Superligaen - Dánia
szombat, 03.03.2018
15:00
15:00

Lyngby

Hobro
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kongens Lyngby |
| Vendég: | Hobro |
| Távolság: | 193.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Lyngby Stadion |
| Befogadóképesség: | 9 000 (1 620) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 3.50 | 2.29 | X2 | 1.61 | 1.41 | |||
| 21% | 38% | 41% | 1.41 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 82% | 18% | 55% | 45% | 37% | 63% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-20 | Hobro | 3 - 0 | Lyngby |
| 2014-05-25 | Lyngby | 1 - 1 | Hobro |
| 2013-11-14 | Hobro | 3 - 0 | Lyngby |
| 2013-09-01 | Lyngby | 2 - 0 | Hobro |
| 2013-05-11 | Hobro | 1 - 0 | Lyngby |
| 2012-11-04 | Lyngby | 2 - 1 | Hobro |
| 2012-08-19 | Lyngby | 0 - 0 | Hobro |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 | |
| 29% | 29% | 43% | 71% | 43% | 0% |
Lyngby utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Odense | 3 - 1 | Lyngby |
| 2018-02-24 | Lyngby | 0 - 0 | Aarhus |
| 2018-02-17 | Silkeborg | 1 - 1 | Lyngby |
| 2018-02-11 | Lyngby | 1 - 3 | Bröndby |
| 2018-01-26 | Lyngby | 0 - 0 | HB Koge |
| 2018-01-20 | Nordsjaelland | 6 - 3 | Lyngby |
| 2018-01-13 | Ajax | 5 - 1 | Lyngby |
| 2017-12-09 | Helsingor | 2 - 1 | Lyngby |
| 2017-12-06 | Silkeborg | 1 - 1 | Lyngby |
| 2017-12-02 | Lyngby | 1 - 2 | Aalborg |
| 2017-11-26 | Köbenhavn | 5 - 1 | Lyngby |
| 2017-11-19 | Lyngby | 1 - 3 | Randers |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 10 | 8 | 6 | |
| 0% | 33% | 67% | 83% | 67% | 50% |
Hobro utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Hobro | 0 - 2 | Köbenhavn |
| 2018-02-25 | Hobro | 1 - 2 | Midtjylland |
| 2018-02-18 | Randers | 0 - 0 | Hobro |
| 2018-02-12 | Hobro | 0 - 1 | Aarhus |
| 2018-02-03 | Slovacko | 2 - 3 | Hobro |
| 2018-01-29 | Zaglebie Lubin | 0 - 0 | Hobro |
| 2018-01-23 | Hobro | 2 - 1 | Skive |
| 2018-01-19 | Midtjylland | 2 - 2 | Hobro |
| 2017-12-10 | Nordsjaelland | 3 - 2 | Hobro |
| 2017-12-03 | Hobro | 1 - 1 | Horsens |
| 2017-11-26 | Odense | 3 - 0 | Hobro |
| 2017-11-17 | Helsingor | 0 - 1 | Hobro |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Tabella Superligaen
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bröndby | 23 | +32 | 53 |
| 2 | Midtjylland | 23 | +29 | 53 |
| 3 | Nordsjaelland | 23 | +19 | 46 |
| 4 | Köbenhavn | 23 | +13 | 35 |
| 5 | Horsens | 23 | -2 | 32 |
| 6 | Odense | 23 | +6 | 31 |
| 7 | Aalborg | 23 | -3 | 31 |
| 8 | Hobro | 23 | -2 | 28 |
| 9 | Silkeborg | 23 | -14 | 27 |
| 10 | Sonderjyske | 23 | +1 | 25 |
| 11 | Aarhus | 23 | -13 | 25 |
| 12 | Lyngby | 23 | -18 | 20 |
| 13 | Randers | 23 | -19 | 17 |
| 14 | Helsingor | 23 | -29 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lyngby | |
| Hobro | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lyngby | Hobro |
|---|---|---|---|
| 1 | Bröndby | 1 - 3 | |
| 2 | Midtjylland | 2 - 2 | 5 - 1 |
| 3 | Nordsjaelland | 1 - 4 | 3 - 2 |
| 4 | Köbenhavn | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Horsens | 2 - 2 | |
| 6 | Odense | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Aalborg | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Hobro | - | |
| 9 | Silkeborg | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Sonderjyske | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Aarhus | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Lyngby | - | |
| 13 | Randers | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 14 | Helsingor | 3 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Lyngby | Hobro | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 20 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 10 |
| Pontok | 13 | 11 |
Liga forma
| Lyngby | Hobro | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
8 11 |
7
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 4 |
2
5 4 |
Liga gólok
| Lyngby | Hobro | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
48 |
28
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
19 |
10
17 |
Teljes statisztika Superligaen
| Mérkőzések (161) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (467) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.66 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 72% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 38% |
Lyngby következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Sonderjyske | - | Lyngby |
| 2018-03-18 | Lyngby | - | Horsens |
| 2018-04-01 | Randers | - | Lyngby |
| 2018-04-07 | Lyngby | - | Odense |
| 2018-04-14 | Sonderjyske | - | Lyngby |
| 2018-04-19 | Lyngby | - | Sonderjyske |
Hobro következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Hobro | - | Silkeborg |
| 2018-03-18 | Bröndby | - | Hobro |
| 2018-04-01 | Hobro | - | Aarhus |
| 2018-04-08 | Helsingor | - | Hobro |
| 2018-04-12 | Hobro | - | Midtjylland |
| 2018-04-16 | Hobro | - | Silkeborg |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.89 | 3.50 | 2.29 |
| Valószínűség | 21% | 38% | 41% |
| X2 @ 1.41 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.41 |
| Valószínűség | 33% | 67% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
