Primera RFEF - 2. csoport - Spanyolország
szombat, 27.01.2018
16:30
16:30

Leioa

Lealtad
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Leioa |
| Vendég: | Villaviciosa |
| Távolság: | 198.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 4.59 | 1 | 1.16 | 2.10 | |||
| 51% | 23% | 26% | 1.66 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 61% | 39% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Lealtad | 0 - 3 | Leioa |
Leioa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-20 | Sp. Gijon B | 1 - 0 | Leioa |
| 2018-01-13 | Leioa | 3 - 2 | Caudal Dep. |
| 2018-01-07 | Mirandes | 1 - 2 | Leioa |
| 2017-12-17 | Burgos | 1 - 1 | Leioa |
| 2017-12-08 | Leioa | 1 - 3 | Gernika Club |
| 2017-12-02 | Leioa | 0 - 1 | Amorebieta |
| 2017-11-25 | Arenas Club | 1 - 1 | Leioa |
| 2017-11-18 | Leioa | 3 - 1 | Barakaldo |
| 2017-11-12 | Real Union | 1 - 3 | Leioa |
| 2017-11-05 | Leioa | 2 - 2 | CD Vitoria |
| 2017-10-31 | Real Sociedad B | 0 - 0 | Leioa |
| 2017-10-28 | Leioa | 1 - 0 | Ath. Bilbao B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Lealtad utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Lealtad | 2 - 1 | Caudal Dep. |
| 2018-01-14 | Burgos | 2 - 1 | Lealtad |
| 2018-01-07 | Lealtad | 0 - 0 | Amorebieta |
| 2017-12-16 | Lealtad | 0 - 1 | Barakaldo |
| 2017-12-10 | CD Vitoria | 3 - 0 | Lealtad |
| 2017-12-03 | Lealtad | 0 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-11-26 | Izarra | 1 - 1 | Lealtad |
| 2017-11-18 | Lealtad | 1 - 1 | Pena Sport |
| 2017-11-12 | R. Santander | 1 - 0 | Lealtad |
| 2017-11-05 | Lealtad | 2 - 3 | Sp. Gijon B |
| 2017-11-01 | Mirandes | 2 - 0 | Lealtad |
| 2017-10-28 | Lealtad | 0 - 0 | Gernika Club |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 4 | 1 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 33% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 22 | +21 | 48 |
| 2 | Mirandes | 22 | +10 | 43 |
| 3 | R. Santander | 22 | +10 | 43 |
| 4 | Real Sociedad B | 22 | +9 | 38 |
| 5 | Burgos | 22 | +8 | 37 |
| 6 | Ath. Bilbao B | 22 | +13 | 35 |
| 7 | UD Logrones | 22 | +8 | 34 |
| 8 | Gernika Club | 22 | +5 | 34 |
| 9 | Tudelano | 22 | +6 | 33 |
| 10 | Amorebieta | 22 | +7 | 30 |
| 11 | Barakaldo | 21 | +5 | 30 |
| 12 | Leioa | 22 | +4 | 28 |
| 13 | Arenas Club | 22 | +1 | 25 |
| 14 | Izarra | 22 | -13 | 25 |
| 15 | Real Union | 22 | -16 | 24 |
| 16 | CD Vitoria | 22 | -5 | 21 |
| 17 | Lealtad | 22 | -14 | 18 |
| 18 | Pena Sport | 22 | -22 | 15 |
| 19 | Osasuna B | 21 | -17 | 14 |
| 20 | Caudal Dep. | 22 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Leioa | |
| Lealtad | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Leioa | Lealtad |
|---|---|---|---|
| 1 | Sp. Gijon B | 1 - 2 | |
| 2 | Mirandes | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | R. Santander | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Real Sociedad B | 1 - 0 | |
| 5 | Burgos | 2 - 1 | |
| 6 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | |
| 7 | UD Logrones | ||
| 8 | Gernika Club | 1 - 3 | |
| 9 | Tudelano | 0 - 0 | |
| 10 | Amorebieta | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Barakaldo | 3 - 1 | |
| 12 | Leioa | - | |
| 13 | Arenas Club | 3 - 1 | |
| 14 | Izarra | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 15 | Real Union | ||
| 16 | CD Vitoria | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 17 | Lealtad | - | |
| 18 | Pena Sport | 3 - 0 | |
| 19 | Osasuna B | ||
| 20 | Caudal Dep. | 3 - 2 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Leioa | Lealtad | |
| Pozíció | 12 | 17 |
| Pontok | 28 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 17 |
| Pontok | 14 | 5 |
Liga forma
| Leioa | Lealtad | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
7 8 |
4
6 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 5 |
1
2 7 |
Liga gólok
| Leioa | Lealtad | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
25 |
15
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
15 |
5
15 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 2. csoport
| Mérkőzések (219) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (481) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.94 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 21% |
Leioa következő 6 mérkőzések
| 2018-02-04 | R. Santander | - | Leioa |
| 2018-02-10 | Leioa | - | Osasuna B |
| 2018-02-18 | Pena Sport | - | Leioa |
| 2018-02-24 | Leioa | - | Tudelano |
| 2018-03-04 | Izarra | - | Leioa |
| 2018-03-10 | Leioa | - | UD Logrones |
Lealtad következő 6 mérkőzések
| 2018-02-04 | Osasuna B | - | Lealtad |
| 2018-02-11 | Lealtad | - | Tudelano |
| 2018-02-18 | UD Logrones | - | Lealtad |
| 2018-02-25 | Lealtad | - | Real Sociedad B |
| 2018-03-04 | Real Union | - | Lealtad |
| 2018-03-11 | Lealtad | - | Arenas Club |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.60 | 4.59 |
| Valószínűség | 51% | 23% | 26% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.10 |
| Valószínűség | 66% | 34% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-27 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
