Ligue 1 - Franciaország
vasárnap, 01.04.2018
16:00
16:00

Lille

Amiens
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lille |
| Vendég: | Amiens |
| Távolság: | 97.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Pierre-Mauroy |
| Befogadóképesség: | 50 186 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Davide Ancelotti (Ola) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 4.00 | X2 | 1.25 | 1.75 | |||
| 32% | 26% | 42% | 1.75 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 72% | 28% | 45% | 55% | 17% | 83% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-20 | Amiens | 3 - 0 | Lille |
| 2014-01-05 | Amiens | 1 - 3 | Lille |
Lille utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-16 | Monaco | 2 - 1 | Lille |
| 2018-03-10 | Lille | 1 - 1 | Montpellier |
| 2018-03-02 | Nice | 2 - 1 | Lille |
| 2018-02-24 | Lille | 1 - 2 | Angers |
| 2018-02-18 | Lille | 2 - 2 | Lyon |
| 2018-02-11 | Nantes | 2 - 2 | Lille |
| 2018-02-03 | Lille | 0 - 3 | PSG |
| 2018-01-28 | Lille | 2 - 1 | Strasbourg |
| 2018-01-25 | Strasbourg | 2 - 1 | Lille |
| 2018-01-20 | Troyes | 1 - 0 | Lille |
| 2018-01-17 | Lille | 1 - 2 | Rennes |
| 2018-01-13 | Caen | 0 - 1 | Lille |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 9 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 75% | 17% |
Amiens utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Amiens | 1 - 1 | Troyes |
| 2018-03-10 | Dijon | 1 - 1 | Amiens |
| 2018-03-03 | Amiens | 0 - 2 | Rennes |
| 2018-02-24 | Nantes | 0 - 1 | Amiens |
| 2018-02-17 | Amiens | 0 - 0 | Toulouse |
| 2018-02-10 | Bordeaux | 3 - 2 | Amiens |
| 2018-02-03 | Amiens | 0 - 2 | St. Etienne |
| 2018-01-27 | Angers | 1 - 0 | Amiens |
| 2018-01-20 | Amiens | 3 - 1 | Guingamp |
| 2018-01-17 | Amiens | 1 - 1 | Montpellier |
| 2018-01-13 | Nice | 1 - 0 | Amiens |
| 2018-01-10 | Amiens | 0 - 2 | PSG |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 2 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 17% | 17% |
Tabella Ligue 1
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 31 | +74 | 83 |
| 2 | Monaco | 30 | +42 | 66 |
| 3 | Marseille | 31 | +26 | 62 |
| 4 | Lyon | 30 | +26 | 57 |
| 5 | Rennes | 30 | +3 | 45 |
| 6 | Nantes | 30 | 0 | 44 |
| 7 | Montpellier | 30 | +3 | 42 |
| 8 | Nice | 30 | -3 | 42 |
| 9 | St. Etienne | 30 | -11 | 39 |
| 10 | Dijon | 31 | -16 | 38 |
| 11 | Bordeaux | 30 | -6 | 37 |
| 12 | Angers | 31 | -6 | 35 |
| 13 | Caen | 30 | -14 | 35 |
| 14 | Guingamp | 30 | -15 | 35 |
| 15 | Strasbourg | 30 | -19 | 32 |
| 16 | Amiens | 30 | -9 | 31 |
| 17 | Toulouse | 30 | -12 | 30 |
| 18 | Troyes | 30 | -15 | 29 |
| 19 | Lille | 30 | -19 | 28 |
| 20 | Metz | 30 | -29 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lille | |
| Amiens | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lille | Amiens |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Monaco | 0 - 4 | |
| 3 | Marseille | 0 - 1 | |
| 4 | Lyon | 2 - 2 | |
| 5 | Rennes | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Nantes | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Montpellier | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Nice | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | St. Etienne | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 10 | Dijon | 1 - 1 | |
| 11 | Bordeaux | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 12 | Angers | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Caen | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 14 | Guingamp | 1 - 1 | |
| 15 | Strasbourg | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Amiens | - | |
| 17 | Toulouse | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Troyes | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Lille | - | |
| 20 | Metz | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Lille | Amiens | |
| Pozíció | 19 | 16 |
| Pontok | 28 | 31 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 13 |
| Pontok | 17 | 12 |
Liga forma
| Lille | Amiens | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 16 |
8
7 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 6 |
3
3 9 |
Liga gólok
| Lille | Amiens | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
48 |
25
34 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
22 |
9
18 |
Teljes statisztika Ligue 1
| Mérkőzések (302) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (800) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 26% |
Lille következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Bordeaux | - | Lille |
| 2018-04-14 | Lille | - | Guingamp |
| 2018-04-21 | Marseille | - | Lille |
| 2018-04-28 | Lille | - | Metz |
| 2018-05-06 | Toulouse | - | Lille |
| 2018-05-12 | Lille | - | Dijon |
Amiens következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Amiens | - | Caen |
| 2018-04-14 | Lyon | - | Amiens |
| 2018-04-21 | Amiens | - | Strasbourg |
| 2018-04-28 | Monaco | - | Amiens |
| 2018-05-04 | Amiens | - | PSG |
| 2018-05-12 | Amiens | - | Metz |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.10 | 4.00 |
| Valószínűség | 32% | 26% | 42% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.75 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-01 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
