Championship - Skócia
szombat, 06.01.2018
15:00
15:00

Livingston

Queen of South
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Livingston |
| Vendég: | Dumfries |
| Távolság: | 90.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Almondvale Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 122 |
| Méretek: | 98 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.25 | 2.87 | 1X | 1.39 | 1.53 | |||
| 34% | 38% | 28% | 1.39 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 60% | 40% | 41% | 59% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Queen of South | 0 - 3 | Livingston |
| 2017-09-09 | Livingston | 2 - 2 | Queen of South |
| 2016-04-23 | Queen of South | 3 - 1 | Livingston |
| 2016-01-02 | Livingston | 0 - 2 | Queen of South |
| 2015-10-24 | Queen of South | 1 - 4 | Livingston |
| 2015-08-18 | Queen of South | 0 - 0 | Livingston |
| 2015-08-15 | Livingston | 0 - 1 | Queen of South |
| 2015-05-02 | Livingston | 1 - 0 | Queen of South |
| 2015-01-03 | Queen of South | 3 - 1 | Livingston |
| 2014-10-25 | Livingston | 2 - 2 | Queen of South |
| 2014-08-26 | Livingston | 0 - 0 | Queen of South |
| 2014-08-23 | Queen of South | 1 - 1 | Livingston |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 42% |
Livingston utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-02 | Inverness | 1 - 1 | Livingston |
| 2017-12-26 | Dumbarton | 1 - 4 | Livingston |
| 2017-12-23 | Dundee United | 3 - 0 | Livingston |
| 2017-12-19 | Livingston | 0 - 0 | Falkirk |
| 2017-11-28 | St. Mirren | 3 - 1 | Livingston |
| 2017-11-25 | Queen of South | 0 - 3 | Livingston |
| 2017-11-04 | Livingston | 0 - 0 | Inverness |
| 2017-10-28 | Livingston | 3 - 2 | Brechin City |
| 2017-10-21 | Dunfermline | 3 - 1 | Livingston |
| 2017-10-14 | Livingston | 2 - 0 | Dundee United |
| 2017-09-30 | Livingston | 2 - 1 | Dumbarton |
| 2017-09-23 | Falkirk | 0 - 2 | Livingston |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Queen of South utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-02 | Queen of South | 0 - 0 | Dumbarton |
| 2017-12-30 | Falkirk | 3 - 2 | Queen of South |
| 2017-12-23 | Queen of South | 2 - 3 | St. Mirren |
| 2017-12-09 | Dunfermline | 2 - 5 | Queen of South |
| 2017-12-02 | Queen of South | 0 - 0 | Inverness |
| 2017-11-28 | Dumbarton | 2 - 2 | Queen of South |
| 2017-11-25 | Queen of South | 0 - 3 | Livingston |
| 2017-11-21 | Queen of South | 2 - 1 | Montrose |
| 2017-11-18 | Montrose | 0 - 0 | Queen of South |
| 2017-11-12 | The New Saints | 0 - 0 | Queen of South |
| 2017-11-04 | Greenock Morton | 1 - 2 | Queen of South |
| 2017-10-28 | Queen of South | 4 - 2 | Falkirk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 8 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 67% | 42% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 20 | +15 | 42 |
| 2 | Dundee United | 19 | +12 | 39 |
| 3 | Livingston | 18 | +6 | 30 |
| 4 | Dunfermline | 19 | +12 | 29 |
| 5 | Greenock Morton | 18 | +7 | 27 |
| 6 | Queen of South | 19 | +5 | 27 |
| 7 | Inverness | 19 | 0 | 24 |
| 8 | Dumbarton | 19 | -10 | 20 |
| 9 | Falkirk | 18 | -17 | 14 |
| 10 | Brechin City | 19 | -30 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Livingston | |
| Queen of South | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Livingston | Queen of South |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Dundee United | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Livingston | - | 2 - 2 |
| 4 | Dunfermline | 1 - 1 | 2 - 5 |
| 5 | Greenock Morton | 1 - 2 | |
| 6 | Queen of South | 2 - 2 | - |
| 7 | Inverness | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Dumbarton | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Falkirk | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | Brechin City | 3 - 2 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Livingston | Queen of South | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 30 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 3 |
| Pontok | 13 | 15 |
Liga forma
| Livingston | Queen of South | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 4 |
7
6 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 1 |
4
3 3 |
Liga gólok
| Livingston | Queen of South | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
23 |
32
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
9 |
20
16 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (94) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (254) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 33% |
Livingston következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Brechin City | - | Livingston |
| 2018-01-20 | Livingston | - | Falkirk |
| 2018-01-23 | Livingston | - | Falkirk |
| 2018-01-27 | Livingston | - | Dumbarton |
| 2018-02-03 | Falkirk | - | Livingston |
| 2018-02-10 | Livingston | - | Dunfermline |
Queen of South következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Inverness | - | Queen of South |
| 2018-01-20 | Queen of South | - | Partick Thistle |
| 2018-01-27 | Queen of South | - | Brechin City |
| 2018-02-03 | St. Mirren | - | Queen of South |
| 2018-02-17 | Queen of South | - | Greenock Morton |
| 2018-02-24 | Queen of South | - | Dunfermline |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.25 | 2.87 |
| Valószínűség | 34% | 38% | 28% |
| 1X @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-06 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
