Ekstraklasa - Lengyelország
vasárnap, 18.03.2018
17:00
17:00

Legia Warszawa

Wisla Krakow
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Varsó |
| Vendég: | Krakow |
| Távolság: | 252.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Lengyel Hadsereg Stadion |
| Befogadóképesség: | 31 103 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.79 | 4.50 | 1 | 1.19 | 2.14 | |||
| 49% | 21% | 30% | 1.72 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 70% | 30% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | Wisla Krakow | 0 - 1 | Legia Warszawa |
| 2017-04-30 | Legia Warszawa | 1 - 1 | Wisla Krakow |
| 2017-03-12 | Legia Warszawa | 1 - 0 | Wisla Krakow |
| 2016-09-23 | Wisla Krakow | 0 - 0 | Legia Warszawa |
| 2015-12-06 | Wisla Krakow | 0 - 2 | Legia Warszawa |
| 2015-08-09 | Legia Warszawa | 1 - 1 | Wisla Krakow |
| 2015-05-31 | Legia Warszawa | 1 - 0 | Wisla Krakow |
| 2015-03-15 | Legia Warszawa | 2 - 2 | Wisla Krakow |
| 2014-09-21 | Wisla Krakow | 0 - 3 | Legia Warszawa |
| 2014-05-09 | Legia Warszawa | 5 - 0 | Wisla Krakow |
| 2014-03-16 | Legia Warszawa | 2 - 2 | Wisla Krakow |
| 2013-10-06 | Wisla Krakow | 1 - 0 | Legia Warszawa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 7 | 4 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 58% | 33% | 25% |
Legia Warszawa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Lechia Gdansk | 1 - 3 | Legia Warszawa |
| 2018-03-04 | Legia Warszawa | 2 - 1 | Lech Poznan |
| 2018-02-27 | Legia Warszawa | 0 - 2 | Jagiellonia |
| 2018-02-24 | Cracovia Krakow | 0 - 0 | Legia Warszawa |
| 2018-02-16 | Legia Warszawa | 4 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2018-02-09 | Zaglebie Lubin | 2 - 3 | Legia Warszawa |
| 2018-01-27 | Legia Warszawa | 2 - 0 | Silkeborg |
| 2017-12-16 | Legia Warszawa | 0 - 2 | Wisla Plock |
| 2017-12-12 | Piast Gliwice | 0 - 1 | Legia Warszawa |
| 2017-12-09 | Legia Warszawa | 3 - 0 | LKS Nieciecza |
| 2017-12-02 | Sandecja | 2 - 2 | Legia Warszawa |
| 2017-11-28 | Legia Warszawa | 4 - 2 | Bytovia Bytow |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Wisla Krakow utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-09 | Wisla Krakow | 3 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2018-03-05 | Jagiellonia | 2 - 0 | Wisla Krakow |
| 2018-02-28 | Wisla Krakow | 1 - 1 | Korona Kielce |
| 2018-02-25 | Piast Gliwice | 0 - 0 | Wisla Krakow |
| 2018-02-17 | Wisla Krakow | 3 - 2 | Arka Gdynia |
| 2018-02-10 | Lechia Gdansk | 1 - 1 | Wisla Krakow |
| 2017-12-17 | Wisla Krakow | 1 - 2 | Zaglebie Lubin |
| 2017-12-13 | Cracovia Krakow | 1 - 4 | Wisla Krakow |
| 2017-12-10 | Wisla Krakow | 0 - 1 | Wisla Plock |
| 2017-12-03 | Wisla Krakow | 2 - 3 | Gornik Zabrze |
| 2017-11-27 | LKS Nieciecza | 3 - 3 | Wisla Krakow |
| 2017-11-17 | Wisla Krakow | 1 - 0 | Pogon Szczecin |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 42% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 28 | +12 | 54 |
| 2 | Legia Warszawa | 27 | +12 | 51 |
| 3 | Lech Poznan | 28 | +22 | 49 |
| 4 | Gornik Zabrze | 28 | +12 | 46 |
| 5 | Wisla Plock | 27 | +4 | 42 |
| 6 | Korona Kielce | 28 | +6 | 41 |
| 7 | Wisla Krakow | 27 | +5 | 40 |
| 8 | Zaglebie Lubin | 28 | +5 | 39 |
| 9 | Arka Gdynia | 28 | +7 | 37 |
| 10 | Cracovia Krakow | 27 | +1 | 35 |
| 11 | Piast Gliwice | 28 | -9 | 29 |
| 12 | Slask Wroclaw | 27 | -12 | 29 |
| 13 | Pogon Szczecin | 28 | -12 | 28 |
| 14 | Lechia Gdansk | 28 | -13 | 27 |
| 15 | LKS Nieciecza | 28 | -22 | 25 |
| 16 | Sandecja | 27 | -18 | 23 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Legia Warszawa | |
| Wisla Krakow | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Legia Warszawa | Wisla Krakow |
|---|---|---|---|
| 1 | Jagiellonia | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Legia Warszawa | - | |
| 3 | Lech Poznan | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Gornik Zabrze | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Wisla Plock | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Korona Kielce | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Wisla Krakow | - | |
| 8 | Zaglebie Lubin | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Arka Gdynia | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Cracovia Krakow | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 11 | Piast Gliwice | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Slask Wroclaw | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Pogon Szczecin | 1 - 2 | |
| 14 | Lechia Gdansk | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | LKS Nieciecza | 3 - 0 | 3 - 3 |
| 16 | Sandecja | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Legia Warszawa | Wisla Krakow | |
| Pozíció | 2 | 7 |
| Pontok | 51 | 40 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 6 |
| Pontok | 31 | 16 |
Liga forma
| Legia Warszawa | Wisla Krakow | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
3 8 |
11
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
1 2 |
4
4 5 |
Liga gólok
| Legia Warszawa | Wisla Krakow | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
28 |
38
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
9 |
18
20 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (221) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (581) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 29% |
Legia Warszawa következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Arka Gdynia | - | Legia Warszawa |
| 2018-04-03 | Gornik Zabrze | - | Legia Warszawa |
| 2018-04-07 | Legia Warszawa | - | Pogon Szczecin |
| 2018-04-14 | Legia Warszawa | - | Zaglebie Lubin |
| 2018-04-18 | Legia Warszawa | - | Gornik Zabrze |
| 2018-04-22 | Wisla Krakow | - | Legia Warszawa |
Wisla Krakow következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Wisla Krakow | - | Lech Poznan |
| 2018-04-07 | Sandecja | - | Wisla Krakow |
| 2018-04-16 | Wisla Plock | - | Wisla Krakow |
| 2018-04-22 | Wisla Krakow | - | Legia Warszawa |
| 2018-04-29 | Jagiellonia | - | Wisla Krakow |
| 2018-05-06 | Korona Kielce | - | Wisla Krakow |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.79 | 4.50 |
| Valószínűség | 49% | 21% | 30% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.14 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
