Ligue 1 - Franciaország
vasárnap, 28.01.2018
14:00
14:00

Lille

Strasbourg
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lille |
| Vendég: | Strasbourg |
| Távolság: | 407.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Pierre-Mauroy |
| Befogadóképesség: | 50 186 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Davide Ancelotti (Ola) |
| Vendég: | Hugo Oliveira (Por) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.29 | 3.39 | X2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 30% | 28% | 42% | 1.72 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-25 | Strasbourg | 2 - 1 | Lille |
| 2017-08-13 | Strasbourg | 3 - 0 | Lille |
| 2008-03-22 | Strasbourg | 0 - 1 | Lille |
| 2007-10-27 | Lille | 0 - 3 | Strasbourg |
| 2007-01-20 | Strasbourg | 2 - 3 | Lille |
| 2006-03-25 | Strasbourg | 2 - 2 | Lille |
| 2005-11-06 | Lille | 2 - 0 | Strasbourg |
| 2005-04-23 | Strasbourg | 1 - 2 | Lille |
| 2004-12-21 | Strasbourg | 1 - 1 | Lille |
| 2004-11-28 | Lille | 1 - 1 | Strasbourg |
| 2004-04-24 | Lille | 0 - 1 | Strasbourg |
| 2003-11-29 | Strasbourg | 2 - 2 | Lille |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Lille utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-25 | Strasbourg | 2 - 1 | Lille |
| 2018-01-20 | Troyes | 1 - 0 | Lille |
| 2018-01-17 | Lille | 1 - 2 | Rennes |
| 2018-01-13 | Caen | 0 - 1 | Lille |
| 2018-01-06 | Le Mans | 2 - 4 | Lille |
| 2017-12-20 | Lille | 1 - 1 | Nice |
| 2017-12-16 | Dijon | 3 - 0 | Lille |
| 2017-12-13 | Lille | 1 - 1 | Nice |
| 2017-12-09 | PSG | 3 - 1 | Lille |
| 2017-12-02 | Lille | 1 - 0 | Toulouse |
| 2017-11-29 | Lyon | 1 - 2 | Lille |
| 2017-11-25 | Montpellier | 3 - 0 | Lille |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Strasbourg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-25 | Strasbourg | 2 - 1 | Lille |
| 2018-01-20 | Strasbourg | 3 - 2 | Dijon |
| 2018-01-16 | Marseille | 2 - 0 | Strasbourg |
| 2018-01-12 | Strasbourg | 0 - 2 | Guingamp |
| 2018-01-07 | Strasbourg | 1 - 1 | Dijon |
| 2017-12-20 | Metz | 3 - 0 | Strasbourg |
| 2017-12-16 | Strasbourg | 2 - 1 | Toulouse |
| 2017-12-13 | Strasbourg | 2 - 4 | PSG |
| 2017-12-08 | Bordeaux | 0 - 3 | Strasbourg |
| 2017-12-02 | Strasbourg | 2 - 1 | PSG |
| 2017-11-28 | Strasbourg | 0 - 0 | Caen |
| 2017-11-24 | St. Etienne | 2 - 2 | Strasbourg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 25% |
Tabella Ligue 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 23 | +55 | 59 |
| 2 | Lyon | 22 | +29 | 48 |
| 3 | Marseille | 22 | +23 | 47 |
| 4 | Monaco | 22 | +29 | 46 |
| 5 | Nantes | 23 | +1 | 37 |
| 6 | Nice | 23 | -4 | 34 |
| 7 | Montpellier | 23 | +1 | 31 |
| 8 | Rennes | 23 | -4 | 31 |
| 9 | Guingamp | 23 | -8 | 29 |
| 10 | Dijon | 23 | -13 | 28 |
| 11 | Strasbourg | 22 | -10 | 27 |
| 12 | Caen | 23 | -11 | 27 |
| 13 | Bordeaux | 22 | -7 | 26 |
| 14 | St. Etienne | 23 | -16 | 26 |
| 15 | Amiens | 23 | -5 | 25 |
| 16 | Angers | 23 | -6 | 25 |
| 17 | Troyes | 23 | -10 | 24 |
| 18 | Toulouse | 23 | -11 | 23 |
| 19 | Lille | 22 | -14 | 22 |
| 20 | Metz | 23 | -19 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lille | |
| Strasbourg | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lille | Strasbourg |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | ||
| 2 | Lyon | 4 - 0 | |
| 3 | Marseille | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Monaco | 0 - 4 | 3 - 0 |
| 5 | Nantes | 3 - 0 | |
| 6 | Nice | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Montpellier | 1 - 1 | |
| 8 | Rennes | 1 - 2 | |
| 9 | Guingamp | 2 - 0 | |
| 10 | Dijon | 1 - 1 | |
| 11 | Strasbourg | - | |
| 12 | Caen | 0 - 2 | |
| 13 | Bordeaux | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 14 | St. Etienne | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Amiens | ||
| 16 | Angers | ||
| 17 | Troyes | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 18 | Toulouse | 1 - 0 | |
| 19 | Lille | - | |
| 20 | Metz | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Lille | Strasbourg | |
| Pozíció | 19 | 11 |
| Pontok | 22 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 14 |
| Pontok | 12 | 9 |
Liga forma
| Lille | Strasbourg | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 12 |
7
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 4 |
2
3 6 |
Liga gólok
| Lille | Strasbourg | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
33 |
27
37 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
13 |
9
22 |
Teljes statisztika Ligue 1
| Mérkőzések (227) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (591) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 24% |
Lille következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Lille | - | PSG |
| 2018-02-11 | Nantes | - | Lille |
| 2018-02-18 | Lille | - | Lyon |
| 2018-02-24 | Lille | - | Angers |
| 2018-03-02 | Nice | - | Lille |
| 2018-03-10 | Lille | - | Montpellier |
Strasbourg következő 6 mérkőzések
| 2018-02-03 | Strasbourg | - | Bordeaux |
| 2018-02-08 | Grenoble Foot | - | Strasbourg |
| 2018-02-11 | Strasbourg | - | Troyes |
| 2018-02-17 | PSG | - | Strasbourg |
| 2018-02-23 | Strasbourg | - | Montpellier |
| 2018-02-28 | Chambly | - | Strasbourg |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.29 | 3.39 |
| Valószínűség | 30% | 28% | 42% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.72 |
| Valószínűség | 41% | 59% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 2.14 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-28 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
