Ligue 3 - Franciaország
péntek, 08.12.2017
19:00
19:00

Laval

Beziers
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Laval |
| Vendég: | Beziers |
| Távolság: | 609.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Francis-Le-Basser |
| Befogadóképesség: | 18 739 (10 739) |
| Méretek: | 104 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.36 | 1.61 | |||
| 35% | 40% | 25% | 1.36 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 61% | 39% | 27% | 73% | 21% | 79% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Laval utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Laval |
| 2017-11-18 | Grenoble Foot | 1 - 1 | Laval |
| 2017-10-27 | Avranches | 2 - 1 | Laval |
| 2017-10-14 | Laval | 1 - 1 | Consolat |
| 2017-09-29 | Cholet | 2 - 2 | Laval |
| 2017-09-22 | Laval | 2 - 0 | Pau |
| 2017-09-16 | Red Star Paris | 1 - 1 | Laval |
| 2017-09-08 | Laval | 2 - 0 | Creteil |
| 2017-09-02 | Dunkerque | 1 - 1 | Laval |
| 2017-08-25 | Laval | 1 - 0 | Boulogne |
| 2017-08-18 | Rodez AF | 1 - 0 | Laval |
| 2017-08-11 | Laval | 1 - 1 | Entente SSG |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 2 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 17% | 8% |
Beziers utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-24 | Beziers | 0 - 0 | Grenoble Foot |
| 2017-11-03 | Beziers | 2 - 2 | Avranches |
| 2017-10-27 | Consolat | 1 - 0 | Beziers |
| 2017-10-13 | Beziers | 1 - 3 | Cholet |
| 2017-09-28 | Pau | 2 - 2 | Beziers |
| 2017-09-22 | Beziers | 1 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-09-15 | Creteil | 0 - 1 | Beziers |
| 2017-09-08 | Beziers | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2017-09-01 | Boulogne | 1 - 1 | Beziers |
| 2017-08-25 | Beziers | 1 - 1 | Rodez AF |
| 2017-08-18 | Entente SSG | 4 - 2 | Beziers |
| 2017-08-11 | Beziers | 1 - 0 | Concarneau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 4 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 33% | 33% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | 13 | +8 | 25 |
| 2 | Cholet | 13 | +10 | 24 |
| 3 | Red Star Paris | 13 | +9 | 24 |
| 4 | Grenoble Foot | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Pau | 13 | +4 | 18 |
| 6 | Laval | 13 | +3 | 18 |
| 7 | Beziers | 13 | -1 | 18 |
| 8 | Lyon-Duchere | 13 | -2 | 18 |
| 9 | Entente SSG | 14 | -3 | 17 |
| 10 | Creteil | 13 | -4 | 17 |
| 11 | Dunkerque | 13 | +2 | 15 |
| 12 | Concarneau | 14 | -2 | 14 |
| 13 | Les Herbiers | 14 | -6 | 14 |
| 14 | Consolat | 13 | -7 | 13 |
| 15 | Chambly | 14 | -3 | 12 |
| 16 | Boulogne | 13 | -5 | 11 |
| 17 | Avranches | 13 | -9 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Laval | |
| Beziers | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Laval | Beziers |
|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | ||
| 2 | Cholet | ||
| 3 | Red Star Paris | ||
| 4 | Grenoble Foot | ||
| 5 | Pau | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Laval | - | |
| 7 | Beziers | - | |
| 8 | Lyon-Duchere | ||
| 9 | Entente SSG | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 10 | Creteil | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Dunkerque | ||
| 12 | Concarneau | ||
| 13 | Les Herbiers | 0 - 1 | |
| 14 | Consolat | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Chambly | ||
| 16 | Boulogne | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Avranches |
Liga pozíció
| Laval | Beziers | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 18 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 11 | 8 |
Liga forma
| Laval | Beziers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 3 |
4
6 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 0 |
2
2 2 |
Liga gólok
| Laval | Beziers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
11 |
13
14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
2 |
7
8 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (113) | |
| Hazai győzelmek | 35% |
| Döntetlenek | 38% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (266) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.35 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.24 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 36% |
| Felett 3.5 | 25% |
Laval következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | Chambly | - | Laval |
| 2017-12-20 | Laval | - | Les Herbiers |
| 2018-01-12 | Entente SSG | - | Laval |
| 2018-01-20 | Laval | - | Rodez AF |
| 2018-02-02 | Boulogne | - | Laval |
| 2018-02-09 | Laval | - | Dunkerque |
Beziers következő 6 mérkőzések
| 2017-12-15 | Lyon-Duchere | - | Beziers |
| 2017-12-20 | Beziers | - | Chambly |
| 2018-01-12 | Concarneau | - | Beziers |
| 2018-01-19 | Beziers | - | Entente SSG |
| 2018-02-03 | Rodez AF | - | Beziers |
| 2018-02-09 | Beziers | - | Boulogne |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.10 | 3.10 |
| Valószínűség | 35% | 40% | 25% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.61 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-08 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
