Spanyol Királykupa - Spanyolország
csütörtök, 04.01.2018
18:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Leganes |
| Vendég: |
Villarreal |
| Távolság: |
314.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estadio Municipal de Butarque
|
| Befogadóképesség: |
8 158 |
| Méretek: |
105 x 70 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Vezetőedző |
| Vendég: |
Inigo Perez (Spa) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.37 |
3.10 |
3.10 |
X |
|
|
|
1.37 |
1.60 |
| 32% |
34% |
34% |
3.10 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.62 |
|
|
|
2.39 |
1.53 |
|
|
|
5.00 |
1.16 |
| 63% |
37% |
|
|
|
38% |
62% |
|
|
|
20% |
80% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
|
2017-12-03 |
Leganes
|
3 - 1 |
Villarreal
|
|
2017-04-22 |
Villarreal
|
2 - 1 |
Leganes
|
|
2016-12-03 |
Leganes
|
0 - 0 |
Villarreal
|
|
2016-08-13 |
Leganes
|
3 - 2 |
Villarreal
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
3 |
3 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
75% |
50% |
Leganes utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-19 |
Levante
|
0 - 0 |
Leganes
|
|
2017-12-09 |
Dep. La Coruna
|
1 - 0 |
Leganes
|
|
2017-12-03 |
Leganes
|
3 - 1 |
Villarreal
|
|
2017-11-28 |
Leganes
|
1 - 0 |
Valladolid
|
|
2017-11-24 |
Celta Vigo
|
1 - 0 |
Leganes
|
|
2017-11-18 |
Leganes
|
0 - 3 |
Barcelona
|
|
2017-11-04 |
Valencia
|
3 - 0 |
Leganes
|
|
2017-10-28 |
Sevilla
|
2 - 1 |
Leganes
|
|
2017-10-25 |
Valladolid
|
1 - 2 |
Leganes
|
|
2017-10-22 |
Leganes
|
1 - 0 |
Athletic Bilbao
|
|
2017-10-15 |
Malaga
|
0 - 2 |
Leganes
|
|
2017-10-05 |
Eibar
|
0 - 2 |
Leganes
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
5 |
1 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
42% |
8% |
Villarreal utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-23 |
Valencia
|
0 - 1 |
Villarreal
|
|
2017-12-17 |
Celta Vigo
|
0 - 1 |
Villarreal
|
|
2017-12-10 |
Villarreal
|
0 - 2 |
Barcelona
|
|
2017-12-07 |
Villarreal
|
0 - 1 |
Maccabi Tel Aviv
|
|
2017-12-03 |
Leganes
|
3 - 1 |
Villarreal
|
|
2017-11-30 |
Villarreal
|
3 - 0 |
Ponferradina
|
|
2017-11-26 |
Villarreal
|
2 - 3 |
Sevilla
|
|
2017-11-23 |
Asztana
|
2 - 3 |
Villarreal
|
|
2017-11-19 |
Athletic Bilbao
|
1 - 1 |
Villarreal
|
|
2017-11-05 |
Villarreal
|
2 - 0 |
Malaga
|
|
2017-11-02 |
Slavia Praha
|
0 - 2 |
Villarreal
|
|
2017-10-28 |
Atletico Madrid
|
1 - 1 |
Villarreal
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
4 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
33% |
25% |
Tabella La Liga 2
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Huesca |
20 |
11 |
6 |
3 |
31 |
14 |
+17 |
39 |
| 2 |
Cadiz |
20 |
10 |
6 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
36 |
| 3 |
Real Oviedo |
20 |
10 |
5 |
5 |
31 |
22 |
+9 |
35 |
| 4 |
Rayo Vallecano |
20 |
9 |
8 |
3 |
30 |
22 |
+8 |
35 |
| 5 |
Numancia |
20 |
10 |
5 |
5 |
29 |
21 |
+8 |
35 |
| 6 |
Granada |
20 |
9 |
7 |
4 |
31 |
20 |
+11 |
34 |
| 7 |
Lugo |
20 |
10 |
3 |
7 |
22 |
21 |
+1 |
33 |
| 8 |
Osasuna |
19 |
7 |
8 |
4 |
22 |
15 |
+7 |
29 |
| 9 |
Valladolid |
20 |
8 |
5 |
7 |
38 |
32 |
+6 |
29 |
| 10 |
Sporting Gijon |
20 |
7 |
6 |
7 |
25 |
20 |
+5 |
27 |
| 11 |
Tenerife |
20 |
6 |
8 |
6 |
26 |
23 |
+3 |
26 |
| 12 |
Alcorcon |
20 |
6 |
7 |
7 |
19 |
24 |
-5 |
25 |
| 13 |
Albacete |
20 |
6 |
7 |
7 |
17 |
24 |
-7 |
25 |
| 14 |
Reus Deportiu |
20 |
5 |
10 |
5 |
13 |
22 |
-9 |
25 |
| 15 |
Real Zaragoza |
20 |
5 |
8 |
7 |
22 |
25 |
-3 |
23 |
| 16 |
Almeria |
20 |
6 |
4 |
10 |
18 |
24 |
-6 |
22 |
| 17 |
Leonesa |
20 |
4 |
10 |
6 |
24 |
32 |
-8 |
22 |
| 18 |
Gimnastic |
19 |
6 |
3 |
10 |
21 |
27 |
-6 |
21 |
| 19 |
Barcelona B |
20 |
4 |
8 |
8 |
21 |
26 |
-5 |
20 |
| 20 |
Cordoba |
20 |
4 |
4 |
12 |
25 |
36 |
-11 |
16 |
| 21 |
Lorca |
20 |
4 |
4 |
12 |
16 |
27 |
-11 |
16 |
| 22 |
Sevilla B |
20 |
1 |
10 |
9 |
13 |
27 |
-14 |
13 |
Tabella La Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Barcelona |
17 |
14 |
3 |
0 |
45 |
7 |
+38 |
45 |
| 2 |
Atletico Madrid |
17 |
10 |
6 |
1 |
25 |
8 |
+17 |
36 |
| 3 |
Valencia |
17 |
10 |
4 |
3 |
36 |
17 |
+19 |
34 |
| 4 |
Real Madrid |
16 |
9 |
4 |
3 |
30 |
14 |
+16 |
31 |
| 5 |
Sevilla |
17 |
9 |
2 |
6 |
20 |
22 |
-2 |
29 |
| 6 |
Villarreal |
17 |
8 |
3 |
6 |
24 |
20 |
+4 |
27 |
| 7 |
Eibar |
17 |
7 |
3 |
7 |
22 |
29 |
-7 |
24 |
| 8 |
Getafe |
17 |
6 |
5 |
6 |
22 |
16 |
+6 |
23 |
| 9 |
Real Sociedad |
17 |
6 |
5 |
6 |
31 |
29 |
+2 |
23 |
| 10 |
Girona |
17 |
6 |
5 |
6 |
21 |
26 |
-5 |
23 |
| 11 |
Celta Vigo |
17 |
6 |
3 |
8 |
30 |
25 |
+5 |
21 |
| 12 |
Athletic Bilbao |
17 |
5 |
6 |
6 |
18 |
19 |
-1 |
21 |
| 13 |
Leganes |
16 |
6 |
3 |
7 |
12 |
14 |
-2 |
21 |
| 14 |
Real Betis |
17 |
6 |
3 |
8 |
25 |
31 |
-6 |
21 |
| 15 |
Espanyol |
17 |
5 |
5 |
7 |
14 |
21 |
-7 |
20 |
| 16 |
Levante |
17 |
3 |
9 |
5 |
15 |
22 |
-7 |
18 |
| 17 |
Alaves |
17 |
5 |
0 |
12 |
13 |
25 |
-12 |
15 |
| 18 |
Dep. La Coruna |
17 |
4 |
3 |
10 |
19 |
34 |
-15 |
15 |
| 19 |
Malaga |
17 |
3 |
2 |
12 |
13 |
31 |
-18 |
11 |
| 20 |
Las Palmas |
17 |
3 |
2 |
12 |
13 |
38 |
-25 |
11 |
Leganes következő 6 mérkőzések
|
2018-01-07 |
Leganes
|
- |
Real Sociedad
|
|
2018-01-10 |
Villarreal
|
- |
Leganes
|
|
2018-01-15 |
Real Betis
|
- |
Leganes
|
|
2018-01-18 |
Leganes
|
- |
Real Madrid
|
|
2018-01-21 |
Alaves
|
- |
Leganes
|
|
2018-01-24 |
Real Madrid
|
- |
Leganes
|
Villarreal következő 6 mérkőzések
|
2018-01-07 |
Villarreal
|
- |
Dep. La Coruna
|
|
2018-01-10 |
Villarreal
|
- |
Leganes
|
|
2018-01-13 |
Real Madrid
|
- |
Villarreal
|
|
2018-01-20 |
Villarreal
|
- |
Levante
|
|
2018-01-27 |
Villarreal
|
- |
Real Sociedad
|
|
2018-02-03 |
Real Betis
|
- |
Villarreal
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.37 |
3.10 |
3.10 |
| Valószínűség |
32% |
34% |
34% |
|
X @ 3.10 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.37 |
1.60 |
| Valószínűség |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.60 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.62 |
| Valószínűség |
|
63% |
37% |
|
Felett 1.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.39 |
1.53 |
| Valószínűség |
|
38% |
62% |
|
Alatt 2.5 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
5.00 |
1.16 |
| Valószínűség |
|
20% |
80% |
|
Alatt 3.5 @ 1.16 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.04 |
1.70 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Nem @ 1.70 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-04 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!