Division 1 - Észak - Svédország
szombat, 28.04.2018
15:00
15:00

Linkoping City

Akropolis
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Linköping |
| Vendég: | Stockholm |
| Távolság: | 173.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.50 | 2.00 | 12 | 1.72 | 1.25 | |||
| 33% | 30% | 37% | 1.28 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 50% | 50% | 32% | 68% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Linkoping City utolsó 3 mérkőzések
| 2018-04-21 | Umeå | 3 - 2 | Linkoping City |
| 2018-04-14 | Rynninge IK | 1 - 3 | Linkoping City |
| 2018-04-07 | Linkoping City | 1 - 1 | Nyköpings |
Akropolis utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Akropolis | 1 - 1 | Nyköpings |
| 2018-04-14 | Västerås SK | 3 - 0 | Akropolis |
| 2018-04-08 | Akropolis | 1 - 0 | Team TG |
| 2017-11-11 | Frej Taby | 0 - 0 | Akropolis |
| 2017-11-08 | Akropolis | 1 - 1 | Frej Taby |
| 2017-11-04 | Sollentuna | 2 - 1 | Akropolis |
| 2017-10-29 | Akropolis | 4 - 2 | Sandvikens |
| 2017-10-22 | Team TG | 4 - 0 | Akropolis |
| 2017-10-14 | Akropolis | 2 - 0 | Västerås SK |
| 2017-10-08 | Vasalunds | 0 - 4 | Akropolis |
| 2017-09-30 | Akropolis | 3 - 0 | Carlstad Utd |
| 2017-09-24 | Lulea | 0 - 0 | Akropolis |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Division 1 - Észak
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Carlstad Utd | 3 | +2 | 7 |
| 3 | BK Forward | 3 | +1 | 5 |
| 3 | Umeå | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Sandvikens | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Sollentuna | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Linkoping City | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Syrianska | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Rynninge IK | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Akropolis | 3 | -2 | 4 |
| 11 | Assyriska FF | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Nyköpings | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Team TG | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Karlslunds IF | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Arameisk-Syr. | 3 | -4 | 1 |
| 16 | Skelleftea FF | 3 | -6 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Linkoping City | |
| Akropolis | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Linkoping City | Akropolis |
|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | 3 - 0 | |
| 2 | Carlstad Utd | ||
| 3 | BK Forward | ||
| 3 | Umeå | ||
| 5 | Sandvikens | ||
| 6 | Sollentuna | ||
| 7 | Linkoping City | - | |
| 8 | Syrianska | ||
| 9 | Rynninge IK | ||
| 10 | Akropolis | - | |
| 11 | Assyriska FF | ||
| 12 | Nyköpings | 1 - 1 | |
| 13 | Team TG | ||
| 14 | Karlslunds IF | ||
| 15 | Arameisk-Syr. | ||
| 16 | Skelleftea FF |
Liga pozíció
| Linkoping City | Akropolis | |
| Pozíció | 7 | 10 |
| Pontok | 4 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 16 |
| Pontok | 1 | 0 |
Liga forma
| Linkoping City | Akropolis | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 1 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Linkoping City | Akropolis | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
5 |
2
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
3 |
Teljes statisztika Division 1 - Észak
| Mérkőzések (25) | |
| Hazai győzelmek | 32% |
| Döntetlenek | 36% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (72) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.88 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.40 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 92% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 88% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 80% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 32% |
Linkoping City következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Skelleftea FF | - | Linkoping City |
| 2018-05-12 | Linkoping City | - | Sollentuna |
| 2018-05-19 | Linkoping City | - | Sandvikens |
| 2018-05-27 | Carlstad Utd | - | Linkoping City |
| 2018-05-31 | Linkoping City | - | BK Forward |
| 2018-06-06 | Syrianska | - | Linkoping City |
Akropolis következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Akropolis | - | Umeå |
| 2018-05-13 | Carlstad Utd | - | Akropolis |
| 2018-05-20 | Akropolis | - | Skelleftea FF |
| 2018-05-26 | BK Forward | - | Akropolis |
| 2018-06-02 | Karlslunds IF | - | Akropolis |
| 2018-06-06 | Akropolis | - | Sollentuna |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 3.50 | 2.00 |
| Valószínűség | 33% | 30% | 37% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 1.25 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
