La Liga - Spanyolország
péntek, 27.04.2018
20:00
20:00

Levante

Sevilla
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Valencia |
| Vendég: | Sevilla |
| Távolság: | 540.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ciudad de Valencia |
| Befogadóképesség: | 26 354 |
| Méretek: | 107 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Luis Castro (Por) |
| Vendég: | Luis Garcia Plaza (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.89 | 3.60 | 1.90 | X2 | 1.90 | 1.28 | |||
| 33% | 24% | 43% | 1.28 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.66 | 2.14 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 72% | 28% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-15 | Sevilla | 0 - 0 | Levante |
| 2016-01-31 | Sevilla | 3 - 1 | Levante |
| 2015-09-11 | Levante | 1 - 1 | Sevilla |
| 2015-04-07 | Levante | 1 - 2 | Sevilla |
| 2014-11-09 | Sevilla | 1 - 1 | Levante |
| 2014-01-25 | Sevilla | 2 - 3 | Levante |
| 2013-08-25 | Levante | 0 - 0 | Sevilla |
| 2013-03-30 | Levante | 1 - 0 | Sevilla |
| 2012-11-04 | Sevilla | 0 - 0 | Levante |
| 2012-04-21 | Sevilla | 1 - 1 | Levante |
| 2011-12-10 | Levante | 1 - 0 | Sevilla |
| 2011-01-22 | Sevilla | 4 - 1 | Levante |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Levante utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-23 | Athletic Bilbao | 1 - 3 | Levante |
| 2018-04-19 | Levante | 1 - 0 | Malaga |
| 2018-04-15 | Atletico Madrid | 3 - 0 | Levante |
| 2018-04-08 | Levante | 2 - 1 | Las Palmas |
| 2018-03-31 | Girona | 1 - 1 | Levante |
| 2018-03-16 | Levante | 2 - 1 | Eibar |
| 2018-03-10 | Getafe | 0 - 1 | Levante |
| 2018-03-04 | Levante | 1 - 1 | Espanyol |
| 2018-03-01 | Alaves | 1 - 0 | Levante |
| 2018-02-26 | Levante | 0 - 2 | Real Betis |
| 2018-02-21 | Ufa | 1 - 1 | Levante |
| 2018-02-18 | Real Sociedad | 3 - 0 | Levante |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 8% |
Sevilla utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Sevilla | 0 - 5 | Barcelona |
| 2018-04-17 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Sevilla |
| 2018-04-14 | Sevilla | 2 - 2 | Villarreal |
| 2018-04-11 | Bayern München | 0 - 0 | Sevilla |
| 2018-04-07 | Celta Vigo | 4 - 0 | Sevilla |
| 2018-04-03 | Sevilla | 1 - 2 | Bayern München |
| 2018-03-31 | Sevilla | 2 - 2 | Barcelona |
| 2018-03-18 | Leganes | 2 - 1 | Sevilla |
| 2018-03-13 | Manchester Utd | 1 - 2 | Sevilla |
| 2018-03-10 | Sevilla | 0 - 2 | Valencia |
| 2018-03-03 | Sevilla | 2 - 0 | Athletic Bilbao |
| 2018-02-28 | Malaga | 0 - 1 | Sevilla |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 33 | +64 | 83 |
| 2 | Atletico Madrid | 34 | +36 | 72 |
| 3 | Real Madrid | 33 | +44 | 68 |
| 4 | Valencia | 34 | +26 | 66 |
| 5 | Real Betis | 34 | +1 | 56 |
| 6 | Villarreal | 33 | +5 | 51 |
| 7 | Sevilla | 33 | -11 | 48 |
| 8 | Getafe | 34 | +8 | 48 |
| 9 | Girona | 34 | -6 | 47 |
| 10 | Celta Vigo | 34 | +6 | 45 |
| 11 | Real Sociedad | 34 | +6 | 43 |
| 12 | Eibar | 34 | -10 | 43 |
| 13 | Alaves | 34 | -13 | 41 |
| 14 | Athletic Bilbao | 34 | -5 | 40 |
| 15 | Leganes | 34 | -13 | 40 |
| 16 | Espanyol | 34 | -12 | 39 |
| 17 | Levante | 34 | -17 | 37 |
| 18 | Dep. La Coruna | 34 | -33 | 28 |
| 19 | Las Palmas | 34 | -47 | 21 |
| 20 | Malaga | 34 | -29 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Levante | |
| Sevilla | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Levante | Sevilla |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 2 - 1 | |
| 2 | Atletico Madrid | 0 - 5 | 2 - 0 |
| 3 | Real Madrid | 2 - 2 | 5 - 0 |
| 4 | Valencia | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 5 | Real Betis | 0 - 2 | |
| 6 | Villarreal | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 7 | Sevilla | - | |
| 8 | Getafe | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Girona | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Celta Vigo | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 11 | Real Sociedad | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 12 | Eibar | 2 - 1 | 5 - 1 |
| 13 | Alaves | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 14 | Athletic Bilbao | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 15 | Leganes | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Espanyol | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 17 | Levante | - | |
| 18 | Dep. La Coruna | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 19 | Las Palmas | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Malaga | 1 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Levante | Sevilla | |
| Pozíció | 17 | 7 |
| Pontok | 37 | 48 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 8 |
| Pontok | 21 | 19 |
Liga forma
| Levante | Sevilla | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
13 13 |
14
6 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 6 |
6
1 10 |
Liga gólok
| Levante | Sevilla | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
49 |
41
52 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
23 |
15
32 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (338) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (889) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Levante következő 6 mérkőzések
| 2018-05-07 | Leganes | - | Levante |
| 2018-05-13 | Levante | - | Barcelona |
| 2018-05-19 | Celta Vigo | - | Levante |
| 2018-07-20 | Levante | - | Bournemouth |
| 2018-07-28 | Zwolle | - | Levante |
| 2018-07-29 | Feyenoord | - | Levante |
Sevilla következő 6 mérkőzések
| 2018-05-04 | Sevilla | - | Real Sociedad |
| 2018-05-09 | Sevilla | - | Real Madrid |
| 2018-05-12 | Real Betis | - | Sevilla |
| 2018-05-19 | Sevilla | - | Alaves |
| 2018-07-14 | Sevilla | - | Bournemouth |
| 2018-07-17 | Real Murcia | - | Sevilla |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.89 | 3.60 | 1.90 |
| Valószínűség | 33% | 24% | 43% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.28 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.14 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-27 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
