Super League - Indonézia
péntek, 04.05.2018
09:30
09:30

Madura Utd

Persib Bandung
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bangkalan |
| Vendég: | Bandung |
| Távolság: | 564.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 09:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.33 | 6.00 | 1 | 1.11 | 2.75 | |||
| 44% | 32% | 24% | 1.39 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 5.80 | 1.39 | 2.85 | 1.92 | 1.79 | ||||||
| 86% | 14% | 66% | 34% | 55% | 45% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-19 | Persib Bandung | 0 - 0 | Madura Utd |
| 2017-07-09 | Madura Utd | 3 - 1 | Persib Bandung |
| 2016-10-08 | Madura Utd | 2 - 1 | Persib Bandung |
| 2016-05-28 | Persib Bandung | 0 - 0 | Madura Utd |
| 2015-04-07 | Persib Bandung | 3 - 0 | Madura Utd |
| 2014-10-30 | Madura Utd | 2 - 1 | Persib Bandung |
| 2014-10-06 | Persib Bandung | 1 - 0 | Madura Utd |
| 2014-05-20 | Persib Bandung | 2 - 2 | Madura Utd |
| 2014-04-27 | Madura Utd | 1 - 0 | Persib Bandung |
| 2014-01-16 | Persib Bandung | 1 - 0 | Madura Utd |
| 2013-06-11 | Persib Bandung | 4 - 3 | Madura Utd |
| 2013-03-13 | Madura Utd | 1 - 3 | Persib Bandung |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 58% | 33% |
Madura Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-27 | Borneo | 2 - 2 | Madura Utd |
| 2018-04-21 | Madura Utd | 3 - 2 | Arema Malang |
| 2018-04-13 | Mitra Kukar | 3 - 1 | Madura Utd |
| 2018-04-07 | Madura Utd | 3 - 0 | Sriwijaya |
| 2018-04-02 | Persikabo 1973 | 1 - 0 | Madura Utd |
| 2018-03-26 | Madura Utd | 3 - 1 | Barito Putera |
| 2018-02-03 | Bali United | 2 - 2 | Madura Utd |
| 2018-01-23 | Persikabo 1973 | 1 - 3 | Madura Utd |
| 2018-01-18 | Madura Utd | 5 - 0 | Perseru Serui |
| 2017-11-12 | PSM Makassar | 6 - 1 | Madura Utd |
| 2017-11-08 | Madura Utd | 1 - 3 | Bhayangkara |
| 2017-11-05 | Madura Utd | 3 - 1 | Barito Putera |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 11 | 10 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 92% | 83% |
Persib Bandung utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Persib Bandung | 3 - 1 | Borneo |
| 2018-04-15 | Arema Malang | 2 - 2 | Persib Bandung |
| 2018-04-08 | Persib Bandung | 2 - 0 | Mitra Kukar |
| 2018-04-01 | Sriwijaya | 3 - 1 | Persib Bandung |
| 2018-03-26 | Persib Bandung | 1 - 1 | Persikabo 1973 |
| 2018-01-26 | Persib Bandung | 0 - 1 | PSM Makassar |
| 2018-01-21 | PSMS Medan | 2 - 0 | Persib Bandung |
| 2017-11-12 | Persib Bandung | 0 - 2 | Perseru Serui |
| 2017-11-08 | Borneo | 2 - 1 | Persib Bandung |
| 2017-11-03 | Persija Jakarta | 3 - 0 | Persib Bandung |
| 2017-10-27 | Persib Bandung | 3 - 1 | Mitra Kukar |
| 2017-10-22 | Persela | 1 - 0 | Persib Bandung |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Super League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persipura | 6 | +2 | 11 |
| 2 | Persija Jakarta | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Madura Utd | 6 | +3 | 10 |
| 4 | PSM Makassar | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Barito Putera | 6 | 0 | 10 |
| 6 | Persela | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Bali United | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Persib Bandung | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Persebaya | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Borneo | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Mitra Kukar | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Sriwijaya | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Perseru Serui | 6 | -1 | 7 |
| 14 | Persikabo 1973 | 6 | -4 | 7 |
| 15 | Bhayangkara | 6 | -2 | 6 |
| 16 | PSMS Medan | 6 | -5 | 6 |
| 17 | Arema Malang | 6 | -2 | 5 |
| 18 | PSIS Semarang | 6 | -3 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Madura Utd | |
| Persib Bandung | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Madura Utd | Persib Bandung |
|---|---|---|---|
| 1 | Persipura | ||
| 2 | Persija Jakarta | ||
| 3 | Madura Utd | - | |
| 4 | PSM Makassar | ||
| 5 | Barito Putera | 3 - 1 | |
| 6 | Persela | ||
| 7 | Bali United | ||
| 8 | Persib Bandung | - | |
| 9 | Persebaya | ||
| 10 | Borneo | ||
| 11 | Mitra Kukar | ||
| 12 | Sriwijaya | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 13 | Perseru Serui | ||
| 14 | Persikabo 1973 | ||
| 15 | Bhayangkara | ||
| 16 | PSMS Medan | ||
| 17 | Arema Malang | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 18 | PSIS Semarang |
Liga pozíció
| Madura Utd | Persib Bandung | |
| Pozíció | 3 | 8 |
| Pontok | 10 | 8 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 11 |
| Pontok | 9 | 1 |
Liga forma
| Madura Utd | Persib Bandung | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 2 |
2
2 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
0 0 |
0
1 1 |
Liga gólok
| Madura Utd | Persib Bandung | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
9 |
9
7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
3 |
3
5 |
Teljes statisztika Super League
| Mérkőzések (53) | |
| Hazai győzelmek | 57% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 13% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (149) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.81 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.77 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 89% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 66% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 40% |
Madura Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Persija Jakarta | - | Madura Utd |
| 2018-05-19 | Persipura | - | Madura Utd |
| 2018-05-25 | Madura Utd | - | Persebaya |
| 2018-05-30 | PSM Makassar | - | Madura Utd |
| 2018-06-03 | Madura Utd | - | Bali United |
| 2018-06-07 | Bhayangkara | - | Madura Utd |
Persib Bandung következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Persib Bandung | - | Persipura |
| 2018-05-23 | Persib Bandung | - | PSM Makassar |
| 2018-05-27 | Bali United | - | Persib Bandung |
| 2018-05-31 | Persib Bandung | - | Bhayangkara |
| 2018-06-05 | PSMS Medan | - | Persib Bandung |
| 2018-06-30 | Persija Jakarta | - | Persib Bandung |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 4.33 | 6.00 |
| Valószínűség | 44% | 32% | 24% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.75 |
| Valószínűség | 81% | 19% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 5.80 | |
| Valószínűség | 86% | 14% | |
| Felett 1.5 @ 1.10 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.85 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.92 | 1.79 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 3.5 @ 1.92 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Igen | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-04 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
