Série B - Brazília
kedd, 01.05.2018
20:30
20:30

Londrina

Fortaleza CE
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Londrina |
| Vendég: | Fortaleza |
| Távolság: | 2 566.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 2.79 | X | 1.39 | 1.50 | |||
| 34% | 33% | 33% | 3.00 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 57% | 43% | 36% | 64% | 18% | 82% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Londrina utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Ponte Preta | 0 - 1 | Londrina |
| 2018-04-21 | Paysandu | 1 - 0 | Londrina |
| 2018-04-14 | Londrina | 1 - 0 | Boa Esporte MG |
| 2018-03-29 | Atletico PR | 1 - 0 | Londrina |
| 2018-03-22 | Londrina | 4 - 1 | Rio Branco PR |
| 2018-02-21 | Londrina | 1 - 2 | Ceara |
| 2018-01-28 | Parana | 1 - 1 | Londrina |
| 2017-11-25 | Vila Nova | 0 - 1 | Londrina |
| 2017-11-18 | Londrina | 0 - 0 | America MG |
| 2017-11-14 | Londrina | 1 - 0 | Guarani SP |
| 2017-11-11 | Nautico PE | 1 - 2 | Londrina |
| 2017-11-07 | Londrina | 2 - 0 | Goias GO |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 42% | 25% | 8% |
Fortaleza CE utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-25 | Fortaleza CE | 3 - 1 | CRB AL |
| 2018-04-17 | Boa Esporte MG | 0 - 2 | Fortaleza CE |
| 2018-04-13 | Fortaleza CE | 2 - 1 | Guarani SP |
| 2018-04-05 | Ceara | 2 - 1 | Fortaleza CE |
| 2018-03-04 | Fortaleza CE | 1 - 1 | Ceara |
| 2018-02-04 | Fortaleza CE | 0 - 2 | Ceara |
| 2018-01-28 | Horizonte CE | 2 - 1 | Fortaleza CE |
| 2018-01-21 | Fortaleza CE | 2 - 0 | Maranguape CE |
| 2017-10-21 | CSA AL | 0 - 0 | Fortaleza CE |
| 2017-10-14 | Fortaleza CE | 1 - 2 | CSA AL |
| 2017-10-07 | Sampaio Correa | 2 - 2 | Fortaleza CE |
| 2017-10-03 | Fortaleza CE | 1 - 0 | Sampaio Correa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Tabella Série B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fortaleza CE | 3 | +5 | 9 |
| 2 | Figueirense | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Vila Nova | 3 | +4 | 9 |
| 4 | Paysandu | 3 | +3 | 9 |
| 5 | CSA AL | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Atletico GO | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Londrina | 3 | +1 | 6 |
| 8 | Coritiba PR | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Sao Bento | 3 | +1 | 5 |
| 10 | Avai | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Oeste | 3 | -2 | 4 |
| 12 | Guarani SP | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Ponte Preta | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Sampaio Correa | 3 | -2 | 3 |
| 15 | Brasil Pelotas | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Juventude | 3 | -3 | 1 |
| 17 | Goias GO | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Criciuma | 3 | -3 | 0 |
| 19 | CRB AL | 3 | -5 | 0 |
| 20 | Boa Esporte MG | 3 | -5 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Londrina | |
| Fortaleza CE | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Londrina | Fortaleza CE |
|---|---|---|---|
| 1 | Fortaleza CE | - | |
| 2 | Figueirense | ||
| 3 | Vila Nova | ||
| 4 | Paysandu | ||
| 5 | CSA AL | ||
| 6 | Atletico GO | ||
| 7 | Londrina | - | |
| 8 | Coritiba PR | ||
| 9 | Sao Bento | ||
| 10 | Avai | ||
| 11 | Oeste | ||
| 12 | Guarani SP | ||
| 13 | Ponte Preta | ||
| 14 | Sampaio Correa | ||
| 15 | Brasil Pelotas | ||
| 16 | Juventude | ||
| 17 | Goias GO | ||
| 18 | Criciuma | ||
| 19 | CRB AL | ||
| 20 | Boa Esporte MG | 1 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Londrina | Fortaleza CE | |
| Pozíció | 7 | 1 |
| Pontok | 6 | 9 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 1 |
| Pontok | 3 | 3 |
Liga forma
| Londrina | Fortaleza CE | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 1 |
3
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Londrina | Fortaleza CE | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
7
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
2
0 |
Teljes statisztika Série B
| Mérkőzések (30) | |
| Hazai győzelmek | 63% |
| Döntetlenek | 13% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (76) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.53 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.57 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 23% |
Londrina következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Atletico GO | - | Londrina |
| 2018-05-19 | Londrina | - | CSA AL |
| 2018-05-26 | Brasil Pelotas | - | Londrina |
| 2018-05-30 | Londrina | - | Coritiba PR |
| 2018-06-05 | Figueirense | - | Londrina |
| 2018-06-08 | Londrina | - | Juventude |
Fortaleza CE következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Fortaleza CE | - | Goias GO |
| 2018-05-19 | Figueirense | - | Fortaleza CE |
| 2018-05-23 | Fortaleza CE | - | Criciuma |
| 2018-06-02 | Fortaleza CE | - | Sampaio Correa |
| 2018-06-06 | Vila Nova | - | Fortaleza CE |
| 2018-06-09 | Sao Bento | - | Fortaleza CE |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.00 | 2.79 |
| Valószínűség | 34% | 33% | 33% |
| X @ 3.00 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.50 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-01 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
