A-League - Rájátszás - Ausztrália
vasárnap, 22.04.2018
09:00
Melbourne Vict.
Adelaide Utd
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Melbourne |
| Vendég: |
Adelaide |
| Távolság: |
653.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
AAMI Park
|
| Befogadóképesség: |
30 500 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
09:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.50 |
3.10 |
1 |
|
|
|
1.37 |
1.70 |
| 39% |
32% |
29% |
2.20 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
33% |
67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-02-24 |
Melbourne Vict.
|
3 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2017-12-08 |
Melbourne Vict.
|
1 - 2 |
Adelaide Utd
|
|
2017-10-20 |
Adelaide Utd
|
2 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2017-08-23 |
Adelaide Utd
|
3 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2017-02-25 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Adelaide Utd
|
|
2017-01-07 |
Adelaide Utd
|
0 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2016-10-22 |
Adelaide Utd
|
1 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2016-02-19 |
Melbourne Vict.
|
0 - 1 |
Adelaide Utd
|
|
2015-11-28 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Adelaide Utd
|
|
2015-10-09 |
Adelaide Utd
|
0 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2015-09-22 |
Melbourne Vict.
|
3 - 1 |
Adelaide Utd
|
|
2015-03-21 |
Adelaide Utd
|
2 - 2 |
Melbourne Vict.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
9 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
75% |
25% |
Melbourne Vict. utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-18 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Shanghai Port
|
|
2018-04-13 |
Sydney FC
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-04-08 |
Melbourne Vict.
|
2 - 1 |
Wellington Ph.
|
|
2018-04-04 |
Ulsan HD
|
6 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-03-31 |
Melbourne Vict.
|
3 - 1 |
WS Wanderers
|
|
2018-03-25 |
Perth Glory
|
1 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-03-18 |
Melbourne Vict.
|
5 - 2 |
CC Mariners
|
|
2018-03-13 |
Melbourne Vict.
|
1 - 0 |
Kawasaki Front.
|
|
2018-03-07 |
Kawasaki Front.
|
2 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-03-02 |
Melbourne City
|
1 - 2 |
Melbourne Vict.
|
|
2018-02-24 |
Melbourne Vict.
|
3 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2018-02-20 |
Shanghai Port
|
4 - 1 |
Melbourne Vict.
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
9 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
75% |
42% |
Adelaide Utd utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-15 |
WS Wanderers
|
2 - 3 |
Adelaide Utd
|
|
2018-04-08 |
Sydney FC
|
3 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2018-03-30 |
Adelaide Utd
|
3 - 1 |
Wellington Ph.
|
|
2018-03-23 |
Adelaide Utd
|
5 - 2 |
Newcastle Jets
|
|
2018-03-16 |
Adelaide Utd
|
1 - 1 |
Melbourne City
|
|
2018-03-03 |
Brisbane Roar
|
1 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2018-02-24 |
Melbourne Vict.
|
3 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2018-02-17 |
Adelaide Utd
|
2 - 2 |
CC Mariners
|
|
2018-02-03 |
Adelaide Utd
|
2 - 1 |
Perth Glory
|
|
2018-01-27 |
Wellington Ph.
|
0 - 1 |
Adelaide Utd
|
|
2018-01-21 |
Melbourne City
|
5 - 0 |
Adelaide Utd
|
|
2018-01-14 |
Adelaide Utd
|
0 - 0 |
Sydney FC
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
8 |
5 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
67% |
42% |
Tabella A-League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Sydney FC |
27 |
20 |
4 |
3 |
64 |
22 |
+42 |
64 |
| 2 |
Newcastle Jets |
27 |
15 |
5 |
7 |
57 |
37 |
+20 |
50 |
| 3 |
Melbourne City |
27 |
13 |
4 |
10 |
41 |
33 |
+8 |
43 |
| 4 |
Melbourne Vict. |
27 |
12 |
5 |
10 |
43 |
37 |
+6 |
41 |
| 5 |
Adelaide Utd |
27 |
11 |
6 |
10 |
36 |
38 |
-2 |
39 |
| 6 |
Brisbane Roar |
27 |
10 |
5 |
12 |
33 |
40 |
-7 |
35 |
| 7 |
WS Wanderers |
27 |
8 |
9 |
10 |
38 |
47 |
-9 |
33 |
| 8 |
Perth Glory |
27 |
10 |
2 |
15 |
37 |
50 |
-13 |
32 |
| 9 |
Wellington Ph. |
27 |
5 |
6 |
16 |
31 |
55 |
-24 |
21 |
| 10 |
CC Mariners |
27 |
4 |
8 |
15 |
28 |
49 |
-21 |
20 |
Melbourne Vict. következő 6 mérkőzések
|
2018-04-28 |
Sydney FC
|
- |
Melbourne Vict.
|
|
2018-05-05 |
Newcastle Jets
|
- |
Melbourne Vict.
|
|
2018-08-07 |
Perth Glory
|
- |
Melbourne Vict.
|
|
2018-10-20 |
Melbourne Vict.
|
- |
Melbourne City
|
|
2018-10-28 |
Melbourne Vict.
|
- |
Perth Glory
|
|
2018-11-03 |
Newcastle Jets
|
- |
Melbourne Vict.
|
Adelaide Utd következő 6 mérkőzések
|
2018-08-01 |
Adelaide Utd
|
- |
CC Mariners
|
|
2018-10-19 |
Adelaide Utd
|
- |
Sydney FC
|
|
2018-10-26 |
Adelaide Utd
|
- |
Newcastle Jets
|
|
2018-10-30 |
Adelaide Utd
|
- |
Sydney FC
|
|
2018-11-04 |
CC Mariners
|
- |
Adelaide Utd
|
|
2018-11-11 |
Adelaide Utd
|
- |
Perth Glory
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.20 |
3.50 |
3.10 |
| Valószínűség |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 2.20 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.37 |
1.70 |
| Valószínűség |
66% |
34% |
|
1X @ 1.37 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
76% |
24% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
54% |
46% |
|
Felett 2.5 @ 1.72 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
33% |
67% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.61 |
2.20 |
| Valószínűség |
|
56% |
44% |
|
Igen @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-22 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!