Primera División - Costa Rica
vasárnap, 14.01.2018
17:00
17:00

LD Alajuelense

Herediano
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Alajuela |
| Vendég: | Heredia |
| Távolság: | 10.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alejandro Morera Soto |
| Befogadóképesség: | 17 895 |
| Méretek: | 105 x 74 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (11:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 3.20 | 2.37 | 1 | 1.53 | 1.39 | |||
| 62% | 5% | 33% | 2.79 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.14 | 1.66 | 3.99 | 1.20 | ||||||
| 39% | 61% | 32% | 68% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | Herediano | 3 - 2 | LD Alajuelense |
| 2017-08-13 | LD Alajuelense | 0 - 1 | Herediano |
| 2017-03-09 | Herediano | 0 - 0 | LD Alajuelense |
| 2017-01-22 | LD Alajuelense | 0 - 2 | Herediano |
| 2016-12-11 | Herediano | 5 - 1 | LD Alajuelense |
| 2016-11-27 | LD Alajuelense | 0 - 0 | Herediano |
| 2016-10-02 | LD Alajuelense | 0 - 1 | Herediano |
| 2016-07-28 | Herediano | 2 - 1 | LD Alajuelense |
| 2016-05-15 | Herediano | 2 - 0 | LD Alajuelense |
| 2016-05-10 | LD Alajuelense | 0 - 1 | Herediano |
| 2016-04-10 | Herediano | 2 - 1 | LD Alajuelense |
| 2016-02-14 | LD Alajuelense | 2 - 1 | Herediano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 7 | 5 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 58% | 42% | 17% |
LD Alajuelense utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-11 | LD Alajuelense | 1 - 0 | Limon |
| 2018-01-07 | Mun. Grecia | 1 - 2 | LD Alajuelense |
| 2017-11-23 | LD Alajuelense | 3 - 2 | Limon |
| 2017-11-18 | U. de Costa Rica | 0 - 1 | LD Alajuelense |
| 2017-11-12 | LD Alajuelense | 3 - 3 | Cartagines |
| 2017-11-05 | LD Alajuelense | 3 - 0 | Mun. Liberia |
| 2017-11-02 | Perez Zeledon | 3 - 2 | LD Alajuelense |
| 2017-10-29 | Dep. Saprissa | 2 - 0 | LD Alajuelense |
| 2017-10-25 | LD Alajuelense | 0 - 1 | Guadalupe FC |
| 2017-10-22 | Herediano | 3 - 2 | LD Alajuelense |
| 2017-10-15 | LD Alajuelense | 1 - 3 | Carmelita |
| 2017-10-12 | Santos Guapiles | 2 - 1 | LD Alajuelense |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Herediano utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-10 | Herediano | 0 - 1 | Carmelita |
| 2018-01-07 | U. de Costa Rica | 0 - 1 | Herediano |
| 2017-12-24 | Herediano | 0 - 0 | Perez Zeledon |
| 2017-12-21 | Perez Zeledon | 1 - 0 | Herediano |
| 2017-12-17 | Herediano | 1 - 2 | Perez Zeledon |
| 2017-12-14 | Dep. Saprissa | 1 - 0 | Herediano |
| 2017-12-10 | Herediano | 2 - 0 | Santos Guapiles |
| 2017-12-07 | Santos Guapiles | 0 - 2 | Herediano |
| 2017-12-04 | Herediano | 0 - 1 | Dep. Saprissa |
| 2017-11-26 | Perez Zeledon | 1 - 0 | Herediano |
| 2017-11-22 | Carmelita | 0 - 1 | Herediano |
| 2017-11-19 | Herediano | 2 - 2 | Santos Guapiles |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 4 | 2 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 33% | 17% | 8% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Saprissa | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Carmelita | 2 | +2 | 6 |
| 2 | LD Alajuelense | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Guadalupe FC | 2 | +1 | 4 |
| 5 | U. de Costa Rica | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Herediano | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Perez Zeledon | 3 | -1 | 2 |
| 8 | Cartagines | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Limon | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Santos Guapiles | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Mun. Liberia | 2 | -3 | 1 |
| 12 | Mun. Grecia | 2 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| LD Alajuelense | |
| Herediano | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | LD Alajuelense | Herediano |
|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Saprissa | ||
| 2 | Carmelita | ||
| 2 | LD Alajuelense | - | |
| 4 | Guadalupe FC | ||
| 5 | U. de Costa Rica | 0 - 1 | |
| 6 | Herediano | - | |
| 7 | Perez Zeledon | ||
| 8 | Cartagines | ||
| 9 | Limon | 1 - 0 | |
| 9 | Santos Guapiles | ||
| 11 | Mun. Liberia | ||
| 12 | Mun. Grecia |
Liga pozíció
| LD Alajuelense | Herediano | |
| Pozíció | 2 | 6 |
| Pontok | 6 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 3 |
| Pontok | 3 | 3 |
Liga forma
| LD Alajuelense | Herediano | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
0 0 |
1
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
Liga gólok
| LD Alajuelense | Herediano | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
1
0 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (13) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (29) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.23 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.08 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 85% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 62% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 8% |
LD Alajuelense következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Perez Zeledon | - | LD Alajuelense |
| 2018-01-21 | Cartagines | - | LD Alajuelense |
| 2018-01-25 | LD Alajuelense | - | Mun. Liberia |
| 2018-01-28 | Dep. Saprissa | - | LD Alajuelense |
| 2018-02-03 | LD Alajuelense | - | Guadalupe FC |
| 2018-02-09 | Santos Guapiles | - | LD Alajuelense |
Herediano következő 6 mérkőzések
| 2018-01-18 | Herediano | - | Mun. Grecia |
| 2018-01-21 | Herediano | - | Dep. Saprissa |
| 2018-01-24 | Guadalupe FC | - | Herediano |
| 2018-01-28 | Herediano | - | Perez Zeledon |
| 2018-01-31 | Limon | - | Herediano |
| 2018-02-08 | Herediano | - | Cartagines |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.79 | 3.20 | 2.37 |
| Valószínűség | 62% | 5% | 33% |
| 1 @ 2.79 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.39 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 1.5 @ 2.75 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.99 | 1.20 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.76 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Nem @ 1.76 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-14 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
