Ligat háAl - Izrael
szombat, 24.02.2018
18:30
18:30

Maccabi Tel Aviv

Hapoel Haifa
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tel Aviv |
| Vendég: | Haifa |
| Távolság: | 84.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bloomfield |
| Befogadóképesség: | 14 413 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.20 | 4.33 | 12 | 1.22 | 1.90 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.36 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.77 | 2.14 | 1.66 | 3.87 | 1.21 | ||||||
| 71% | 29% | 40% | 60% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-26 | Hapoel Haifa | 2 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-03-12 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2016-12-11 | Hapoel Haifa | 2 - 4 | Maccabi Tel Aviv |
| 2016-02-20 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2015-11-21 | Hapoel Haifa | 0 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2015-02-21 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | Maccabi Tel Aviv |
| 2014-12-17 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2014-11-29 | Maccabi Tel Aviv | 3 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2014-02-23 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2013-11-23 | Hapoel Haifa | 1 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2012-12-30 | Maccabi Tel Aviv | 6 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2012-12-12 | Maccabi Tel Aviv | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 8 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 67% | 42% |
Maccabi Tel Aviv utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | Maccabi Tel Aviv | 0 - 1 | Hapoel Raanana |
| 2018-02-11 | Hapoel Acre | 0 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-02-04 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 0 | H. Beer Sheva |
| 2018-01-28 | Bnei Yehuda | 0 - 0 | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-01-24 | Maccabi Haifa | 3 - 0 | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-01-21 | Maccabi Tel Aviv | 3 - 1 | Hapoel Ashkelon |
| 2018-01-15 | Maccabi Haifa | 1 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-01-09 | Maccabi Tel Aviv | 3 - 0 | Maccabi Netanya |
| 2018-01-01 | Bnei Sakhnin | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-23 | Maccabi Tel Aviv | 2 - 1 | Kiryat Shmona |
| 2017-12-18 | Beit. Jeruzsálem | 1 - 2 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-14 | H. Beer Sheva | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 7 | 6 | 2 | |
| 75% | 8% | 17% | 58% | 50% | 17% |
Hapoel Haifa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | Maccabi Netanya |
| 2018-02-10 | Hapoel Raanana | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-02-06 | Maccabi Haifa | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2018-02-03 | Hapoel Haifa | 1 - 0 | Bnei Sakhnin |
| 2018-01-27 | Hapoel Acre | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-23 | Hapoel Acre | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-20 | Hapoel Haifa | 0 - 2 | Kiryat Shmona |
| 2018-01-14 | H. Beer Sheva | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-08 | Hapoel Haifa | 0 - 2 | Beit. Jeruzsálem |
| 2018-01-04 | H. Petah Tikva | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-30 | Bnei Yehuda | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-23 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | M. Petah Tikva |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 3 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 25% | 8% |
Tabella Ligat háAl
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Beer Sheva | 23 | +22 | 50 |
| 2 | Beit. Jeruzsálem | 23 | +25 | 49 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 23 | +18 | 48 |
| 4 | Hapoel Haifa | 23 | +15 | 46 |
| 5 | Maccabi Netanya | 23 | +10 | 36 |
| 6 | Bnei Yehuda | 23 | +6 | 36 |
| 7 | Kiryat Shmona | 23 | -3 | 29 |
| 8 | M. Petah Tikva | 23 | -5 | 27 |
| 9 | Bnei Sakhnin | 23 | -11 | 26 |
| 10 | Maccabi Haifa | 23 | -3 | 24 |
| 11 | Hapoel Raanana | 23 | -15 | 21 |
| 12 | M.S. Ashdod | 23 | -15 | 20 |
| 13 | Hapoel Ashkelon | 23 | -16 | 16 |
| 14 | Hapoel Acre | 23 | -28 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Maccabi Tel Aviv | |
| Hapoel Haifa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Maccabi Tel Aviv | Hapoel Haifa |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Beer Sheva | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Beit. Jeruzsálem | 0 - 3 | 3 - 3 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | - | |
| 4 | Hapoel Haifa | - | |
| 5 | Maccabi Netanya | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Bnei Yehuda | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Kiryat Shmona | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | M. Petah Tikva | 0 - 2 | |
| 9 | Bnei Sakhnin | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Maccabi Haifa | 0 - 0 | |
| 11 | Hapoel Raanana | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | M.S. Ashdod | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Hapoel Ashkelon | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Hapoel Acre | 5 - 2 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Maccabi Tel Aviv | Hapoel Haifa | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 48 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 23 | 20 |
Liga forma
| Maccabi Tel Aviv | Hapoel Haifa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
6 3 |
13
7 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 2 |
5
5 1 |
Liga gólok
| Maccabi Tel Aviv | Hapoel Haifa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
20 |
32
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
9 |
12
8 |
Teljes statisztika Ligat háAl
| Mérkőzések (161) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (402) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Maccabi Tel Aviv következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | M.S. Ashdod | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-03-12 | Maccabi Tel Aviv | - | M. Petah Tikva |
| 2018-03-18 | Maccabi Tel Aviv | - | Hapoel Haifa |
| 2018-04-03 | Maccabi Netanya | - | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-04-09 | Maccabi Tel Aviv | - | H. Beer Sheva |
| 2018-04-16 | Beit. Jeruzsálem | - | Maccabi Tel Aviv |
Hapoel Haifa következő 6 mérkőzések
| 2018-03-01 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Haifa |
| 2018-03-05 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Haifa |
| 2018-03-10 | Hapoel Haifa | - | M.S. Ashdod |
| 2018-03-18 | Maccabi Tel Aviv | - | Hapoel Haifa |
| 2018-04-01 | Hapoel Haifa | - | Hapoel Raanana |
| 2018-04-04 | Bnei Yehuda | - | Hapoel Haifa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.20 | 4.33 |
| Valószínűség | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.38 | 2.77 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.38 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.87 | 1.21 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.21 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.03 | 1.70 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-24 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
