Ligat háAl - Izrael
hétfő, 05.03.2018
19:00
19:00

Maccabi Haifa

Hapoel Haifa
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Haifa |
| Vendég: | Haifa |
| Stadion | |
| Stadion: | Kiryat Eliezer |
| Befogadóképesség: | 14 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.10 | 3.20 | X2 | 1.36 | 1.61 | |||
| 25% | 29% | 46% | 1.61 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 36% | 64% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-01 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | Maccabi Haifa |
| 2018-02-06 | Maccabi Haifa | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2017-12-04 | Hapoel Haifa | 1 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2017-08-08 | Hapoel Haifa | 1 - 4 | Maccabi Haifa |
| 2017-02-11 | Maccabi Haifa | 0 - 3 | Hapoel Haifa |
| 2016-11-05 | Hapoel Haifa | 0 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2016-08-16 | Maccabi Haifa | 1 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2016-03-06 | Maccabi Haifa | 3 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2016-01-27 | Maccabi Haifa | 1 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2015-12-07 | Hapoel Haifa | 2 - 4 | Maccabi Haifa |
| 2015-03-14 | Maccabi Haifa | 2 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2014-12-14 | Hapoel Haifa | 0 - 4 | Maccabi Haifa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 6 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 50% | 42% |
Maccabi Haifa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-01 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | Maccabi Haifa |
| 2018-02-24 | Maccabi Haifa | 1 - 2 | Maccabi Netanya |
| 2018-02-17 | Bnei Sakhnin | 1 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2018-02-10 | Maccabi Haifa | 4 - 0 | Kiryat Shmona |
| 2018-02-06 | Maccabi Haifa | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2018-02-03 | Beit. Jeruzsálem | 3 - 1 | Maccabi Haifa |
| 2018-01-27 | Maccabi Haifa | 1 - 1 | M. Petah Tikva |
| 2018-01-24 | Maccabi Haifa | 3 - 0 | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-01-20 | M.S. Ashdod | 0 - 0 | Maccabi Haifa |
| 2018-01-15 | Maccabi Haifa | 1 - 3 | Maccabi Tel Aviv |
| 2018-01-10 | Hapoel Raanana | 0 - 3 | Maccabi Haifa |
| 2018-01-07 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 1 | Maccabi Haifa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Hapoel Haifa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-01 | Hapoel Haifa | 1 - 1 | Maccabi Haifa |
| 2018-02-24 | Maccabi Tel Aviv | 4 - 0 | Hapoel Haifa |
| 2018-02-18 | Hapoel Haifa | 2 - 0 | Maccabi Netanya |
| 2018-02-10 | Hapoel Raanana | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-02-06 | Maccabi Haifa | 2 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2018-02-03 | Hapoel Haifa | 1 - 0 | Bnei Sakhnin |
| 2018-01-27 | Hapoel Acre | 0 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-23 | Hapoel Acre | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-20 | Hapoel Haifa | 0 - 2 | Kiryat Shmona |
| 2018-01-14 | H. Beer Sheva | 1 - 1 | Hapoel Haifa |
| 2018-01-08 | Hapoel Haifa | 0 - 2 | Beit. Jeruzsálem |
| 2018-01-04 | H. Petah Tikva | 1 - 2 | Hapoel Haifa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 33% | 17% |
Tabella Ligat háAl
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Beer Sheva | 25 | +23 | 54 |
| 2 | Beit. Jeruzsálem | 25 | +28 | 53 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 25 | +22 | 52 |
| 4 | Hapoel Haifa | 24 | +11 | 46 |
| 5 | Maccabi Netanya | 25 | +13 | 42 |
| 6 | Bnei Yehuda | 25 | +7 | 40 |
| 7 | M. Petah Tikva | 25 | -3 | 33 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 25 | -9 | 30 |
| 9 | Kiryat Shmona | 25 | -5 | 29 |
| 10 | Maccabi Haifa | 24 | -4 | 24 |
| 11 | Hapoel Raanana | 25 | -15 | 24 |
| 12 | M.S. Ashdod | 25 | -16 | 21 |
| 13 | Hapoel Ashkelon | 25 | -20 | 16 |
| 14 | Hapoel Acre | 25 | -32 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Maccabi Haifa | |
| Hapoel Haifa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Maccabi Haifa | Hapoel Haifa |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Beer Sheva | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Beit. Jeruzsálem | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 3 | Maccabi Tel Aviv | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 4 | Hapoel Haifa | - | |
| 5 | Maccabi Netanya | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Bnei Yehuda | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | M. Petah Tikva | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Bnei Sakhnin | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Kiryat Shmona | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Maccabi Haifa | - | |
| 11 | Hapoel Raanana | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | M.S. Ashdod | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Hapoel Ashkelon | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Hapoel Acre | 0 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Maccabi Haifa | Hapoel Haifa | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 24 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 4 |
| Pontok | 17 | 20 |
Liga forma
| Maccabi Haifa | Hapoel Haifa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 12 |
13
7 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 5 |
5
5 2 |
Liga gólok
| Maccabi Haifa | Hapoel Haifa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
30 |
32
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
15 |
12
12 |
Teljes statisztika Ligat háAl
| Mérkőzések (174) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (435) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.36 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 25% |
Maccabi Haifa következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Hapoel Ashkelon | - | Maccabi Haifa |
| 2018-03-17 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Acre |
| 2018-04-07 | M.S. Ashdod | - | Maccabi Haifa |
| 2018-04-14 | Maccabi Haifa | - | Hapoel Ashkelon |
| 2018-04-21 | M. Petah Tikva | - | Maccabi Haifa |
| 2018-04-28 | Maccabi Haifa | - | Kiryat Shmona |
Hapoel Haifa következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Hapoel Haifa | - | M.S. Ashdod |
| 2018-03-18 | Maccabi Tel Aviv | - | Hapoel Haifa |
| 2018-04-01 | Hapoel Haifa | - | Hapoel Raanana |
| 2018-04-04 | Bnei Yehuda | - | Hapoel Haifa |
| 2018-04-08 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Netanya |
| 2018-04-15 | H. Beer Sheva | - | Hapoel Haifa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Valószínűség | 25% | 29% | 46% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.61 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-05 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
