Szuperliga - Svájc
szombat, 10.03.2018
18:00
18:00

Lausanne

St. Gallen
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lausanne |
| Vendég: | Sankt Gallen |
| Távolság: | 231.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de la Tuiliere |
| Befogadóképesség: | 12 544 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.39 | 2.60 | 12 | 1.53 | 1.50 | |||
| 37% | 22% | 41% | 1.33 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 90% | 10% | 64% | 36% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-22 | St. Gallen | 0 - 4 | Lausanne |
| 2017-07-22 | Lausanne | 3 - 3 | St. Gallen |
| 2017-05-07 | Lausanne | 0 - 1 | St. Gallen |
| 2017-02-12 | St. Gallen | 2 - 1 | Lausanne |
| 2016-11-20 | St. Gallen | 2 - 0 | Lausanne |
| 2016-08-11 | Lausanne | 1 - 0 | St. Gallen |
| 2014-04-17 | St. Gallen | 0 - 0 | Lausanne |
| 2014-02-23 | Lausanne | 3 - 0 | St. Gallen |
| 2013-11-03 | Lausanne | 0 - 3 | St. Gallen |
| 2013-08-11 | St. Gallen | 2 - 0 | Lausanne |
| 2013-04-20 | Lausanne | 1 - 3 | St. Gallen |
| 2013-03-16 | St. Gallen | 3 - 1 | Lausanne |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Lausanne utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-03 | Grasshopper | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-02-18 | Sion | 3 - 1 | Lausanne |
| 2018-02-11 | Lausanne | 1 - 4 | Young Boys |
| 2018-02-03 | Luzern | 2 - 1 | Lausanne |
| 2018-01-27 | Thun | 1 - 1 | Lausanne |
| 2018-01-21 | Lausanne | 1 - 1 | Chongqing L. Ath. |
| 2018-01-17 | Malaga | 1 - 1 | Lausanne |
| 2017-12-17 | Lausanne | 5 - 1 | Zürich |
| 2017-12-10 | Lugano | 1 - 2 | Lausanne |
| 2017-12-02 | Lausanne | 1 - 4 | Basel |
| 2017-11-26 | Zürich | 2 - 0 | Lausanne |
| 2017-11-19 | Lausanne | 3 - 1 | Luzern |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 58% | 42% |
St. Gallen utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Thun | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2018-02-25 | St. Gallen | 3 - 0 | Lugano |
| 2018-02-17 | Basel | 0 - 2 | St. Gallen |
| 2018-02-11 | St. Gallen | 1 - 2 | Zürich |
| 2018-02-03 | Young Boys | 2 - 0 | St. Gallen |
| 2018-01-27 | St. Gallen | 2 - 0 | Austria Lustenau |
| 2018-01-19 | Dinamo Kijev | 0 - 2 | St. Gallen |
| 2018-01-16 | Sturm Graz | 1 - 1 | St. Gallen |
| 2018-01-12 | AZ Alkmaar | 2 - 2 | St. Gallen |
| 2018-01-06 | St. Gallen | 1 - 2 | Mainz |
| 2017-12-16 | St. Gallen | 3 - 2 | Sion |
| 2017-12-09 | Basel | 3 - 0 | St. Gallen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 7 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 58% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 24 | +33 | 55 |
| 2 | Basel | 22 | +22 | 41 |
| 3 | St. Gallen | 24 | -8 | 36 |
| 4 | Zürich | 23 | +1 | 32 |
| 5 | Grasshopper | 24 | 0 | 31 |
| 6 | Luzern | 24 | -6 | 31 |
| 7 | Lugano | 24 | -10 | 31 |
| 8 | Lausanne | 23 | -9 | 26 |
| 9 | Thun | 24 | -9 | 24 |
| 10 | Sion | 24 | -14 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Lausanne | |
| St. Gallen | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Lausanne | St. Gallen |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 1 - 4 | 2 - 0 |
| 2 | Basel | 1 - 4 | 0 - 2 |
| 3 | St. Gallen | 3 - 3 | - |
| 4 | Zürich | 5 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Grasshopper | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Luzern | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Lugano | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 8 | Lausanne | - | 3 - 3 |
| 9 | Thun | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 10 | Sion | 0 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Lausanne | St. Gallen | |
| Pozíció | 8 | 3 |
| Pontok | 26 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 4 |
| Pontok | 12 | 17 |
Liga forma
| Lausanne | St. Gallen | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 11 |
11
3 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 5 |
5
2 5 |
Liga gólok
| Lausanne | St. Gallen | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
45 |
34
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
23 |
14
23 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (118) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (351) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.97 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.42 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 34% |
Lausanne következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Lausanne | - | Basel |
| 2018-03-18 | Thun | - | Lausanne |
| 2018-04-02 | Lausanne | - | Lugano |
| 2018-04-08 | Lausanne | - | Sion |
| 2018-04-15 | Basel | - | Lausanne |
| 2018-04-19 | Lausanne | - | Luzern |
St. Gallen következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | St. Gallen | - | Grasshopper |
| 2018-04-02 | Luzern | - | St. Gallen |
| 2018-04-08 | St. Gallen | - | Young Boys |
| 2018-04-14 | Grasshopper | - | St. Gallen |
| 2018-04-18 | Zürich | - | St. Gallen |
| 2018-04-21 | St. Gallen | - | Thun |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.39 | 2.60 |
| Valószínűség | 37% | 22% | 41% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.50 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.50 | |
| Valószínűség | 90% | 10% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
