Premiership - Anglia
szombat, 03.03.2018
15:00
15:00

Leicester

Bournemouth
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Leicester |
| Vendég: | Bournemouth |
| Távolság: | 219.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | King Power Stadium |
| Befogadóképesség: | 32 262 |
| Méretek: | 102 x 67 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Marco Rose (Nem) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.70 | 4.33 | 1 | 1.22 | 1.90 | |||
| 42% | 30% | 28% | 1.90 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 79% | 21% | 56% | 44% | 28% | 72% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Bournemouth | 0 - 0 | Leicester |
| 2017-05-21 | Leicester | 1 - 1 | Bournemouth |
| 2016-12-13 | Bournemouth | 1 - 0 | Leicester |
| 2016-01-02 | Leicester | 0 - 0 | Bournemouth |
| 2015-08-29 | Bournemouth | 1 - 1 | Leicester |
| 2014-02-01 | Bournemouth | 0 - 1 | Leicester |
| 2013-10-26 | Leicester | 2 - 1 | Bournemouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | |
| 29% | 57% | 14% | 43% | 14% | 0% |
Leicester utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Leicester | 1 - 1 | Stoke |
| 2018-02-16 | Leicester | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-02-10 | Manchester City | 5 - 1 | Leicester |
| 2018-02-03 | Leicester | 1 - 1 | Swansea |
| 2018-01-31 | Everton | 2 - 1 | Leicester |
| 2018-01-27 | Peterborough | 1 - 5 | Leicester |
| 2018-01-20 | Leicester | 2 - 0 | Watford |
| 2018-01-16 | Leicester | 2 - 0 | Fleetwood |
| 2018-01-13 | Chelsea | 0 - 0 | Leicester |
| 2018-01-06 | Fleetwood | 0 - 0 | Leicester |
| 2018-01-01 | Leicester | 3 - 0 | Huddersfield |
| 2017-12-30 | Liverpool | 2 - 1 | Leicester |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Bournemouth utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Bournemouth | 2 - 2 | Newcastle |
| 2018-02-11 | Huddersfield | 4 - 1 | Bournemouth |
| 2018-02-03 | Bournemouth | 2 - 1 | Stoke |
| 2018-01-31 | Chelsea | 0 - 3 | Bournemouth |
| 2018-01-20 | West Ham | 1 - 1 | Bournemouth |
| 2018-01-17 | Wigan | 3 - 0 | Bournemouth |
| 2018-01-14 | Bournemouth | 2 - 1 | Arsenal |
| 2018-01-06 | Bournemouth | 2 - 2 | Wigan |
| 2018-01-01 | Brighton | 2 - 2 | Bournemouth |
| 2017-12-30 | Bournemouth | 2 - 1 | Everton |
| 2017-12-26 | Bournemouth | 3 - 3 | West Ham |
| 2017-12-23 | Manchester City | 4 - 0 | Bournemouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 11 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 92% | 50% |
Tabella Premiership
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 28 | +62 | 75 |
| 2 | Manchester Utd | 28 | +33 | 59 |
| 3 | Liverpool | 28 | +33 | 57 |
| 4 | Tottenham | 28 | +29 | 55 |
| 5 | Chelsea | 28 | +25 | 53 |
| 6 | Arsenal | 28 | +12 | 45 |
| 7 | Burnley | 28 | -3 | 37 |
| 8 | Leicester | 28 | -1 | 36 |
| 9 | Everton | 28 | -15 | 34 |
| 10 | Watford | 28 | -9 | 33 |
| 11 | Bournemouth | 28 | -10 | 32 |
| 12 | Brighton | 28 | -11 | 31 |
| 13 | West Ham | 28 | -15 | 30 |
| 14 | Huddersfield | 28 | -23 | 30 |
| 15 | Newcastle | 28 | -11 | 29 |
| 16 | Southampton | 28 | -12 | 27 |
| 17 | Crystal Palace | 28 | -18 | 27 |
| 18 | Swansea | 28 | -20 | 27 |
| 19 | Stoke | 28 | -26 | 26 |
| 20 | West Bromwich | 28 | -20 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Leicester | |
| Bournemouth | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Leicester | Bournemouth |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 2 | Manchester Utd | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Liverpool | 2 - 3 | |
| 4 | Tottenham | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Chelsea | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Arsenal | 3 - 0 | |
| 7 | Burnley | 1 - 0 | |
| 8 | Leicester | - | |
| 9 | Everton | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Watford | 2 - 0 | |
| 11 | Bournemouth | - | |
| 12 | Brighton | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | West Ham | 1 - 1 | |
| 14 | Huddersfield | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 15 | Newcastle | 0 - 1 | |
| 16 | Southampton | ||
| 17 | Crystal Palace | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 18 | Swansea | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | Stoke | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | West Bromwich | 1 - 1 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Leicester | Bournemouth | |
| Pozíció | 8 | 11 |
| Pontok | 36 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 11 |
| Pontok | 22 | 13 |
Liga forma
| Leicester | Bournemouth | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
9 10 |
8
8 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 4 |
3
4 7 |
Liga gólok
| Leicester | Bournemouth | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
41 |
33
43 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
16 |
13
22 |
Teljes statisztika Premiership
| Mérkőzések (280) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (757) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.70 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Leicester következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | West Bromwich | - | Leicester |
| 2018-03-18 | Leicester | - | Chelsea |
| 2018-03-31 | Brighton | - | Leicester |
| 2018-04-07 | Leicester | - | Newcastle |
| 2018-04-14 | Burnley | - | Leicester |
| 2018-04-19 | Leicester | - | Southampton |
Bournemouth következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Bournemouth | - | Tottenham |
| 2018-03-17 | Bournemouth | - | West Bromwich |
| 2018-03-31 | Watford | - | Bournemouth |
| 2018-04-07 | Bournemouth | - | Crystal Palace |
| 2018-04-14 | Liverpool | - | Bournemouth |
| 2018-04-18 | Bournemouth | - | Manchester Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.70 | 4.33 |
| Valószínűség | 42% | 30% | 28% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
