La Liga - Spanyolország
szombat, 27.01.2018
17:30
17:30

Malaga

Girona
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Malaga |
| Vendég: | Girona |
| Távolság: | 854.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio La Rosaleda |
| Befogadóképesség: | 30 044 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Juan Francisco Funes (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.10 | 2.79 | 2 | 1.44 | 1.48 | |||
| 19% | 30% | 51% | 2.79 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 28% | 72% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-26 | Girona | 1 - 0 | Malaga |
Malaga utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-22 | Eibar | 1 - 1 | Malaga |
| 2018-01-17 | Malaga | 1 - 1 | Lausanne |
| 2018-01-12 | Getafe | 1 - 0 | Malaga |
| 2018-01-08 | Malaga | 0 - 1 | Espanyol |
| 2018-01-04 | Malaga | 1 - 2 | Hamburger |
| 2017-12-21 | Alaves | 1 - 0 | Malaga |
| 2017-12-18 | Malaga | 0 - 2 | Real Betis |
| 2017-12-10 | Real Sociedad | 0 - 2 | Malaga |
| 2017-12-01 | Malaga | 0 - 0 | Levante |
| 2017-11-28 | Malaga | 1 - 1 | Numancia |
| 2017-11-25 | Real Madrid | 3 - 2 | Malaga |
| 2017-11-19 | Malaga | 3 - 2 | Dep. La Coruna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 25% | 17% |
Girona utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | Atletico Madrid | 1 - 1 | Girona |
| 2018-01-13 | Girona | 6 - 0 | Las Palmas |
| 2018-01-06 | Valencia | 2 - 1 | Girona |
| 2017-12-21 | Eibar | 4 - 1 | Girona |
| 2017-12-17 | Girona | 1 - 0 | Getafe |
| 2017-12-11 | Espanyol | 0 - 1 | Girona |
| 2017-12-04 | Girona | 2 - 3 | Alaves |
| 2017-11-28 | Levante | 1 - 1 | Girona |
| 2017-11-25 | Real Betis | 2 - 2 | Girona |
| 2017-11-17 | Girona | 1 - 1 | Real Sociedad |
| 2017-11-05 | Levante | 1 - 2 | Girona |
| 2017-10-29 | Girona | 2 - 1 | Real Madrid |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 20 | +48 | 54 |
| 2 | Atletico Madrid | 20 | +20 | 43 |
| 3 | Valencia | 20 | +20 | 40 |
| 4 | Real Madrid | 19 | +21 | 35 |
| 5 | Villarreal | 20 | +6 | 34 |
| 6 | Sevilla | 20 | -2 | 32 |
| 7 | Eibar | 21 | -7 | 29 |
| 8 | Celta Vigo | 20 | +7 | 28 |
| 9 | Athletic Bilbao | 21 | +1 | 27 |
| 10 | Getafe | 20 | +5 | 27 |
| 11 | Girona | 20 | 0 | 27 |
| 12 | Real Betis | 20 | -8 | 27 |
| 13 | Leganes | 19 | -2 | 25 |
| 14 | Espanyol | 20 | -9 | 24 |
| 15 | Real Sociedad | 20 | -2 | 23 |
| 16 | Alaves | 20 | -13 | 19 |
| 17 | Levante | 20 | -12 | 18 |
| 18 | Dep. La Coruna | 20 | -22 | 16 |
| 19 | Las Palmas | 20 | -31 | 14 |
| 20 | Malaga | 20 | -20 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Malaga | |
| Girona | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Malaga | Girona |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | ||
| 2 | Atletico Madrid | 1 - 1 | |
| 3 | Valencia | 2 - 1 | |
| 4 | Real Madrid | ||
| 5 | Villarreal | ||
| 6 | Sevilla | ||
| 7 | Eibar | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 8 | Celta Vigo | 2 - 1 | 3 - 3 |
| 9 | Athletic Bilbao | 3 - 3 | 2 - 0 |
| 10 | Getafe | ||
| 11 | Girona | - | |
| 12 | Real Betis | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Leganes | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Espanyol | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Real Sociedad | ||
| 16 | Alaves | ||
| 17 | Levante | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Dep. La Coruna | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 19 | Las Palmas | 1 - 3 | |
| 20 | Malaga | - |
Liga pozíció
| Malaga | Girona | |
| Pozíció | 20 | 11 |
| Pontok | 12 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 8 |
| Pontok | 8 | 13 |
Liga forma
| Malaga | Girona | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 14 |
7
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 5 |
3
4 3 |
Liga gólok
| Malaga | Girona | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
34 |
29
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
15 |
13
16 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (200) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (543) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.71 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 29% |
Malaga következő 6 mérkőzések
| 2018-02-01 | Malaga | - | Shonan Bellmare |
| 2018-02-05 | Las Palmas | - | Malaga |
| 2018-02-10 | Malaga | - | Atletico Madrid |
| 2018-02-17 | Malaga | - | Valencia |
| 2018-02-25 | Athletic Bilbao | - | Malaga |
| 2018-02-28 | Malaga | - | Sevilla |
Girona következő 6 mérkőzések
| 2018-02-04 | Girona | - | Athletic Bilbao |
| 2018-02-11 | Sevilla | - | Girona |
| 2018-02-16 | Girona | - | Leganes |
| 2018-02-24 | Barcelona | - | Girona |
| 2018-02-27 | Girona | - | Celta Vigo |
| 2018-03-03 | Villarreal | - | Girona |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 3.10 | 2.79 |
| Valószínűség | 19% | 30% | 51% |
| 2 @ 2.79 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.48 |
| Valószínűség | 27% | 73% |
| X2 @ 1.48 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-27 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
