Osztrák labdarúgókupa - Ausztria
kedd, 27.02.2018
18:30
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Mattersburg |
| Vendég: |
Hartberg |
| Távolság: |
59.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Pappelstadion
|
| Befogadóképesség: |
15 700 (5 700) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.50 |
5.75 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.62 |
| 44% |
32% |
24% |
1.44 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.29 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 81% |
19% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
44% |
56% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2017-06-23 |
TSV Hartberg
|
2 - 1 |
Mattersburg
|
|
2016-06-28 |
TSV Hartberg
|
1 - 0 |
Mattersburg
|
|
2015-04-24 |
TSV Hartberg
|
2 - 4 |
Mattersburg
|
|
2015-02-27 |
Mattersburg
|
2 - 0 |
TSV Hartberg
|
|
2014-09-26 |
Mattersburg
|
1 - 0 |
TSV Hartberg
|
|
2014-08-01 |
TSV Hartberg
|
0 - 4 |
Mattersburg
|
|
2014-04-29 |
TSV Hartberg
|
0 - 0 |
Mattersburg
|
|
2014-03-14 |
Mattersburg
|
2 - 2 |
TSV Hartberg
|
|
2013-11-08 |
TSV Hartberg
|
1 - 3 |
Mattersburg
|
|
2013-08-30 |
Mattersburg
|
4 - 4 |
TSV Hartberg
|
|
2012-09-07 |
TSV Hartberg
|
1 - 4 |
Mattersburg
|
|
2010-06-30 |
TSV Hartberg
|
0 - 4 |
Mattersburg
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
8 |
7 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
67% |
58% |
Mattersburg utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-24 |
Altach
|
1 - 1 |
Mattersburg
|
|
2018-02-17 |
Mattersburg
|
2 - 1 |
Austria Wien
|
|
2018-02-10 |
St. Pölten
|
0 - 3 |
Mattersburg
|
|
2018-02-03 |
Mattersburg
|
1 - 0 |
Sturm Graz
|
|
2018-01-27 |
Mattersburg
|
5 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2018-01-22 |
Mattersburg
|
1 - 0 |
Saarbrucken
|
|
2018-01-20 |
Mattersburg
|
1 - 1 |
Aarau
|
|
2018-01-19 |
Mattersburg
|
1 - 1 |
Servette
|
|
2018-01-16 |
Mattersburg
|
2 - 2 |
Ulsan HD
|
|
2017-12-16 |
Mattersburg
|
5 - 1 |
Wolfsberger AC
|
|
2017-12-09 |
Rapid Wien
|
2 - 2 |
Mattersburg
|
|
2017-12-02 |
Mattersburg
|
1 - 0 |
LASK Linz
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
5 |
0 |
|
9 |
6 |
4 |
| 58% |
42% |
0% |
|
75% |
50% |
33% |
TSV Hartberg utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-23 |
TSV Hartberg
|
0 - 2 |
Wacker Innsbr.
|
|
2018-01-27 |
LASK Linz
|
2 - 0 |
TSV Hartberg
|
|
2017-12-01 |
TSV Hartberg
|
1 - 2 |
FAC Wien
|
|
2017-11-24 |
WSG Wattens
|
1 - 4 |
TSV Hartberg
|
|
2017-11-17 |
TSV Hartberg
|
0 - 0 |
Austria Lustenau
|
|
2017-11-10 |
Sturm Graz
|
2 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2017-11-03 |
Kapfenberg
|
0 - 2 |
TSV Hartberg
|
|
2017-10-31 |
SV Ried
|
2 - 3 |
TSV Hartberg
|
|
2017-10-20 |
TSV Hartberg
|
2 - 0 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2017-10-13 |
Liefering
|
3 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2017-10-05 |
Austria Wien
|
0 - 3 |
TSV Hartberg
|
|
2017-09-29 |
TSV Hartberg
|
0 - 1 |
Wiener Neustadt
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
6 |
3 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
50% |
25% |
Tabella Mattersburg
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Osztrák Bundesliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
RB Salzburg |
24 |
16 |
7 |
1 |
51 |
17 |
+34 |
55 |
| 2 |
Sturm Graz |
24 |
14 |
3 |
7 |
42 |
31 |
+11 |
45 |
| 3 |
Admira Wacker |
24 |
12 |
4 |
8 |
43 |
39 |
+4 |
40 |
| 4 |
Rapid Wien |
24 |
10 |
9 |
5 |
40 |
28 |
+12 |
39 |
| 5 |
LASK Linz |
24 |
10 |
6 |
8 |
32 |
27 |
+5 |
36 |
| 6 |
Mattersburg |
24 |
8 |
7 |
9 |
33 |
35 |
-2 |
31 |
| 7 |
Austria Wien |
24 |
7 |
6 |
11 |
34 |
37 |
-3 |
27 |
| 8 |
Altach |
24 |
7 |
6 |
11 |
25 |
32 |
-7 |
27 |
| 9 |
Wolfsberger AC |
24 |
4 |
8 |
12 |
19 |
34 |
-15 |
20 |
| 10 |
St. Pölten |
24 |
2 |
4 |
18 |
15 |
54 |
-39 |
10 |
Mattersburg következő 6 mérkőzések
|
2018-03-03 |
Mattersburg
|
- |
Admira Wacker
|
|
2018-03-11 |
Mattersburg
|
- |
RB Salzburg
|
|
2018-03-17 |
LASK Linz
|
- |
Mattersburg
|
|
2018-04-01 |
Mattersburg
|
- |
Rapid Wien
|
|
2018-04-07 |
Wolfsberger AC
|
- |
Mattersburg
|
|
2018-04-14 |
Sturm Graz
|
- |
Mattersburg
|
TSV Hartberg következő 6 mérkőzések
|
2018-03-02 |
Wiener Neustadt
|
- |
TSV Hartberg
|
|
2018-03-09 |
TSV Hartberg
|
- |
Liefering
|
|
2018-03-12 |
Wiener Neustadt
|
- |
TSV Hartberg
|
|
2018-03-16 |
Blau-Weiss Linz
|
- |
TSV Hartberg
|
|
2018-03-30 |
TSV Hartberg
|
- |
SV Ried
|
|
2018-04-03 |
TSV Hartberg
|
- |
Kapfenberg
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.44 |
4.50 |
5.75 |
| Valószínűség |
44% |
32% |
24% |
|
1 @ 1.44 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.14 |
2.62 |
| Valószínűség |
82% |
18% |
|
1X @ 1.14 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.18 |
4.50 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.18 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.60 |
2.29 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Felett 2.5 @ 1.60 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.50 |
1.50 |
| Valószínűség |
|
44% |
56% |
|
Alatt 3.5 @ 1.50 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.00 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Igen @ 1.72 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-27 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!