Premiership - Anglia
szombat, 03.02.2018
15:00
15:00

Leicester

Swansea
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Leicester (Ang) |
| Vendég: | Swansea (Wales) / Anglia (Wal) |
| Távolság: | 222.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | King Power Stadium |
| Befogadóképesség: | 32 262 |
| Méretek: | 102 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.39 | 4.75 | 1 | 1.19 | 1.90 | |||
| 53% | 23% | 24% | 1.90 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | Swansea | 1 - 2 | Leicester |
| 2017-02-12 | Swansea | 2 - 0 | Leicester |
| 2016-08-27 | Leicester | 2 - 1 | Swansea |
| 2016-04-24 | Leicester | 4 - 0 | Swansea |
| 2015-12-05 | Swansea | 0 - 3 | Leicester |
| 2015-04-18 | Leicester | 2 - 0 | Swansea |
| 2014-10-25 | Swansea | 2 - 0 | Leicester |
| 2011-01-03 | Leicester | 2 - 1 | Swansea |
| 2010-10-23 | Swansea | 2 - 0 | Leicester |
| 2010-01-16 | Swansea | 1 - 0 | Leicester |
| 2010-01-02 | Leicester | 2 - 1 | Swansea |
| 2009-08-08 | Leicester | 2 - 1 | Swansea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 11 | 7 | 1 | |
| 67% | 0% | 33% | 92% | 58% | 8% |
Leicester utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-31 | Everton | 2 - 1 | Leicester |
| 2018-01-27 | Peterborough | 1 - 5 | Leicester |
| 2018-01-20 | Leicester | 2 - 0 | Watford |
| 2018-01-16 | Leicester | 2 - 0 | Fleetwood |
| 2018-01-13 | Chelsea | 0 - 0 | Leicester |
| 2018-01-06 | Fleetwood | 0 - 0 | Leicester |
| 2018-01-01 | Leicester | 3 - 0 | Huddersfield |
| 2017-12-30 | Liverpool | 2 - 1 | Leicester |
| 2017-12-26 | Watford | 2 - 1 | Leicester |
| 2017-12-23 | Leicester | 2 - 2 | Manchester Utd |
| 2017-12-19 | Leicester | 1 - 1 | Manchester City |
| 2017-12-16 | Leicester | 0 - 3 | Crystal Palace |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 17% |
Swansea utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-30 | Swansea | 3 - 1 | Arsenal |
| 2018-01-27 | Notts County | 1 - 1 | Swansea |
| 2018-01-22 | Swansea | 1 - 0 | Liverpool |
| 2018-01-17 | Swansea | 2 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-01-13 | Newcastle | 1 - 1 | Swansea |
| 2018-01-06 | Wolverhampton | 0 - 0 | Swansea |
| 2018-01-02 | Swansea | 0 - 2 | Tottenham |
| 2017-12-30 | Watford | 1 - 2 | Swansea |
| 2017-12-26 | Liverpool | 5 - 0 | Swansea |
| 2017-12-23 | Swansea | 1 - 1 | Crystal Palace |
| 2017-12-18 | Everton | 3 - 1 | Swansea |
| 2017-12-13 | Swansea | 0 - 4 | Manchester City |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 25 | +55 | 68 |
| 2 | Manchester Utd | 25 | +31 | 53 |
| 3 | Liverpool | 25 | +28 | 50 |
| 4 | Chelsea | 25 | +26 | 50 |
| 5 | Tottenham | 25 | +27 | 48 |
| 6 | Arsenal | 25 | +12 | 42 |
| 7 | Burnley | 25 | -2 | 35 |
| 8 | Leicester | 25 | +3 | 34 |
| 9 | Everton | 25 | -12 | 31 |
| 10 | Bournemouth | 25 | -8 | 28 |
| 11 | Watford | 25 | -11 | 27 |
| 12 | West Ham | 25 | -12 | 27 |
| 13 | Crystal Palace | 25 | -15 | 26 |
| 14 | Newcastle | 25 | -12 | 24 |
| 15 | Brighton | 25 | -16 | 24 |
| 16 | Stoke | 25 | -25 | 24 |
| 17 | Huddersfield | 25 | -25 | 24 |
| 18 | Southampton | 25 | -11 | 23 |
| 19 | Swansea | 25 | -18 | 23 |
| 20 | West Bromwich | 25 | -15 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Leicester | |
| Swansea | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Leicester | Swansea |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 0 - 2 | |
| 2 | Manchester Utd | 2 - 2 | |
| 3 | Liverpool | 2 - 3 | 5 - 0 |
| 4 | Chelsea | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Tottenham | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Arsenal | 2 - 1 | |
| 7 | Burnley | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Leicester | - | |
| 9 | Everton | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Bournemouth | ||
| 11 | Watford | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | West Ham | 1 - 0 | |
| 13 | Crystal Palace | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 14 | Newcastle | 1 - 1 | |
| 15 | Brighton | 2 - 0 | |
| 16 | Stoke | 2 - 1 | |
| 17 | Huddersfield | 3 - 0 | |
| 18 | Southampton | 0 - 0 | |
| 19 | Swansea | - | |
| 20 | West Bromwich | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Leicester | Swansea | |
| Pozíció | 8 | 19 |
| Pontok | 34 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 14 |
| Pontok | 20 | 9 |
Liga forma
| Leicester | Swansea | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
7 9 |
6
5 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 4 |
2
3 7 |
Liga gólok
| Leicester | Swansea | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
34 |
18
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
14 |
8
18 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (250) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (666) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 30% |
Leicester következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Manchester City | - | Leicester |
| 2018-02-16 | Leicester | - | Sheffield Utd |
| 2018-02-24 | Leicester | - | Stoke |
| 2018-03-03 | Leicester | - | Bournemouth |
| 2018-03-10 | West Bromwich | - | Leicester |
| 2018-03-18 | Leicester | - | Chelsea |
Swansea következő 6 mérkőzések
| 2018-02-06 | Swansea | - | Notts County |
| 2018-02-10 | Swansea | - | Burnley |
| 2018-02-17 | Sheffield Wed | - | Swansea |
| 2018-02-24 | Brighton | - | Swansea |
| 2018-02-27 | Swansea | - | Sheffield Wed |
| 2018-03-03 | Swansea | - | West Ham |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.39 | 4.75 |
| Valószínűség | 53% | 23% | 24% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.90 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-03 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
