Primera División - Costa Rica
vasárnap, 08.04.2018
22:00
22:00

Limon

Guadalupe FC
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Puerto Limon |
| Vendég: | Guadalupe |
| Távolság: | 112.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Juan Goban |
| Befogadóképesség: | 3 000 |
| Méretek: | 91 x 72 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 22:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.50 | 4.20 | 12 | 1.22 | 2.00 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.28 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 76% | 24% | 51% | 49% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-07 | Guadalupe FC | 1 - 2 | Limon |
| 2017-11-19 | Limon | 2 - 1 | Guadalupe FC |
| 2017-09-20 | Guadalupe FC | 1 - 3 | Limon |
| 2017-04-16 | Guadalupe FC | 3 - 1 | Limon |
| 2017-02-19 | Limon | 7 - 0 | Guadalupe FC |
| 2016-11-12 | Limon | 2 - 1 | Guadalupe FC |
| 2016-09-11 | Guadalupe FC | 0 - 1 | Limon |
| 2016-04-03 | Limon | 2 - 1 | Guadalupe FC |
| 2016-02-12 | Guadalupe FC | 3 - 0 | Limon |
| 2015-10-30 | Guadalupe FC | 2 - 2 | Limon |
| 2015-08-30 | Limon | 4 - 1 | Guadalupe FC |
| 2015-04-08 | Limon | 3 - 0 | Guadalupe FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 11 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 92% | 42% |
Limon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-29 | Herediano | 1 - 0 | Limon |
| 2018-03-25 | Limon | 2 - 3 | Santos Guapiles |
| 2018-03-22 | Carmelita | 2 - 2 | Limon |
| 2018-03-18 | Limon | 3 - 0 | Mun. Liberia |
| 2018-03-11 | U. de Costa Rica | 1 - 2 | Limon |
| 2018-03-08 | Cartagines | 1 - 1 | Limon |
| 2018-03-04 | Limon | 2 - 1 | Mun. Grecia |
| 2018-02-25 | Limon | 2 - 1 | LD Alajuelense |
| 2018-02-21 | Mun. Grecia | 1 - 1 | Limon |
| 2018-02-18 | Perez Zeledon | 2 - 2 | Limon |
| 2018-02-14 | Limon | 3 - 2 | Dep. Saprissa |
| 2018-02-07 | Guadalupe FC | 1 - 2 | Limon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 9 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 75% | 33% |
Guadalupe FC utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-29 | Guadalupe FC | 0 - 3 | LD Alajuelense |
| 2018-03-24 | Guadalupe FC | 2 - 0 | Carmelita |
| 2018-03-22 | Herediano | 3 - 1 | Guadalupe FC |
| 2018-03-18 | Guadalupe FC | 1 - 1 | U. de Costa Rica |
| 2018-03-11 | Cartagines | 1 - 2 | Guadalupe FC |
| 2018-03-08 | Dep. Saprissa | 4 - 0 | Guadalupe FC |
| 2018-03-04 | Guadalupe FC | 1 - 1 | Mun. Liberia |
| 2018-02-25 | Mun. Grecia | 2 - 3 | Guadalupe FC |
| 2018-02-18 | Guadalupe FC | 2 - 3 | Santos Guapiles |
| 2018-02-14 | Guadalupe FC | 0 - 0 | Perez Zeledon |
| 2018-02-07 | Guadalupe FC | 1 - 2 | Limon |
| 2018-02-03 | LD Alajuelense | 1 - 0 | Guadalupe FC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Herediano | 19 | +16 | 38 |
| 2 | LD Alajuelense | 19 | +19 | 37 |
| 3 | Dep. Saprissa | 19 | +17 | 35 |
| 4 | Santos Guapiles | 19 | +11 | 33 |
| 5 | Perez Zeledon | 19 | -2 | 27 |
| 6 | Limon | 19 | +1 | 25 |
| 7 | Guadalupe FC | 19 | -3 | 25 |
| 8 | Carmelita | 19 | -13 | 22 |
| 9 | Mun. Grecia | 19 | -4 | 21 |
| 10 | U. de Costa Rica | 19 | -9 | 19 |
| 11 | Mun. Liberia | 19 | -20 | 12 |
| 12 | Cartagines | 19 | -13 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Limon | |
| Guadalupe FC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Limon | Guadalupe FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Herediano | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | LD Alajuelense | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Dep. Saprissa | 3 - 2 | 4 - 0 |
| 4 | Santos Guapiles | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Perez Zeledon | 1 - 1 | |
| 6 | Limon | - | |
| 7 | Guadalupe FC | - | |
| 8 | Carmelita | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Mun. Grecia | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 10 | U. de Costa Rica | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Mun. Liberia | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Cartagines | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Limon | Guadalupe FC | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 25 | 25 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 14 | 12 |
Liga forma
| Limon | Guadalupe FC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 6 |
6
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 3 |
3
3 3 |
Liga gólok
| Limon | Guadalupe FC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
25 |
24
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
11 |
13
15 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (114) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (293) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.47 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 25% |
Limon következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Limon | - | Cartagines |
| 2018-04-19 | Dep. Saprissa | - | Limon |
| 2018-07-22 | Limon | - | San Carlos |
| 2018-07-29 | Cartagines | - | Limon |
| 2018-08-05 | Carmelita | - | Limon |
| 2018-08-12 | Limon | - | Perez Zeledon |
Guadalupe FC következő 6 mérkőzések
| 2018-04-16 | Guadalupe FC | - | Dep. Saprissa |
| 2018-04-19 | Perez Zeledon | - | Guadalupe FC |
| 2018-07-22 | Perez Zeledon | - | Guadalupe FC |
| 2018-07-30 | Guadalupe FC | - | Herediano |
| 2018-08-05 | Mun. Grecia | - | Guadalupe FC |
| 2018-08-13 | Guadalupe FC | - | Cartagines |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.50 | 4.20 |
| Valószínűség | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 2.00 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 20:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
