IFA Premiership - Észak-Írország
szombat, 17.03.2018
15:00
15:00

Linfield

Glentoran
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Belfast |
| Vendég: | Belfast |
| Stadion | |
| Stadion: | Windsor Park |
| Befogadóképesség: | 18 500 |
| Méretek: | 101 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.59 | 6.00 | 1 | 1.11 | 2.75 | |||
| 45% | 22% | 33% | 1.39 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 80% | 20% | 56% | 44% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-26 | Glentoran | 2 - 1 | Linfield |
| 2017-09-09 | Linfield | 1 - 0 | Glentoran |
| 2017-02-25 | Glentoran | 0 - 1 | Linfield |
| 2016-12-26 | Linfield | 1 - 1 | Glentoran |
| 2016-10-01 | Glentoran | 1 - 2 | Linfield |
| 2016-04-19 | Glentoran | 0 - 4 | Linfield |
| 2016-03-12 | Linfield | 3 - 0 | Glentoran |
| 2015-12-26 | Glentoran | 1 - 2 | Linfield |
| 2015-10-10 | Linfield | 1 - 1 | Glentoran |
| 2015-04-07 | Glentoran | 1 - 2 | Linfield |
| 2014-12-26 | Linfield | 2 - 1 | Glentoran |
| 2014-11-15 | Linfield | 2 - 2 | Glentoran |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 8 | 2 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 67% | 17% |
Linfield utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Linfield | 0 - 1 | Cliftonville |
| 2018-03-10 | Linfield | 2 - 0 | Carrick Rangers |
| 2018-02-27 | Linfield | 0 - 2 | Glenavon |
| 2018-02-24 | Ards | 0 - 3 | Linfield |
| 2018-02-17 | Cliftonville | 1 - 2 | Linfield |
| 2018-02-10 | Linfield | 0 - 0 | Dungannon |
| 2018-02-06 | Warrenpoint | 1 - 3 | Linfield |
| 2018-02-03 | Linfield | 1 - 0 | Newry City |
| 2018-01-30 | Coleraine | 2 - 2 | Linfield |
| 2018-01-27 | Ballymena Utd | 2 - 2 | Linfield |
| 2018-01-20 | Linfield | 2 - 3 | Glenavon |
| 2018-01-09 | Carrick Rangers | 0 - 1 | Linfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Glentoran utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Coleraine | 1 - 0 | Glentoran |
| 2018-03-10 | Glenavon | 2 - 2 | Glentoran |
| 2018-02-27 | Glentoran | 5 - 0 | Warrenpoint |
| 2018-02-24 | Glentoran | 1 - 0 | Cliftonville |
| 2018-02-16 | Glentoran | 1 - 2 | Ards |
| 2018-02-13 | Carrick Rangers | 1 - 2 | Glentoran |
| 2018-02-10 | Crusaders | 4 - 2 | Glentoran |
| 2018-02-06 | Glentoran | 2 - 1 | Ballinamallard |
| 2018-02-03 | Ballyclare Comrades | 0 - 4 | Glentoran |
| 2018-01-27 | Glentoran | 0 - 2 | Coleraine |
| 2018-01-13 | Ballinamallard | 2 - 2 | Glentoran |
| 2017-12-30 | Dungannon | 0 - 0 | Glentoran |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 67% | 42% |
Tabella IFA Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crusaders | 31 | +59 | 76 |
| 2 | Coleraine | 31 | +40 | 74 |
| 3 | Glenavon | 31 | +33 | 62 |
| 4 | Linfield | 31 | +27 | 58 |
| 5 | Cliftonville | 30 | +19 | 52 |
| 6 | Glentoran | 31 | 0 | 44 |
| 7 | Ballymena Utd | 29 | -7 | 38 |
| 8 | Ards | 31 | -26 | 33 |
| 9 | Dungannon | 30 | -18 | 32 |
| 10 | Warrenpoint | 30 | -30 | 21 |
| 11 | Carrick Rangers | 31 | -43 | 17 |
| 12 | Ballinamallard | 30 | -54 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Linfield | |
| Glentoran | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Linfield | Glentoran |
|---|---|---|---|
| 1 | Crusaders | 1 - 2 | 4 - 2 |
| 2 | Coleraine | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Glenavon | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Linfield | - | 1 - 0 |
| 5 | Cliftonville | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Glentoran | 1 - 0 | - |
| 7 | Ballymena Utd | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 8 | Ards | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Dungannon | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Warrenpoint | 3 - 3 | 2 - 3 |
| 11 | Carrick Rangers | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Ballinamallard | 4 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Linfield | Glentoran | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 58 | 44 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 5 |
| Pontok | 29 | 23 |
Liga forma
| Linfield | Glentoran | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
4 9 |
12
8 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
2 4 |
6
5 5 |
Liga gólok
| Linfield | Glentoran | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
61
34 |
40
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
16 |
22
22 |
Teljes statisztika IFA Premiership
| Mérkőzések (183) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 17% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (577) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.58 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.57 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 36% |
Linfield következő 6 mérkőzések
| 2018-03-23 | Ballinamallard | - | Linfield |
| 2018-04-03 | Glenavon | - | Linfield |
| 2018-04-07 | Linfield | - | Ballymena Utd |
| 2018-04-14 | Crusaders | - | Linfield |
| 2018-04-21 | Linfield | - | Coleraine |
| 2018-04-28 | Linfield | - | Cliftonville |
Glentoran következő 6 mérkőzések
| 2018-03-23 | Glentoran | - | Ballymena Utd |
| 2018-04-03 | Glentoran | - | Dungannon |
| 2018-04-07 | Ards | - | Glentoran |
| 2018-04-14 | Warrenpoint | - | Glentoran |
| 2018-04-17 | Glentoran | - | Dungannon |
| 2018-04-21 | Glentoran | - | Carrick Rangers |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 4.59 | 6.00 |
| Valószínűség | 45% | 22% | 33% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.75 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
