3. Liga - Németország
szombat, 03.03.2018
13:00
13:00

Magdeburg

Zwickau
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Magdeburg |
| Vendég: | Zwickau |
| Távolság: | 169.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | MDCC-Arena |
| Befogadóképesség: | 27 250 (25 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.20 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.79 | |||
| 44% | 34% | 22% | 1.44 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-15 | Zwickau | 3 - 1 | Magdeburg |
| 2017-02-05 | Magdeburg | 1 - 1 | Zwickau |
| 2016-09-01 | Zwickau | 0 - 0 | Magdeburg |
Magdeburg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Hansa Rostock | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-02-17 | Werder Bremen 2 | 1 - 3 | Magdeburg |
| 2018-02-10 | Magdeburg | 3 - 1 | Pr. Münster |
| 2018-02-03 | Würzburger | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-01-27 | Magdeburg | 0 - 0 | Meppen |
| 2018-01-22 | RW Erfurt | 3 - 1 | Magdeburg |
| 2018-01-08 | Bolton | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-12-16 | Magdeburg | 3 - 0 | Sonnenhof |
| 2017-12-08 | Magdeburg | 2 - 0 | SF Lotte |
| 2017-12-02 | Chemnitz | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-11-25 | Magdeburg | 2 - 1 | Hallescher |
| 2017-11-18 | Fortuna Köln | 1 - 2 | Magdeburg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 8 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 67% | 42% |
Zwickau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Zwickau | 1 - 0 | Pr. Münster |
| 2018-02-17 | Würzburger | 1 - 1 | Zwickau |
| 2018-02-10 | Zwickau | 0 - 1 | Meppen |
| 2018-02-04 | RW Erfurt | 0 - 3 | Zwickau |
| 2018-01-26 | Zwickau | 2 - 0 | Sonnenhof |
| 2018-01-20 | SF Lotte | 1 - 0 | Zwickau |
| 2017-12-16 | Zwickau | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-12-10 | Zwickau | 1 - 1 | Hallescher |
| 2017-12-02 | Fortuna Köln | 1 - 1 | Zwickau |
| 2017-11-25 | Zwickau | 0 - 2 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-11-18 | Karlsruher | 1 - 0 | Zwickau |
| 2017-11-04 | Zwickau | 1 - 3 | Unterhaching |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | 26 | +16 | 53 |
| 2 | Paderborn | 25 | +29 | 52 |
| 3 | Karlsruher | 27 | +10 | 48 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 26 | +29 | 47 |
| 5 | Hansa Rostock | 26 | +13 | 47 |
| 6 | Fortuna Köln | 26 | +10 | 44 |
| 7 | Unterhaching | 26 | +1 | 39 |
| 8 | Aalen | 26 | +4 | 38 |
| 9 | Meppen | 25 | -1 | 36 |
| 10 | Würzburger | 26 | -3 | 36 |
| 11 | Sonnenhof | 25 | -5 | 33 |
| 12 | Carl Zeiss Jena | 26 | -5 | 32 |
| 13 | Osnabrück | 26 | -6 | 32 |
| 14 | Zwickau | 26 | -8 | 31 |
| 15 | Pr. Münster | 26 | -5 | 30 |
| 16 | SF Lotte | 27 | -9 | 30 |
| 17 | Hallescher | 26 | -4 | 29 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 27 | -21 | 19 |
| 19 | Chemnitz | 26 | -19 | 13 |
| 20 | RW Erfurt | 26 | -26 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Magdeburg | |
| Zwickau | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Magdeburg | Zwickau |
|---|---|---|---|
| 1 | Magdeburg | - | |
| 2 | Paderborn | 1 - 0 | |
| 3 | Karlsruher | 1 - 0 | |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 0 - 0 | |
| 5 | Hansa Rostock | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Fortuna Köln | 1 - 1 | |
| 7 | Unterhaching | 0 - 3 | |
| 8 | Aalen | 2 - 2 | |
| 9 | Meppen | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 10 | Würzburger | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Sonnenhof | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Carl Zeiss Jena | 2 - 0 | |
| 13 | Osnabrück | 4 - 0 | |
| 14 | Zwickau | - | |
| 15 | Pr. Münster | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | SF Lotte | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Hallescher | 2 - 1 | |
| 18 | Werder Bremen 2 | 4 - 1 | |
| 19 | Chemnitz | 1 - 0 | |
| 20 | RW Erfurt | 3 - 0 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Magdeburg | Zwickau | |
| Pozíció | 1 | 14 |
| Pontok | 53 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 13 |
| Pontok | 32 | 10 |
Liga forma
| Magdeburg | Zwickau | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
2 7 |
8
7 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
2 1 |
2
4 6 |
Liga gólok
| Magdeburg | Zwickau | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
25 |
27
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
7 |
10
18 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (260) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (683) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 29% |
Magdeburg következő 6 mérkőzések
| 2018-03-06 | Paderborn | - | Magdeburg |
| 2018-03-11 | Magdeburg | - | Aalen |
| 2018-03-17 | Carl Zeiss Jena | - | Magdeburg |
| 2018-03-25 | Magdeburg | - | Osnabrück |
| 2018-03-28 | Magdeburg | - | Zwickau |
| 2018-04-01 | Unterhaching | - | Magdeburg |
Zwickau következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Zwickau | - | Hansa Rostock |
| 2018-03-10 | Werder Bremen 2 | - | Zwickau |
| 2018-03-17 | Paderborn | - | Zwickau |
| 2018-03-23 | Zwickau | - | Aalen |
| 2018-03-28 | Magdeburg | - | Zwickau |
| 2018-03-31 | Carl Zeiss Jena | - | Zwickau |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.20 | 7.50 |
| Valószínűség | 44% | 34% | 22% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.79 |
| Valószínűség | 82% | 18% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
