Championship - Skócia
szombat, 07.04.2018
15:00
15:00

Livingston

Greenock Morton
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Livingston |
| Vendég: | Greenock |
| Távolság: | 77.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Almondvale Stadion |
| Befogadóképesség: | 10 122 |
| Méretek: | 98 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.79 | 1X | 1.25 | 1.80 | |||
| 30% | 44% | 26% | 1.25 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 45% | 55% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-13 | Livingston | 1 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-02-27 | Greenock Morton | 0 - 1 | Livingston |
| 2017-08-26 | Greenock Morton | 0 - 1 | Livingston |
| 2017-08-15 | Greenock Morton | 0 - 2 | Livingston |
| 2016-04-09 | Greenock Morton | 2 - 1 | Livingston |
| 2016-03-01 | Livingston | 0 - 0 | Greenock Morton |
| 2016-01-09 | Livingston | 0 - 1 | Greenock Morton |
| 2015-11-07 | Greenock Morton | 1 - 0 | Livingston |
| 2015-09-05 | Livingston | 2 - 4 | Greenock Morton |
| 2014-04-05 | Greenock Morton | 2 - 0 | Livingston |
| 2014-01-18 | Livingston | 0 - 1 | Greenock Morton |
| 2013-11-23 | Greenock Morton | 1 - 5 | Livingston |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 25% | 17% |
Livingston utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-03 | Dunfermline | 1 - 0 | Livingston |
| 2018-03-31 | Dumbarton | 0 - 3 | Livingston |
| 2018-03-24 | Queen of South | 3 - 3 | Livingston |
| 2018-03-17 | Livingston | 0 - 0 | Falkirk |
| 2018-03-13 | Livingston | 1 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-02-27 | Greenock Morton | 0 - 1 | Livingston |
| 2018-02-23 | Livingston | 2 - 1 | Dundee United |
| 2018-02-17 | Livingston | 4 - 1 | St. Mirren |
| 2018-02-10 | Livingston | 0 - 0 | Dunfermline |
| 2018-02-03 | Falkirk | 1 - 3 | Livingston |
| 2018-01-27 | Livingston | 2 - 0 | Dumbarton |
| 2018-01-23 | Livingston | 0 - 1 | Falkirk |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Greenock Morton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Greenock Morton | 1 - 1 | Dundee United |
| 2018-03-24 | Greenock Morton | 2 - 0 | Brechin City |
| 2018-03-17 | Dunfermline | 0 - 0 | Greenock Morton |
| 2018-03-13 | Livingston | 1 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-03-10 | Falkirk | 3 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-03-03 | Celtic | 3 - 0 | Greenock Morton |
| 2018-02-27 | Greenock Morton | 0 - 1 | Livingston |
| 2018-02-24 | Inverness | 0 - 2 | Greenock Morton |
| 2018-02-20 | Dumbarton | 0 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-02-17 | Queen of South | 1 - 1 | Greenock Morton |
| 2018-02-10 | Greenock Morton | 3 - 0 | Dumbarton |
| 2018-02-03 | Greenock Morton | 2 - 1 | Dunfermline |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 33% | 8% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 30 | +28 | 67 |
| 2 | Livingston | 31 | +18 | 55 |
| 3 | Dunfermline | 32 | +16 | 49 |
| 4 | Dundee United | 30 | +5 | 49 |
| 5 | Greenock Morton | 31 | +12 | 47 |
| 6 | Queen of South | 32 | 0 | 43 |
| 7 | Inverness | 29 | +4 | 38 |
| 8 | Falkirk | 30 | -6 | 38 |
| 9 | Dumbarton | 30 | -24 | 27 |
| 10 | Brechin City | 31 | -53 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Livingston | |
| Greenock Morton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Livingston | Greenock Morton |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Livingston | - | 1 - 1 |
| 3 | Dunfermline | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Dundee United | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Greenock Morton | 1 - 1 | - |
| 6 | Queen of South | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Inverness | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Falkirk | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Dumbarton | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Brechin City | 3 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Livingston | Greenock Morton | |
| Pozíció | 2 | 5 |
| Pontok | 55 | 47 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 3 |
| Pontok | 25 | 26 |
Liga forma
| Livingston | Greenock Morton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
10 6 |
12
11 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 2 |
6
8 2 |
Liga gólok
| Livingston | Greenock Morton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
50
32 |
41
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
13 |
21
13 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (153) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (401) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 33% |
Livingston következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | St. Mirren | - | Livingston |
| 2018-04-21 | Livingston | - | Brechin City |
| 2018-04-24 | Livingston | - | Inverness |
| 2018-04-28 | Dundee United | - | Livingston |
| 2018-05-07 | Dundee United | - | Livingston |
| 2018-05-11 | Livingston | - | Dundee United |
Greenock Morton következő 6 mérkőzések
| 2018-04-10 | Greenock Morton | - | Dumbarton |
| 2018-04-14 | Greenock Morton | - | Queen of South |
| 2018-04-21 | St. Mirren | - | Greenock Morton |
| 2018-04-28 | Greenock Morton | - | Inverness |
| 2018-07-14 | Ayr United | - | Greenock Morton |
| 2018-07-17 | Partick Thistle | - | Greenock Morton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 3.50 | 3.79 |
| Valószínűség | 30% | 44% | 26% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
