Norvég Kupa - Norvégia
szerda, 02.05.2018
17:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Lysefjorden |
| Vendég: |
Haugesund |
| Távolság: |
89.1 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 11.00 |
6.50 |
1.16 |
2 |
|
|
|
5.00 |
1.05 |
| 22% |
32% |
46% |
1.16 |
|
|
|
10% |
90% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.07 |
9.00 |
|
|
|
1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.66 |
2.10 |
| 89% |
11% |
|
|
|
74% |
26% |
|
|
|
57% |
43% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Lysekloster IL utolsó 12 mérkőzések
|
2017-05-24 |
Lysekloster IL
|
0 - 2 |
Brann Bergen
|
|
2017-04-26 |
Stord Sunnhordland
|
0 - 1 |
Lysekloster IL
|
|
2016-10-22 |
Lysekloster IL
|
0 - 2 |
Forde
|
|
2016-10-15 |
Frigg Oslo
|
4 - 2 |
Lysekloster IL
|
|
2016-10-08 |
Lysekloster IL
|
0 - 1 |
Vard Haugesund
|
|
2016-10-01 |
Egersunds
|
5 - 3 |
Lysekloster IL
|
|
2016-09-24 |
Lysekloster IL
|
0 - 2 |
Stord Sunnhordland
|
|
2016-09-17 |
Fyllingsdalen
|
3 - 1 |
Lysekloster IL
|
|
2016-09-10 |
Lysekloster IL
|
1 - 3 |
Floro
|
|
2016-08-27 |
Oygarden
|
4 - 2 |
Lysekloster IL
|
|
2016-08-20 |
Lysekloster IL
|
4 - 2 |
Vidar
|
|
2016-08-14 |
Vålerenga 2
|
5 - 3 |
Lysekloster IL
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
10 |
|
10 |
7 |
7 |
| 17% |
0% |
83% |
|
83% |
58% |
58% |
Haugesund utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-29 |
Start
|
0 - 1 |
Haugesund
|
|
2018-04-22 |
Haugesund
|
1 - 0 |
Strömsgodset
|
|
2018-04-15 |
Ranheim
|
4 - 2 |
Haugesund
|
|
2018-04-08 |
Haugesund
|
1 - 1 |
Sarpsborg 08
|
|
2018-04-02 |
Bodo Glimt
|
0 - 3 |
Haugesund
|
|
2018-03-18 |
Haugesund
|
0 - 1 |
Molde
|
|
2018-03-11 |
Odds BK
|
1 - 2 |
Haugesund
|
|
2018-03-04 |
Haugesund
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2018-03-01 |
Haugesund
|
1 - 2 |
Vard Haugesund
|
|
2018-02-25 |
Kristiansund
|
0 - 1 |
Haugesund
|
|
2018-02-16 |
Haugesund
|
1 - 2 |
Viking
|
|
2018-02-09 |
Haugesund
|
0 - 0 |
Odds BK
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
7 |
6 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
58% |
50% |
17% |
Tabella 2. divisjon - 1. csoport
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Raufoss IL |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 |
0 |
+12 |
9 |
| 2 |
Grorud |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 3 |
Fredrikstad |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
7 |
| 4 |
Asker |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
6 |
| 5 |
Odds BK 2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 6 |
Fram Larvik |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 7 |
Alta |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
6 |
| 8 |
Baerum |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 9 |
Elverum |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 10 |
Mjolner |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 11 |
Nybergsund |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
| 12 |
Honefoss |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
| 13 |
Moss FK |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 14 |
Stabæk 2 |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
Tabella 1. divisjon
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Aalesunds |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
13 |
| 2 |
Viking |
5 |
4 |
0 |
1 |
13 |
6 |
+7 |
12 |
| 3 |
Sandnes Ulf |
5 |
3 |
2 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
11 |
| 4 |
Notodden |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 5 |
Sogndal |
5 |
2 |
3 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 6 |
Ullensaker Kisa |
5 |
2 |
2 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
8 |
| 7 |
Mjondalen |
5 |
1 |
4 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 8 |
Åsane |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 9 |
Strømmen |
5 |
2 |
0 |
3 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 10 |
Levanger |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 11 |
Floro |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
12 |
-8 |
4 |
| 12 |
Jerv Grimstad |
4 |
0 |
3 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 13 |
Hamarkameratene |
5 |
0 |
3 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
3 |
| 14 |
Oygarden |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
| 15 |
Kongsvinger |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
3 |
| 16 |
Tromsdalen |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
2 |
Lysekloster IL következő 6 mérkőzések
|
2019-05-01 |
Lysekloster IL
|
- |
Sotra SK
|
|
2020-02-29 |
Sotra SK
|
- |
Lysekloster IL
|
|
2021-07-25 |
Lysekloster IL
|
- |
Åsane
|
|
2022-03-05 |
Lysekloster IL
|
- |
Sotra SK
|
|
2022-03-11 |
Lysekloster IL
|
- |
Oygarden
|
|
2022-03-14 |
Lysekloster IL
|
- |
Brann Bergen
|
Haugesund következő 6 mérkőzések
|
2018-05-06 |
Vålerenga
|
- |
Haugesund
|
|
2018-05-09 |
Oygarden
|
- |
Haugesund
|
|
2018-05-13 |
Haugesund
|
- |
Kristiansund
|
|
2018-05-16 |
Brann Bergen
|
- |
Haugesund
|
|
2018-05-21 |
Haugesund
|
- |
Rosenborg
|
|
2018-05-27 |
Haugesund
|
- |
Tromsø
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
11.00 |
6.50 |
1.16 |
| Valószínűség |
22% |
32% |
46% |
|
2 @ 1.16 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
5.00 |
1.05 |
| Valószínűség |
10% |
90% |
|
X2 @ 1.05 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.07 |
9.00 |
| Valószínűség |
|
89% |
11% |
|
Felett 1.5 @ 1.07 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.25 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
74% |
26% |
|
Felett 2.5 @ 1.25 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Felett 3.5 @ 1.66 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.66 |
2.10 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Igen @ 1.66 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-02 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!