League Two - Anglia
kedd, 30.01.2018
19:45
19:45

Lincoln

Newport County
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lincoln |
| Vendég: | Newport |
| Távolság: | 247.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sincil Bank |
| Befogadóképesség: | 10 120 |
| Méretek: | 100 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 4.50 | X | 1.19 | 1.90 | |||
| 36% | 32% | 32% | 3.60 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-23 | Newport County | 0 - 0 | Lincoln |
| 2013-01-12 | Lincoln | 2 - 4 | Newport County |
| 2012-08-18 | Newport County | 2 - 1 | Lincoln |
| 2012-03-24 | Lincoln | 2 - 0 | Newport County |
| 2011-12-03 | Newport County | 1 - 0 | Lincoln |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 40% | 20% |
Lincoln utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-23 | Lincoln | 4 - 2 | Peterborough |
| 2018-01-20 | Barnet | 1 - 1 | Lincoln |
| 2018-01-13 | Lincoln | 2 - 2 | Notts County |
| 2018-01-09 | Rochdale | 0 - 1 | Lincoln |
| 2018-01-01 | Luton | 4 - 2 | Lincoln |
| 2017-12-30 | Lincoln | 2 - 1 | Forest Green |
| 2017-12-26 | Lincoln | 3 - 0 | Stevenage |
| 2017-12-23 | Newport County | 0 - 0 | Lincoln |
| 2017-12-16 | Lincoln | 2 - 0 | Accrington |
| 2017-12-09 | Yeovil | 0 - 2 | Lincoln |
| 2017-12-05 | Lincoln | 3 - 2 | Accrington |
| 2017-11-25 | Lincoln | 3 - 1 | Port Vale |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Newport County utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Newport County | 1 - 1 | Tottenham |
| 2018-01-23 | Newport County | 1 - 1 | Morecambe |
| 2018-01-19 | Newport County | 2 - 1 | Crawley |
| 2018-01-13 | Grimsby | 1 - 2 | Newport County |
| 2018-01-07 | Newport County | 2 - 1 | Leeds |
| 2018-01-01 | Newport County | 2 - 1 | Exeter |
| 2017-12-30 | Cheltenham | 1 - 1 | Newport County |
| 2017-12-26 | Wycombe | 2 - 0 | Newport County |
| 2017-12-23 | Newport County | 0 - 0 | Lincoln |
| 2017-12-16 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Newport County |
| 2017-12-09 | Newport County | 3 - 3 | Carlisle |
| 2017-12-03 | Newport County | 2 - 0 | Cambridge Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 6 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 50% | 8% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 29 | +37 | 60 |
| 2 | Notts County | 29 | +16 | 51 |
| 3 | Mansfield | 29 | +11 | 50 |
| 4 | Wycombe | 28 | +14 | 49 |
| 5 | Accrington | 28 | +14 | 49 |
| 6 | Exeter | 27 | +5 | 48 |
| 7 | Coventry | 28 | +11 | 47 |
| 8 | Swindon | 28 | +4 | 47 |
| 9 | Newport County | 29 | +7 | 46 |
| 10 | Lincoln | 28 | +11 | 45 |
| 11 | Colchester | 30 | +3 | 43 |
| 12 | Crawley | 30 | -3 | 42 |
| 13 | Carlisle | 29 | +2 | 41 |
| 14 | Stevenage | 29 | -2 | 38 |
| 15 | Cambridge Utd | 28 | -9 | 38 |
| 16 | Cheltenham | 30 | -5 | 35 |
| 17 | Grimsby | 30 | -12 | 35 |
| 18 | Port Vale | 30 | -7 | 33 |
| 19 | Morecambe | 30 | -12 | 30 |
| 20 | Crewe | 29 | -15 | 29 |
| 21 | Yeovil | 28 | -12 | 28 |
| 22 | Chesterfield | 30 | -23 | 27 |
| 23 | Forest Green | 29 | -20 | 26 |
| 24 | Barnet | 29 | -15 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lincoln | |
| Newport County | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lincoln | Newport County |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Notts County | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Mansfield | 0 - 1 | |
| 4 | Wycombe | 2 - 0 | |
| 5 | Accrington | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Exeter | 1 - 0 | |
| 7 | Coventry | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Swindon | 0 - 1 | |
| 9 | Newport County | - | |
| 10 | Lincoln | - | |
| 11 | Colchester | ||
| 12 | Crawley | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Carlisle | 4 - 1 | |
| 14 | Stevenage | 3 - 0 | 3 - 3 |
| 15 | Cambridge Utd | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Cheltenham | 1 - 1 | |
| 17 | Grimsby | 1 - 2 | |
| 18 | Port Vale | 3 - 1 | |
| 19 | Morecambe | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Crewe | 1 - 1 | |
| 21 | Yeovil | ||
| 22 | Chesterfield | 2 - 1 | |
| 23 | Forest Green | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 24 | Barnet | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Lincoln | Newport County | |
| Pozíció | 10 | 9 |
| Pontok | 45 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 5 |
| Pontok | 26 | 22 |
Liga forma
| Lincoln | Newport County | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
9 7 |
12
10 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 2 |
6
4 5 |
Liga gólok
| Lincoln | Newport County | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
27 |
40
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
11 |
20
20 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (347) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (914) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Lincoln következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Lincoln | - | Swindon |
| 2018-02-09 | Cambridge Utd | - | Lincoln |
| 2018-02-13 | Lincoln | - | Cheltenham |
| 2018-02-17 | Crawley | - | Lincoln |
| 2018-02-24 | Lincoln | - | Crewe |
| 2018-03-03 | Coventry | - | Lincoln |
Newport County következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Colchester | - | Newport County |
| 2018-02-07 | Tottenham | - | Newport County |
| 2018-02-10 | Newport County | - | Forest Green |
| 2018-02-13 | Mansfield | - | Newport County |
| 2018-02-17 | Newport County | - | Notts County |
| 2018-02-24 | Port Vale | - | Newport County |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.60 | 4.50 |
| Valószínűség | 36% | 32% | 32% |
| X @ 3.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.90 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-30 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
