbourne Vict. | 3 - 0 | Wellington Ph. |
| 2015-04-05 | Wellington Ph. | 0 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2015-03-01 | Melbourne Vict. | 2 - 3 | Wellington Ph. |
| 2014-11-03 | Melbourne Vict. | 2 - 0 | Wellington Ph. |
| 2014-04-12 | Wellington Ph. | 1 - 4 | Melbourne Vict. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 12 | 10 | 5 | |
| 58% | 0% | 42% | 100% | 83% | 42% |
Melbourne Vict. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-04 | Ulsan HD | 6 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2018-03-31 | Melbourne Vict. | 3 - 1 | WS Wanderers |
| 2018-03-25 | Perth Glory | 1 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2018-03-18 | Melbourne Vict. | 5 - 2 | CC Mariners |
| 2018-03-13 | Melbourne Vict. | 1 - 0 | Kawasaki Front. |
| 2018-03-07 | Kawasaki Front. | 2 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2018-03-02 | Melbourne City | 1 - 2 | Melbourne Vict. |
| 2018-02-24 | Melbourne Vict. | 3 - 0 | Adelaide Utd |
| 2018-02-20 | Shanghai Port | 4 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2018-02-13 | Melbourne Vict. | 3 - 3 | Ulsan HD |
| 2018-02-09 | Melbourne Vict. | 1 - 2 | Brisbane Roar |
| 2018-02-03 | Newcastle Jets | 2 - 0 | Melbourne Vict. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Wellington Ph. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-30 | Adelaide Utd | 3 - 1 | Wellington Ph. |
| 2018-03-25 | Wellington Ph. | 2 - 2 | Brisbane Roar |
| 2018-03-17 | Wellington Ph. | 0 - 1 | Newcastle Jets |
| 2018-03-10 | WS Wanderers | 4 - 1 | Wellington Ph. |
| 2018-02-23 | CC Mariners | 1 - 0 | Wellington Ph. |
| 2018-02-17 | Wellington Ph. | 2 - 1 | Perth Glory |
| 2018-02-11 | WS Wanderers | 4 - 0 | Wellington Ph. |
| 2018-02-02 | Sydney FC | 4 - 0 | Wellington Ph. |
| 2018-01-27 | Wellington Ph. | 0 - 1 | Adelaide Utd |
| 2018-01-20 | Newcastle Jets | 2 - 3 | Wellington Ph. |
| 2018-01-13 | Wellington Ph. | 1 - 1 | WS Wanderers |
| 2018-01-10 | Wellington Ph. | 2 - 1 | Melbourne Vict. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 6 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 50% |
Tabella A-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 25 | +38 | 58 |
| 2 | Newcastle Jets | 26 | +14 | 47 |
| 3 | Melbourne City | 26 | +9 | 43 |
| 4 | Melbourne Vict. | 25 | +6 | 38 |
| 5 | Adelaide Utd | 25 | 0 | 36 |
| 6 | WS Wanderers | 26 | -8 | 33 |
| 7 | Brisbane Roar | 26 | -8 | 32 |
| 8 | Perth Glory | 26 | -12 | 32 |
| 9 | CC Mariners | 26 | -15 | 20 |
| 10 | Wellington Ph. | 25 | -24 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Melbourne Vict. | |
| Wellington Ph. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Melbourne Vict. | Wellington Ph. |
|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 2 | Newcastle Jets | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 3 | Melbourne City | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Melbourne Vict. | - | |
| 5 | Adelaide Utd | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | WS Wanderers | 3 - 1 | 4 - 1 |
| 7 | Brisbane Roar | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Perth Glory | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | CC Mariners | 5 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Wellington Ph. | - |
Liga pozíció
| Melbourne Vict. | Wellington Ph. | |
| Pozíció | 4 | 10 |
| Pontok | 38 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 10 |
| Pontok | 18 | 5 |
Liga forma
| Melbourne Vict. | Wellington Ph. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
5 9 |
4
6 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 5 |
1
2 10 |
Liga gólok
| Melbourne Vict. | Wellington Ph. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
35 |
28
52 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
19 |
8
28 |
Teljes statisztika A-League
| Mérkőzések (128) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 36% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (378) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.95 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.37 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 76% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 62% |
| Felett 3.5 | 33% |
Melbourne Vict. következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Sydney FC | - | Melbourne Vict. |
| 2018-04-18 | Melbourne Vict. | - | Shanghai Port |
| 2018-04-22 | Melbourne Vict. | - | Adelaide Utd |
| 2018-04-28 | Sydney FC | - | Melbourne Vict. |
| 2018-05-05 | Newcastle Jets | - | Melbourne Vict. |
| 2018-08-07 | Perth Glory | - | Melbourne Vict. |
Wellington Ph. következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Wellington Ph. | - | Melbourne City |
| 2018-10-21 | Wellington Ph. | - | Newcastle Jets |
| 2018-10-28 | Brisbane Roar | - | Wellington Ph. |
| 2018-11-03 | Wellington Ph. | - | WS Wanderers |
| 2018-11-09 | Melbourne City | - | Wellington Ph. |
| 2018-11-24 | Wellington Ph. | - | Adelaide Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 5.25 | 8.50 |
| Valószínűség | 58% | 21% | 21% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.08 | 3.39 |
| Valószínűség | 73% | 27% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 7.00 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.10 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.39 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 2.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.90 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 04:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
