First Division - Írország
szombat, 24.02.2018
19:30
19:30

Longford Town

Cobh Ramblers
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Longford |
| Vendég: | Cobh |
| Távolság: | 210.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bishopsgate |
| Befogadóképesség: | 6 850 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.29 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.61 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.33 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 22% | 78% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Cobh Ramblers | 2 - 0 | Longford Town |
| 2017-06-17 | Longford Town | 2 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2017-04-22 | Cobh Ramblers | 2 - 0 | Longford Town |
| 2017-03-04 | Longford Town | 1 - 3 | Cobh Ramblers |
| 2014-09-20 | Longford Town | 4 - 2 | Cobh Ramblers |
| 2014-07-19 | Cobh Ramblers | 0 - 3 | Longford Town |
| 2014-06-02 | Cobh Ramblers | 0 - 0 | Longford Town |
| 2014-05-17 | Longford Town | 2 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2013-09-21 | Longford Town | 7 - 2 | Cobh Ramblers |
| 2013-07-20 | Cobh Ramblers | 4 - 3 | Longford Town |
| 2013-05-18 | Longford Town | 5 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2013-03-30 | Cobh Ramblers | 3 - 4 | Longford Town |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 8 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 67% | 50% |
Longford Town utolsó 12 mérkőzések
| 2017-10-07 | Longford Town | 1 - 0 | Wexford Youths |
| 2017-09-22 | Waterford | 1 - 0 | Longford Town |
| 2017-09-16 | Longford Town | 1 - 1 | UC Dublin |
| 2017-09-09 | Longford Town | 1 - 4 | Cork City |
| 2017-09-01 | Cabinteely | 0 - 2 | Longford Town |
| 2017-08-19 | Longford Town | 7 - 1 | Athlone Town |
| 2017-08-12 | Longford Town | 2 - 2 | Sligo Rovers |
| 2017-08-05 | Cobh Ramblers | 2 - 0 | Longford Town |
| 2017-07-29 | Longford Town | 1 - 3 | Shelbourne |
| 2017-07-21 | Wexford Youths | 1 - 2 | Longford Town |
| 2017-07-15 | Longford Town | 0 - 1 | Waterford |
| 2017-07-07 | UC Dublin | 0 - 0 | Longford Town |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Cobh Ramblers utolsó 12 mérkőzések
| 2017-10-07 | Cobh Ramblers | 2 - 1 | Waterford |
| 2017-09-22 | UC Dublin | 1 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2017-09-16 | Cobh Ramblers | 0 - 3 | Cabinteely |
| 2017-09-01 | Athlone Town | 0 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2017-08-18 | Shelbourne | 0 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2017-08-12 | Cobh Ramblers | 0 - 3 | Limerick |
| 2017-08-05 | Cobh Ramblers | 2 - 0 | Longford Town |
| 2017-07-28 | Wexford Youths | 0 - 2 | Cobh Ramblers |
| 2017-07-21 | Waterford | 4 - 0 | Cobh Ramblers |
| 2017-07-15 | Cobh Ramblers | 1 - 0 | UC Dublin |
| 2017-07-07 | Cabinteely | 2 - 1 | Cobh Ramblers |
| 2017-07-05 | Cobh Ramblers | 0 - 5 | Norwich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Tabella First Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galway | 1 | +3 | 3 |
| 2 | UC Dublin | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Wexford Youths | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Shelbourne | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Cabinteely | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Athlone Town | 1 | -3 | 0 |
| 7 | Drogheda Utd | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Cobh Ramblers | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Longford Town | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Finn Harps | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Longford Town | Cobh Ramblers | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 4 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Longford Town | Cobh Ramblers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Longford Town | Cobh Ramblers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika First Division
| Mérkőzések (3) | |
| Hazai győzelmek | 67% |
| Döntetlenek | 0% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (9) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.00 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 33% |
Longford Town következő 6 mérkőzések
| 2018-03-02 | Finn Harps | - | Longford Town |
| 2018-03-10 | Longford Town | - | Wexford Youths |
| 2018-03-16 | Shelbourne | - | Longford Town |
| 2018-03-24 | Longford Town | - | Athlone Town |
| 2018-03-30 | Galway | - | Longford Town |
| 2018-04-02 | Shamrock Rovers | - | Longford Town |
Cobh Ramblers következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Cobh Ramblers | - | Galway |
| 2018-03-09 | Cabinteely | - | Cobh Ramblers |
| 2018-03-13 | Wexford Youths | - | Cobh Ramblers |
| 2018-03-17 | Cobh Ramblers | - | Finn Harps |
| 2018-03-23 | Shelbourne | - | Cobh Ramblers |
| 2018-03-30 | Cobh Ramblers | - | UC Dublin |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.29 | 3.00 |
| Valószínűség | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.61 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 1.5 @ 3.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Nem @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-24 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
