Osztrák Bundesliga - Ausztria
szombat, 05.05.2018
15:00
15:00

LASK Linz

Rapid Wien
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Linz |
| Vendég: | Bécs |
| Távolság: | 154.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Raiffeisen Arena |
| Befogadóképesség: | 19 080 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.39 | 3.25 | 1X | 1.35 | 1.70 | |||
| 40% | 26% | 34% | 1.35 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 71% | 29% | 54% | 46% | 36% | 64% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-24 | Rapid Wien | 2 - 0 | LASK Linz |
| 2017-11-18 | LASK Linz | 1 - 2 | Rapid Wien |
| 2017-08-26 | Rapid Wien | 1 - 0 | LASK Linz |
| 2017-04-26 | Rapid Wien | 2 - 1 | LASK Linz |
| 2013-07-14 | LASK Linz | 0 - 0 | Rapid Wien |
| 2011-05-25 | LASK Linz | 1 - 2 | Rapid Wien |
| 2011-03-19 | Rapid Wien | 0 - 0 | LASK Linz |
| 2010-11-20 | Rapid Wien | 5 - 0 | LASK Linz |
| 2010-08-29 | LASK Linz | 1 - 0 | Rapid Wien |
| 2010-04-13 | Rapid Wien | 0 - 0 | LASK Linz |
| 2009-11-08 | LASK Linz | 3 - 3 | Rapid Wien |
| 2009-08-23 | Rapid Wien | 4 - 1 | LASK Linz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 50% | 25% |
LASK Linz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Altach | 0 - 2 | LASK Linz |
| 2018-04-21 | LASK Linz | 1 - 0 | Austria Wien |
| 2018-04-14 | St. Pölten | 1 - 3 | LASK Linz |
| 2018-04-08 | LASK Linz | 1 - 0 | RB Salzburg |
| 2018-03-31 | Admira Wacker | 0 - 1 | LASK Linz |
| 2018-03-17 | LASK Linz | 3 - 1 | Mattersburg |
| 2018-03-10 | Wolfsberger AC | 0 - 3 | LASK Linz |
| 2018-03-03 | LASK Linz | 0 - 2 | Sturm Graz |
| 2018-02-24 | Rapid Wien | 2 - 0 | LASK Linz |
| 2018-02-17 | LASK Linz | 2 - 0 | Altach |
| 2018-02-10 | Austria Wien | 1 - 3 | LASK Linz |
| 2018-02-03 | LASK Linz | 2 - 1 | St. Pölten |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 83% | 0% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Rapid Wien utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Sturm Graz | 4 - 2 | Rapid Wien |
| 2018-04-22 | Rapid Wien | 4 - 1 | Admira Wacker |
| 2018-04-18 | Sturm Graz | 2 - 2 | Rapid Wien |
| 2018-04-15 | Austria Wien | 0 - 4 | Rapid Wien |
| 2018-04-07 | Rapid Wien | 2 - 1 | St. Pölten |
| 2018-04-01 | Mattersburg | 2 - 4 | Rapid Wien |
| 2018-03-23 | Wiener Neustadt | 1 - 0 | Rapid Wien |
| 2018-03-17 | Rapid Wien | 5 - 1 | Wolfsberger AC |
| 2018-03-10 | Altach | 0 - 0 | Rapid Wien |
| 2018-03-04 | RB Salzburg | 1 - 0 | Rapid Wien |
| 2018-02-28 | Rapid Wien | 2 - 1 | SV Ried |
| 2018-02-24 | Rapid Wien | 2 - 0 | LASK Linz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 8 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 67% | 50% |
Tabella Osztrák Bundesliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Salzburg | 32 | +49 | 74 |
| 2 | Sturm Graz | 32 | +22 | 63 |
| 3 | LASK Linz | 32 | +15 | 57 |
| 4 | Rapid Wien | 32 | +23 | 55 |
| 5 | Admira Wacker | 32 | -3 | 49 |
| 6 | Mattersburg | 32 | -5 | 42 |
| 7 | Austria Wien | 32 | -5 | 39 |
| 8 | Altach | 32 | -12 | 34 |
| 9 | Wolfsberger AC | 32 | -30 | 23 |
| 10 | St. Pölten | 32 | -54 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| LASK Linz | |
| Rapid Wien | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | LASK Linz | Rapid Wien |
|---|---|---|---|
| 1 | RB Salzburg | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Sturm Graz | 0 - 2 | 4 - 2 |
| 3 | LASK Linz | - | 1 - 2 |
| 4 | Rapid Wien | 1 - 2 | - |
| 5 | Admira Wacker | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Mattersburg | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 7 | Austria Wien | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 8 | Altach | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Wolfsberger AC | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | St. Pölten | 2 - 1 | 0 - 5 |
Liga pozíció
| LASK Linz | Rapid Wien | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 57 | 55 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 3 |
| Pontok | 33 | 26 |
Liga forma
| LASK Linz | Rapid Wien | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
6 9 |
15
10 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 3 |
7
5 4 |
Liga gólok
| LASK Linz | Rapid Wien | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
46
31 |
61
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
15 |
29
18 |
Teljes statisztika Osztrák Bundesliga
| Mérkőzések (160) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 21% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (470) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.62 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.32 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 37% |
LASK Linz következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Sturm Graz | - | LASK Linz |
| 2018-05-20 | LASK Linz | - | Wolfsberger AC |
| 2018-05-27 | Mattersburg | - | LASK Linz |
| 2018-06-23 | LASK Linz | - | Ap. Limassol |
| 2018-06-30 | LASK Linz | - | Crvena Zvezda |
| 2018-07-14 | LASK Linz | - | Heidenheim |
Rapid Wien következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Rapid Wien | - | RB Salzburg |
| 2018-05-20 | Rapid Wien | - | Altach |
| 2018-05-27 | Wolfsberger AC | - | Rapid Wien |
| 2018-07-04 | Rapid Wien | - | Slavia Praha |
| 2018-07-08 | Rapid Wien | - | Krylya Sovetov |
| 2018-07-14 | Rapid Wien | - | Hamburger |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.39 | 3.25 |
| Valószínűség | 40% | 26% | 34% |
| 1X @ 1.35 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 1.70 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.35 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
