Vtora liga - Bulgária
szombat, 10.03.2018
13:30
13:30

Lokomotiv GO

Sozopol
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Gorna Oryahovitsa |
| Vendég: | Sozopol |
| Távolság: | 181.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
| Befogadóképesség: | 12 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.75 | 7.75 | 1 | 1.05 | 3.10 | |||
| 52% | 28% | 20% | 1.30 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.50 | 2.40 | 2.20 | 1.60 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Sozopol | 1 - 3 | Lokomotiv GO |
| 2016-05-21 | Lokomotiv GO | 3 - 2 | Sozopol |
| 2015-11-08 | Sozopol | 0 - 0 | Lokomotiv GO |
| 2015-03-14 | Sozopol | 1 - 1 | Lokomotiv GO |
| 2014-08-16 | Lokomotiv GO | 4 - 3 | Sozopol |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 0 | 4 | 3 | 3 | |
| 60% | 40% | 0% | 80% | 60% | 60% |
Lokomotiv GO utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Tsarsko Selo | 1 - 0 | Lokomotiv GO |
| 2018-02-24 | Strumska Slava | 0 - 0 | Lokomotiv GO |
| 2017-12-02 | Lokomotiv GO | 1 - 0 | Lovech |
| 2017-11-25 | Pomorie | 2 - 1 | Lokomotiv GO |
| 2017-11-18 | Nesebar | 4 - 2 | Lokomotiv GO |
| 2017-11-04 | Lokomotiv GO | 3 - 0 | Csernomorec B. |
| 2017-10-28 | Neftochimic | 1 - 2 | Lokomotiv GO |
| 2017-10-20 | Lokomotiv GO | 1 - 0 | Lokomotiv Sz |
| 2017-10-13 | Maritsa Plovdiv | 3 - 1 | Lokomotiv GO |
| 2017-10-01 | Lokomotiv GO | 1 - 1 | Montana |
| 2017-09-25 | Oboriste | 2 - 1 | Lokomotiv GO |
| 2017-09-21 | Lokomotiv GO | 1 - 3 | Botev Plovdiv |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Sozopol utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Pomorie | 1 - 1 | Sozopol |
| 2017-12-02 | Sozopol | 1 - 2 | Nesebar |
| 2017-11-25 | Csernomorec B. | 1 - 1 | Sozopol |
| 2017-11-18 | Neftochimic | 0 - 2 | Sozopol |
| 2017-11-04 | Sozopol | 0 - 0 | Lokomotiv Sz |
| 2017-10-28 | Maritsa Plovdiv | 1 - 0 | Sozopol |
| 2017-10-20 | Sozopol | 0 - 5 | Montana |
| 2017-10-14 | Oboriste | 1 - 0 | Sozopol |
| 2017-10-01 | Sozopol | 1 - 2 | Botev Vratsa |
| 2017-09-25 | Ludogorets II | 1 - 0 | Sozopol |
| 2017-09-20 | Strumska Slava | 2 - 1 | Sozopol |
| 2017-09-15 | Sozopol | 2 - 2 | Botev Galabovo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 5 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 42% | 17% |
Tabella Vtora liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 19 | +19 | 41 |
| 2 | Botev Vratsa | 19 | +13 | 41 |
| 3 | Lokomotiv Sz | 19 | +10 | 35 |
| 4 | Botev Galabovo | 20 | +5 | 31 |
| 5 | Montana | 19 | +14 | 30 |
| 6 | Nesebar | 19 | +1 | 29 |
| 7 | Pomorie | 19 | +2 | 26 |
| 8 | Lokomotiv GO | 19 | 0 | 26 |
| 9 | Maritsa Plovdiv | 19 | -4 | 25 |
| 10 | Csernomorec B. | 18 | 0 | 24 |
| 11 | Ludogorets II | 18 | -2 | 23 |
| 12 | Oboriste | 18 | 0 | 22 |
| 13 | Lovech | 19 | -4 | 22 |
| 14 | Strumska Slava | 19 | -8 | 21 |
| 15 | Sozopol | 18 | -13 | 14 |
| 16 | Neftochimic | 18 | -33 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lokomotiv GO | |
| Sozopol | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lokomotiv GO | Sozopol |
|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 2 | Botev Vratsa | 1 - 3 | |
| 3 | Lokomotiv Sz | 1 - 0 | |
| 4 | Botev Galabovo | 3 - 1 | |
| 5 | Montana | 1 - 1 | |
| 6 | Nesebar | 0 - 0 | |
| 7 | Pomorie | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Lokomotiv GO | - | |
| 9 | Maritsa Plovdiv | 1 - 0 | |
| 10 | Csernomorec B. | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Ludogorets II | 1 - 0 | |
| 12 | Oboriste | 1 - 0 | |
| 13 | Lovech | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Strumska Slava | 4 - 3 | |
| 15 | Sozopol | - | |
| 16 | Neftochimic | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Lokomotiv GO | Sozopol | |
| Pozíció | 8 | 15 |
| Pontok | 26 | 14 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 13 |
| Pontok | 17 | 6 |
Liga forma
| Lokomotiv GO | Sozopol | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 7 |
3
5 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 2 |
1
3 5 |
Liga gólok
| Lokomotiv GO | Sozopol | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
29 |
15
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
12 |
6
11 |
Teljes statisztika Vtora liga
| Mérkőzések (150) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (381) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.54 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 27% |
Lokomotiv GO következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Botev Galabovo | - | Lokomotiv GO |
| 2018-04-01 | Lokomotiv GO | - | Ludogorets II |
| 2018-04-06 | Botev Vratsa | - | Lokomotiv GO |
| 2018-04-14 | Lokomotiv GO | - | Oboriste |
| 2018-04-19 | Montana | - | Lokomotiv GO |
| 2018-04-22 | Lokomotiv GO | - | Maritsa Plovdiv |
Sozopol következő 6 mérkőzések
| 2018-03-19 | Sozopol | - | Tsarsko Selo |
| 2018-03-31 | Strumska Slava | - | Sozopol |
| 2018-04-06 | Botev Galabovo | - | Sozopol |
| 2018-04-10 | Sozopol | - | Lovech |
| 2018-04-15 | Sozopol | - | Ludogorets II |
| 2018-04-19 | Botev Vratsa | - | Sozopol |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 4.75 | 7.75 |
| Valószínűség | 52% | 28% | 20% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.05 | 3.10 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.40 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.60 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.60 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.91 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
