Pro League - Belgium
szombat, 02.12.2017
19:30
19:30

Mechelen

Genk
3 - 2
(3 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Mechelen |
| Vendég: | Genk |
| Távolság: | 71.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Achter de Kazerne |
| Befogadóképesség: | 13 123 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.50 | 2.20 | X2 | 1.70 | 1.37 | |||
| 21% | 38% | 41% | 1.37 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.89 | 1.89 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 41% | 59% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-29 | Mechelen | 1 - 1 | Genk |
| 2017-08-26 | Genk | 1 - 0 | Mechelen |
| 2017-01-28 | Mechelen | 1 - 0 | Genk |
| 2016-10-02 | Genk | 2 - 1 | Mechelen |
| 2016-01-23 | Mechelen | 1 - 1 | Genk |
| 2015-09-18 | Genk | 3 - 1 | Mechelen |
| 2015-07-11 | Mechelen | 2 - 1 | Genk |
| 2015-04-24 | Genk | 1 - 0 | Mechelen |
| 2015-04-18 | Mechelen | 4 - 0 | Genk |
| 2014-11-23 | Genk | 3 - 0 | Mechelen |
| 2014-07-27 | Mechelen | 3 - 1 | Genk |
| 2014-02-01 | Mechelen | 0 - 2 | Genk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Mechelen utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-29 | Mechelen | 1 - 1 | Genk |
| 2017-11-25 | Royal Antwerp | 0 - 0 | Mechelen |
| 2017-11-17 | Charleroi | 2 - 0 | Mechelen |
| 2017-11-04 | Mechelen | 2 - 0 | Kortrijk |
| 2017-10-28 | Zulte Waregem | 2 - 1 | Mechelen |
| 2017-10-24 | Mechelen | 0 - 2 | Lokeren |
| 2017-10-21 | Eupen | 4 - 1 | Mechelen |
| 2017-10-13 | Mechelen | 3 - 4 | Anderlecht |
| 2017-09-30 | RE Mouscron | 2 - 2 | Mechelen |
| 2017-09-23 | Mechelen | 2 - 0 | St. Truiden |
| 2017-09-15 | Club Brugge | 2 - 0 | Mechelen |
| 2017-09-10 | Mechelen | 1 - 1 | Oostende |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 33% | 25% |
Genk utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-29 | Mechelen | 1 - 1 | Genk |
| 2017-11-26 | Genk | 0 - 2 | Standard Liege |
| 2017-11-19 | Zulte Waregem | 0 - 1 | Genk |
| 2017-11-04 | Genk | 0 - 0 | Lokeren |
| 2017-10-28 | Kortrijk | 0 - 0 | Genk |
| 2017-10-25 | Genk | 2 - 0 | Club Brugge |
| 2017-10-22 | Anderlecht | 0 - 1 | Genk |
| 2017-10-14 | Genk | 1 - 1 | RE Mouscron |
| 2017-09-30 | Eupen | 3 - 3 | Genk |
| 2017-09-23 | Genk | 1 - 1 | Oostende |
| 2017-09-20 | Cercle Brugge | 0 - 1 | Genk |
| 2017-09-16 | St. Truiden | 2 - 1 | Genk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Tabella Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 16 | +22 | 40 |
| 2 | Charleroi | 17 | +12 | 35 |
| 3 | Anderlecht | 16 | +9 | 31 |
| 4 | St. Truiden | 16 | -2 | 25 |
| 5 | Royal Antwerp | 16 | +2 | 24 |
| 6 | Standard Liege | 16 | -1 | 23 |
| 7 | KAA Gent | 16 | +7 | 22 |
| 8 | Genk | 16 | +2 | 22 |
| 9 | Beveren | 16 | +4 | 21 |
| 10 | Oostende | 17 | -1 | 19 |
| 11 | Zulte Waregem | 16 | -2 | 19 |
| 12 | RE Mouscron | 16 | -6 | 19 |
| 13 | Lokeren | 16 | -7 | 17 |
| 14 | Kortrijk | 16 | -12 | 14 |
| 15 | Mechelen | 16 | -9 | 12 |
| 16 | Eupen | 16 | -18 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mechelen | |
| Genk | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Mechelen | Genk |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | ||
| 2 | Charleroi | ||
| 3 | Anderlecht | 3 - 4 | 0 - 1 |
| 4 | St. Truiden | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Royal Antwerp | 1 - 2 | 3 - 5 |
| 6 | Standard Liege | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | KAA Gent | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Genk | - | |
| 9 | Beveren | ||
| 10 | Oostende | 1 - 1 | |
| 11 | Zulte Waregem | 0 - 1 | |
| 12 | RE Mouscron | ||
| 13 | Lokeren | 0 - 2 | |
| 14 | Kortrijk | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Mechelen | - | |
| 16 | Eupen | 3 - 3 |
Liga pozíció
| Mechelen | Genk | |
| Pozíció | 15 | 8 |
| Pontok | 12 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 5 |
| Pontok | 9 | 12 |
Liga forma
| Mechelen | Genk | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
6 8 |
5
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 3 |
3
3 2 |
Liga gólok
| Mechelen | Genk | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
26 |
21
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
11 |
13
11 |
Teljes statisztika Pro League
| Mérkőzések (129) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (372) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.88 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.56 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 33% |
Mechelen következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Oostende | - | Mechelen |
| 2017-12-16 | Kortrijk | - | Mechelen |
| 2017-12-20 | Mechelen | - | Club Brugge |
| 2017-12-26 | Lokeren | - | Mechelen |
| 2018-01-10 | Mechelen | - | Osnabrück |
| 2018-01-10 | Mechelen | - | Ingolstadt |
Genk következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Genk | - | Eupen |
| 2017-12-13 | Genk | - | Beveren |
| 2017-12-17 | Charleroi | - | Genk |
| 2017-12-23 | Genk | - | Kortrijk |
| 2017-12-27 | Oostende | - | Genk |
| 2018-01-07 | Schalke 04 | - | Genk |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 3.50 | 2.20 |
| Valószínűség | 21% | 38% | 41% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 1.37 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.89 | 1.89 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.89 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-02 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
