Osztrák Bundesliga - Ausztria
szerda, 29.11.2017
17:30
17:30

LASK Linz

Wolfsberger AC
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Linz |
| Vendég: | Wolfsberg |
| Távolság: | 168.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Raiffeisen Arena |
| Befogadóképesség: | 19 080 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 3.79 | 5.25 | 1X | 1.18 | 2.29 | |||
| 43% | 36% | 21% | 1.18 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 52% | 48% | 32% | 68% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Wolfsberger AC | 0 - 0 | LASK Linz |
| 2016-01-08 | Wolfsberger AC | 3 - 3 | LASK Linz |
| 2012-05-18 | Wolfsberger AC | 1 - 0 | LASK Linz |
| 2012-03-30 | LASK Linz | 2 - 1 | Wolfsberger AC |
| 2011-11-04 | Wolfsberger AC | 1 - 1 | LASK Linz |
| 2011-08-22 | LASK Linz | 2 - 3 | Wolfsberger AC |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 50% | 33% |
LASK Linz utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Sturm Graz | 1 - 0 | LASK Linz |
| 2017-11-18 | LASK Linz | 1 - 2 | Rapid Wien |
| 2017-11-11 | LASK Linz | 3 - 1 | Liefering |
| 2017-11-04 | Altach | 2 - 4 | LASK Linz |
| 2017-10-28 | LASK Linz | 2 - 2 | Austria Wien |
| 2017-10-24 | SV Ried | 4 - 1 | LASK Linz |
| 2017-10-21 | St. Pölten | 0 - 1 | LASK Linz |
| 2017-10-14 | LASK Linz | 1 - 3 | RB Salzburg |
| 2017-09-30 | Admira Wacker | 4 - 2 | LASK Linz |
| 2017-09-23 | LASK Linz | 2 - 2 | Mattersburg |
| 2017-09-19 | SV Grodig | 3 - 3 | LASK Linz |
| 2017-09-16 | Wolfsberger AC | 0 - 0 | LASK Linz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 9 | 8 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 75% | 67% |
Wolfsberger AC utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Wolfsberger AC | 1 - 2 | Austria Wien |
| 2017-11-18 | St. Pölten | 0 - 0 | Wolfsberger AC |
| 2017-11-04 | Admira Wacker | 0 - 0 | Wolfsberger AC |
| 2017-10-29 | Wolfsberger AC | 0 - 2 | Sturm Graz |
| 2017-10-21 | Altach | 3 - 2 | Wolfsberger AC |
| 2017-10-14 | Wolfsberger AC | 2 - 2 | Mattersburg |
| 2017-10-01 | RB Salzburg | 2 - 1 | Wolfsberger AC |
| 2017-09-23 | Rapid Wien | 4 - 2 | Wolfsberger AC |
| 2017-09-16 | Wolfsberger AC | 0 - 0 | LASK Linz |
| 2017-09-09 | Austria Wien | 2 - 2 | Wolfsberger AC |
| 2017-08-26 | Wolfsberger AC | 2 - 1 | St. Pölten |
| 2017-08-19 | Wolfsberger AC | 2 - 0 | Admira Wacker |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Tabella Osztrák Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sturm Graz | 17 | +14 | 38 |
| 2 | RB Salzburg | 16 | +24 | 37 |
| 3 | Rapid Wien | 16 | +7 | 29 |
| 4 | Admira Wacker | 17 | -1 | 25 |
| 5 | Austria Wien | 16 | +2 | 22 |
| 6 | LASK Linz | 16 | 0 | 20 |
| 7 | Altach | 16 | -3 | 19 |
| 8 | Wolfsberger AC | 16 | -7 | 14 |
| 9 | Mattersburg | 16 | -10 | 14 |
| 10 | St. Pölten | 16 | -26 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| LASK Linz | |
| Wolfsberger AC | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | LASK Linz | Wolfsberger AC |
|---|---|---|---|
| 1 | Sturm Graz | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | RB Salzburg | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Rapid Wien | 1 - 2 | 4 - 2 |
| 4 | Admira Wacker | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Austria Wien | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | LASK Linz | - | |
| 7 | Altach | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Wolfsberger AC | - | |
| 9 | Mattersburg | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | St. Pölten | 2 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| LASK Linz | Wolfsberger AC | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 20 | 14 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 9 |
| Pontok | 12 | 3 |
Liga forma
| LASK Linz | Wolfsberger AC | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 6 |
3
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 2 |
0
3 5 |
Liga gólok
| LASK Linz | Wolfsberger AC | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
21 |
16
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
10 |
8
14 |
Teljes statisztika Osztrák Bundesliga
| Mérkőzések (81) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (240) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.68 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.28 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 59% |
| Felett 3.5 | 41% |
LASK Linz következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Mattersburg | - | LASK Linz |
| 2017-12-09 | LASK Linz | - | Admira Wacker |
| 2017-12-16 | RB Salzburg | - | LASK Linz |
| 2018-01-09 | LASK Linz | - | Jahn Regensburg |
| 2018-01-14 | LASK Linz | - | Heidenheim |
| 2018-01-15 | LASK Linz | - | Vaduz |
Wolfsberger AC következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Wolfsberger AC | - | Rapid Wien |
| 2017-12-10 | Wolfsberger AC | - | RB Salzburg |
| 2017-12-16 | Mattersburg | - | Wolfsberger AC |
| 2018-01-11 | Kapfenberg | - | Wolfsberger AC |
| 2018-01-15 | Liefering | - | Wolfsberger AC |
| 2018-01-18 | Wolfsberger AC | - | Rudar Velenje |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 3.79 | 5.25 |
| Valószínűség | 43% | 36% | 21% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.29 |
| Valószínűség | 67% | 33% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.75 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-29 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
