Ekstraklasa - Lengyelország
péntek, 01.12.2017
19:30
19:30

Lechia Gdansk

Slask Wroclaw
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Gdansk |
| Vendég: | Wroclaw |
| Távolság: | 377.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Energa Gdansk |
| Befogadóképesség: | 43 615 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.39 | 4.00 | 1X | 1.25 | 1.90 | |||
| 31% | 40% | 29% | 1.25 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-07-28 | Slask Wroclaw | 3 - 2 | Lechia Gdansk |
| 2016-12-09 | Lechia Gdansk | 3 - 0 | Slask Wroclaw |
| 2016-08-06 | Slask Wroclaw | 0 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2015-12-06 | Lechia Gdansk | 1 - 0 | Slask Wroclaw |
| 2015-08-09 | Slask Wroclaw | 0 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2015-05-30 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2015-04-18 | Slask Wroclaw | 3 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2014-10-25 | Lechia Gdansk | 1 - 4 | Slask Wroclaw |
| 2014-04-12 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2013-11-03 | Lechia Gdansk | 1 - 2 | Slask Wroclaw |
| 2013-04-21 | Slask Wroclaw | 1 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2012-10-21 | Lechia Gdansk | 2 - 3 | Slask Wroclaw |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Lechia Gdansk utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Cracovia Krakow | 2 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2017-11-18 | Lechia Gdansk | 3 - 0 | Wisla Plock |
| 2017-11-03 | Arka Gdynia | 0 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2017-10-30 | Lechia Gdansk | 0 - 5 | Korona Kielce |
| 2017-10-21 | Lechia Gdansk | 3 - 3 | Lech Poznan |
| 2017-10-15 | Legia Warszawa | 1 - 0 | Lechia Gdansk |
| 2017-09-30 | Lechia Gdansk | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-09-23 | LKS Nieciecza | 2 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2017-09-18 | Lechia Gdansk | 3 - 3 | Jagiellonia |
| 2017-09-11 | Piast Gliwice | 1 - 2 | Lechia Gdansk |
| 2017-08-26 | Wisla Krakow | 1 - 1 | Lechia Gdansk |
| 2017-08-18 | Lechia Gdansk | 2 - 3 | Sandecja |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Slask Wroclaw utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Slask Wroclaw | 1 - 0 | Zaglebie Lubin |
| 2017-11-19 | Slask Wroclaw | 1 - 2 | Arka Gdynia |
| 2017-11-03 | Korona Kielce | 3 - 0 | Slask Wroclaw |
| 2017-10-27 | Slask Wroclaw | 3 - 0 | Pogon Szczecin |
| 2017-10-23 | Wisla Plock | 4 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2017-10-14 | Slask Wroclaw | 0 - 2 | Wisla Krakow |
| 2017-09-29 | Sandecja | 1 - 1 | Slask Wroclaw |
| 2017-09-22 | Slask Wroclaw | 2 - 0 | Lech Poznan |
| 2017-09-16 | Gornik Zabrze | 2 - 2 | Slask Wroclaw |
| 2017-09-09 | Slask Wroclaw | 2 - 1 | Legia Warszawa |
| 2017-08-25 | Slask Wroclaw | 2 - 1 | Cracovia Krakow |
| 2017-08-19 | Jagiellonia | 1 - 1 | Slask Wroclaw |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 17% |
Tabella Ekstraklasa
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 17 | +12 | 32 |
| 2 | Legia Warszawa | 17 | +5 | 31 |
| 3 | Korona Kielce | 17 | +11 | 29 |
| 4 | Lech Poznan | 17 | +11 | 28 |
| 5 | Wisla Krakow | 17 | +4 | 28 |
| 6 | Jagiellonia | 17 | 0 | 27 |
| 7 | Arka Gdynia | 17 | +5 | 25 |
| 8 | Zaglebie Lubin | 17 | +4 | 24 |
| 9 | Slask Wroclaw | 17 | -3 | 23 |
| 10 | Wisla Plock | 17 | -6 | 20 |
| 11 | Lechia Gdansk | 17 | -3 | 19 |
| 12 | Cracovia Krakow | 17 | -4 | 18 |
| 13 | LKS Nieciecza | 17 | -4 | 18 |
| 14 | Sandecja | 17 | -9 | 18 |
| 15 | Piast Gliwice | 17 | -8 | 17 |
| 16 | Pogon Szczecin | 17 | -15 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lechia Gdansk | |
| Slask Wroclaw | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lechia Gdansk | Slask Wroclaw |
|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Legia Warszawa | ||
| 3 | Korona Kielce | 0 - 5 | 3 - 0 |
| 4 | Lech Poznan | 3 - 3 | |
| 5 | Wisla Krakow | ||
| 6 | Jagiellonia | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Arka Gdynia | 2 - 0 | |
| 8 | Zaglebie Lubin | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Slask Wroclaw | - | |
| 10 | Wisla Plock | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 11 | Lechia Gdansk | - | |
| 12 | Cracovia Krakow | 0 - 1 | |
| 13 | LKS Nieciecza | ||
| 14 | Sandecja | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 15 | Piast Gliwice | 1 - 1 | |
| 16 | Pogon Szczecin |
Liga pozíció
| Lechia Gdansk | Slask Wroclaw | |
| Pozíció | 11 | 9 |
| Pontok | 19 | 23 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 16 |
| Pontok | 9 | 4 |
Liga forma
| Lechia Gdansk | Slask Wroclaw | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 7 |
6
5 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 3 |
0
4 4 |
Liga gólok
| Lechia Gdansk | Slask Wroclaw | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
26 |
21
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
16 |
6
15 |
Teljes statisztika Ekstraklasa
| Mérkőzések (136) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (350) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 26% |
Lechia Gdansk következő 6 mérkőzések
| 2017-12-08 | Gornik Zabrze | - | Lechia Gdansk |
| 2017-12-13 | Lechia Gdansk | - | Pogon Szczecin |
| 2017-12-16 | Sandecja | - | Lechia Gdansk |
| 2018-02-10 | Lechia Gdansk | - | Wisla Krakow |
| 2018-02-18 | Lechia Gdansk | - | Piast Gliwice |
| 2018-02-23 | Jagiellonia | - | Lechia Gdansk |
Slask Wroclaw következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Slask Wroclaw | - | Piast Gliwice |
| 2017-12-12 | LKS Nieciecza | - | Slask Wroclaw |
| 2017-12-15 | Slask Wroclaw | - | Jagiellonia |
| 2018-02-10 | Cracovia Krakow | - | Slask Wroclaw |
| 2018-02-16 | Legia Warszawa | - | Slask Wroclaw |
| 2018-02-25 | Slask Wroclaw | - | Gornik Zabrze |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.39 | 4.00 |
| Valószínűség | 31% | 40% | 29% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-01 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
