Championship - Skócia
kedd, 24.04.2018
19:45
19:45

Livingston

Inverness
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Livingston |
| Vendég: | Inverness |
| Távolság: | 182.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Almondvale Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 122 |
| Méretek: | 98 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.60 | 2.50 | 1 | 1.50 | 1.50 | |||
| 39% | 32% | 29% | 2.54 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 68% | 32% | 48% | 52% | 35% | 65% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-02 | Inverness | 1 - 1 | Livingston |
| 2017-11-04 | Livingston | 0 - 0 | Inverness |
| 2017-09-16 | Inverness | 1 - 3 | Livingston |
| 2015-09-22 | Livingston | 0 - 2 | Inverness |
| 2011-07-09 | Livingston | 1 - 1 | Inverness |
| 2006-04-29 | Livingston | 0 - 1 | Inverness |
| 2006-04-08 | Livingston | 2 - 1 | Inverness |
| 2006-01-14 | Inverness | 3 - 0 | Livingston |
| 2005-11-08 | Livingston | 1 - 1 | Inverness |
| 2005-10-22 | Livingston | 1 - 1 | Inverness |
| 2005-05-07 | Inverness | 0 - 1 | Livingston |
| 2005-01-22 | Livingston | 1 - 4 | Inverness |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Livingston utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Livingston | 3 - 0 | Brechin City |
| 2018-04-14 | St. Mirren | 0 - 0 | Livingston |
| 2018-04-07 | Livingston | 3 - 2 | Greenock Morton |
| 2018-04-03 | Dunfermline | 1 - 0 | Livingston |
| 2018-03-31 | Dumbarton | 0 - 3 | Livingston |
| 2018-03-24 | Queen of South | 3 - 3 | Livingston |
| 2018-03-17 | Livingston | 0 - 0 | Falkirk |
| 2018-03-13 | Livingston | 1 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-02-27 | Greenock Morton | 0 - 1 | Livingston |
| 2018-02-23 | Livingston | 2 - 1 | Dundee United |
| 2018-02-17 | Livingston | 4 - 1 | St. Mirren |
| 2018-02-10 | Livingston | 0 - 0 | Dunfermline |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 58% | 50% | 25% |
Inverness utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Inverness | 2 - 2 | Dunfermline |
| 2018-04-18 | Dumbarton | 0 - 1 | Inverness |
| 2018-04-14 | Inverness | 5 - 1 | Dumbarton |
| 2018-04-10 | Inverness | 1 - 0 | Falkirk |
| 2018-04-07 | Queen of South | 0 - 2 | Inverness |
| 2018-04-03 | Inverness | 4 - 0 | Brechin City |
| 2018-03-31 | Inverness | 2 - 2 | St. Mirren |
| 2018-03-27 | Inverness | 1 - 0 | Dundee United |
| 2018-03-24 | Dumbarton | 0 - 1 | Inverness |
| 2018-03-17 | Dundee United | 1 - 1 | Inverness |
| 2018-03-13 | Dunfermline | 1 - 0 | Inverness |
| 2018-02-24 | Inverness | 0 - 2 | Greenock Morton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 4 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 33% | 33% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 35 | +28 | 74 |
| 2 | Livingston | 34 | +22 | 62 |
| 3 | Dundee United | 35 | +8 | 58 |
| 4 | Dunfermline | 35 | +21 | 56 |
| 5 | Inverness | 34 | +12 | 51 |
| 6 | Greenock Morton | 35 | +10 | 50 |
| 7 | Queen of South | 35 | +2 | 49 |
| 8 | Falkirk | 35 | -5 | 44 |
| 9 | Dumbarton | 35 | -32 | 30 |
| 10 | Brechin City | 35 | -66 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Livingston | |
| Inverness | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Livingston | Inverness |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Livingston | - | 0 - 0 |
| 3 | Dundee United | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Dunfermline | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Inverness | 0 - 0 | - |
| 6 | Greenock Morton | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Queen of South | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Falkirk | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Dumbarton | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Brechin City | 3 - 0 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Livingston | Inverness | |
| Pozíció | 2 | 5 |
| Pontok | 62 | 51 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 8 |
| Pontok | 31 | 19 |
Liga forma
| Livingston | Inverness | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
11 6 |
14
9 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
7 2 |
5
4 7 |
Liga gólok
| Livingston | Inverness | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
56
34 |
49
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
15 |
18
20 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (174) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (465) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.67 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 33% |
Livingston következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Dundee United | - | Livingston |
| 2018-05-07 | Dundee United | - | Livingston |
| 2018-05-11 | Livingston | - | Dundee United |
| 2018-05-17 | Livingston | - | Partick Thistle |
| 2018-05-20 | Partick Thistle | - | Livingston |
| 2018-07-06 | Queen of South | - | Livingston |
Inverness következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Greenock Morton | - | Inverness |
| 2018-07-17 | Cowdenbeath | - | Inverness |
| 2018-07-24 | Inverness | - | Raith Rovers |
| 2018-07-29 | Hearts | - | Inverness |
| 2018-08-04 | Falkirk | - | Inverness |
| 2018-08-11 | Inverness | - | Ayr United |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.60 | 2.50 |
| Valószínűség | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 2.54 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.50 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-24 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
