National League - Anglia
szombat, 20.01.2018
15:00
15:00

Maidstone Utd

Eastleigh
2 - 3
(2 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Maidstone |
| Vendég: | Eastleigh |
| Távolság: | 136.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.50 | 2.70 | 1X | 1.48 | 1.57 | |||
| 30% | 43% | 27% | 1.48 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 76% | 24% | 48% | 52% | 32% | 68% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-12 | Eastleigh | 0 - 1 | Maidstone Utd |
| 2016-11-29 | Maidstone Utd | 2 - 1 | Eastleigh |
| 2016-10-04 | Eastleigh | 3 - 0 | Maidstone Utd |
Maidstone Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-09 | Maidstone Utd | 1 - 2 | Ebbsfleet Utd |
| 2018-01-06 | Woking | 4 - 4 | Maidstone Utd |
| 2018-01-01 | Maidstone Utd | 2 - 2 | Dover Athletic |
| 2017-12-30 | Aldershot | 1 - 1 | Maidstone Utd |
| 2017-12-26 | Dover Athletic | 2 - 2 | Maidstone Utd |
| 2017-12-23 | Maidstone Utd | 0 - 2 | Leyton Orient |
| 2017-12-16 | Torquay | 0 - 4 | Maidstone Utd |
| 2017-12-09 | Maidenhead Utd | 0 - 0 | Maidstone Utd |
| 2017-12-02 | MK Dons | 4 - 1 | Maidstone Utd |
| 2017-11-25 | Tranmere Rovers | 4 - 0 | Maidstone Utd |
| 2017-11-21 | Maidstone Utd | 0 - 4 | Boreham Wood |
| 2017-11-18 | Maidstone Utd | 1 - 1 | Solihull Moors |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 11 | 8 | 7 | |
| 8% | 50% | 42% | 92% | 67% | 58% |
Eastleigh utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Torquay | 1 - 2 | Eastleigh |
| 2018-01-06 | Eastleigh | 4 - 2 | Guiseley |
| 2017-12-30 | Eastleigh | 2 - 2 | Woking |
| 2017-12-26 | Eastleigh | 1 - 1 | Torquay |
| 2017-12-23 | Dagenham and R. | 1 - 2 | Eastleigh |
| 2017-12-16 | Ebbsfleet Utd | 2 - 1 | Eastleigh |
| 2017-12-09 | Eastleigh | 4 - 4 | Bromley |
| 2017-12-02 | Sutton Utd | 2 - 0 | Eastleigh |
| 2017-11-25 | Halifax | 3 - 3 | Eastleigh |
| 2017-11-21 | Eastleigh | 2 - 2 | Maidenhead Utd |
| 2017-11-18 | Eastleigh | 0 - 2 | Barrow |
| 2017-11-11 | Dover Athletic | 2 - 0 | Eastleigh |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 100% | 67% | 42% |
Tabella National League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 29 | +12 | 55 |
| 2 | Aldershot | 29 | +16 | 51 |
| 3 | Sutton Utd | 29 | +8 | 49 |
| 4 | Wrexham | 28 | +9 | 48 |
| 5 | Tranmere Rovers | 29 | +17 | 47 |
| 6 | Boreham Wood | 29 | +11 | 47 |
| 7 | Dover Athletic | 29 | +15 | 45 |
| 8 | Dagenham and R. | 29 | +11 | 45 |
| 9 | Bromley | 29 | +9 | 44 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 29 | +8 | 42 |
| 11 | Fylde | 28 | +7 | 42 |
| 12 | Maidenhead Utd | 29 | -3 | 38 |
| 13 | Maidstone Utd | 28 | -5 | 38 |
| 14 | Eastleigh | 29 | -1 | 37 |
| 15 | Woking | 28 | -6 | 35 |
| 16 | Halifax | 29 | -7 | 34 |
| 17 | Hartlepool | 28 | -7 | 33 |
| 18 | Gateshead | 26 | +4 | 32 |
| 19 | Leyton Orient | 29 | -7 | 32 |
| 20 | Barrow | 29 | -4 | 31 |
| 21 | Chester | 28 | -19 | 26 |
| 22 | Solihull Moors | 29 | -19 | 24 |
| 23 | Guiseley | 28 | -26 | 22 |
| 24 | Torquay | 29 | -23 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Maidstone Utd | |
| Eastleigh | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Maidstone Utd | Eastleigh |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 1 - 2 | |
| 2 | Aldershot | 1 - 1 | |
| 3 | Sutton Utd | 2 - 0 | |
| 4 | Wrexham | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Tranmere Rovers | ||
| 6 | Boreham Wood | 0 - 4 | 1 - 0 |
| 7 | Dover Athletic | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Dagenham and R. | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Bromley | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Ebbsfleet Utd | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 11 | Fylde | ||
| 12 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | |
| 13 | Maidstone Utd | - | |
| 14 | Eastleigh | - | |
| 15 | Woking | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Halifax | 3 - 3 | |
| 17 | Hartlepool | 1 - 2 | |
| 18 | Gateshead | 2 - 2 | |
| 19 | Leyton Orient | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 20 | Barrow | ||
| 21 | Chester | 1 - 0 | |
| 22 | Solihull Moors | 1 - 1 | |
| 23 | Guiseley | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 24 | Torquay | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Maidstone Utd | Eastleigh | |
| Pozíció | 13 | 14 |
| Pontok | 38 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 11 |
| Pontok | 16 | 17 |
Liga forma
| Maidstone Utd | Eastleigh | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
11 8 |
8
13 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
7 4 |
4
5 5 |
Liga gólok
| Maidstone Utd | Eastleigh | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
40 |
42
43 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
20 |
16
19 |
Teljes statisztika National League
| Mérkőzések (343) | |
| Hazai győzelmek | 37% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (874) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.55 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.39 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 28% |
Maidstone Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-01-23 | Fylde | - | Maidstone Utd |
| 2018-01-27 | Gateshead | - | Maidstone Utd |
| 2018-02-03 | Maidstone Utd | - | Gateshead |
| 2018-02-06 | Gateshead | - | Maidstone Utd |
| 2018-02-10 | Bromley | - | Maidstone Utd |
| 2018-02-17 | Maidstone Utd | - | Barrow |
Eastleigh következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Eastleigh | - | Hartlepool |
| 2018-02-03 | Fylde | - | Eastleigh |
| 2018-02-10 | Eastleigh | - | Boreham Wood |
| 2018-02-17 | Chester | - | Eastleigh |
| 2018-02-20 | Maidenhead Utd | - | Eastleigh |
| 2018-02-24 | Eastleigh | - | Halifax |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.50 | 2.70 |
| Valószínűség | 30% | 43% | 27% |
| 1X @ 1.48 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.48 | 1.57 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.48 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
