La Liga - Spanyolország
vasárnap, 22.04.2018
17:30
17:30

Las Palmas

Alaves
0 - 4
(0 - 0, 0 - 4)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Las Palmas |
| Vendég: | Vitoria-Gasteiz |
| Távolság: | 2 000.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Gran Canaria |
| Befogadóképesség: | 31 250 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Quique Flores (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.39 | 2.20 | 2 | 1.70 | 1.35 | |||
| 30% | 12% | 58% | 2.20 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-08 | Alaves | 2 - 0 | Las Palmas |
| 2017-04-23 | Las Palmas | 1 - 1 | Alaves |
| 2016-12-04 | Alaves | 1 - 1 | Las Palmas |
| 2015-06-07 | Las Palmas | 3 - 2 | Alaves |
| 2015-01-17 | Alaves | 1 - 1 | Las Palmas |
| 2014-01-25 | Las Palmas | 0 - 2 | Alaves |
| 2013-08-24 | Alaves | 1 - 1 | Las Palmas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 7 | 1 | 1 | |
| 14% | 57% | 29% | 100% | 14% | 14% |
Las Palmas utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-19 | Real Betis | 1 - 0 | Las Palmas |
| 2018-04-14 | Las Palmas | 0 - 1 | Real Sociedad |
| 2018-04-08 | Levante | 2 - 1 | Las Palmas |
| 2018-03-31 | Las Palmas | 0 - 3 | Real Madrid |
| 2018-03-17 | Dep. La Coruna | 1 - 1 | Las Palmas |
| 2018-03-11 | Las Palmas | 0 - 2 | Villarreal |
| 2018-03-05 | Celta Vigo | 2 - 1 | Las Palmas |
| 2018-03-01 | Las Palmas | 1 - 1 | Barcelona |
| 2018-02-24 | Leganes | 0 - 0 | Las Palmas |
| 2018-02-17 | Las Palmas | 1 - 2 | Sevilla |
| 2018-02-09 | Athletic Bilbao | 0 - 0 | Las Palmas |
| 2018-02-05 | Las Palmas | 1 - 0 | Malaga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 4 | 0 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 33% | 0% |
Alaves utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-19 | Alaves | 1 - 2 | Girona |
| 2018-04-15 | Eibar | 0 - 1 | Alaves |
| 2018-04-07 | Alaves | 2 - 0 | Getafe |
| 2018-04-01 | Espanyol | 0 - 0 | Alaves |
| 2018-03-17 | Valencia | 3 - 1 | Alaves |
| 2018-03-12 | Alaves | 1 - 3 | Real Betis |
| 2018-03-04 | Real Sociedad | 2 - 1 | Alaves |
| 2018-03-01 | Alaves | 1 - 0 | Levante |
| 2018-02-24 | Real Madrid | 4 - 0 | Alaves |
| 2018-02-17 | Alaves | 1 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2018-02-10 | Villarreal | 1 - 2 | Alaves |
| 2018-02-03 | Alaves | 2 - 1 | Celta Vigo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 7 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 58% | 25% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 33 | +64 | 83 |
| 2 | Atletico Madrid | 33 | +36 | 71 |
| 3 | Real Madrid | 33 | +44 | 68 |
| 4 | Valencia | 34 | +26 | 66 |
| 5 | Real Betis | 33 | +1 | 55 |
| 6 | Villarreal | 33 | +5 | 51 |
| 7 | Sevilla | 33 | -11 | 48 |
| 8 | Getafe | 34 | +8 | 48 |
| 9 | Girona | 33 | -4 | 47 |
| 10 | Celta Vigo | 34 | +6 | 45 |
| 11 | Real Sociedad | 33 | +8 | 43 |
| 12 | Eibar | 34 | -10 | 43 |
| 13 | Athletic Bilbao | 33 | -3 | 40 |
| 14 | Leganes | 34 | -13 | 40 |
| 15 | Alaves | 33 | -17 | 38 |
| 16 | Espanyol | 33 | -14 | 36 |
| 17 | Levante | 33 | -19 | 34 |
| 18 | Dep. La Coruna | 34 | -33 | 28 |
| 19 | Las Palmas | 33 | -43 | 21 |
| 20 | Malaga | 33 | -31 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Las Palmas | |
| Alaves | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Las Palmas | Alaves |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Atletico Madrid | 1 - 5 | 1 - 0 |
| 3 | Real Madrid | 0 - 3 | 4 - 0 |
| 4 | Valencia | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Real Betis | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Villarreal | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Sevilla | 1 - 2 | |
| 8 | Getafe | 4 - 1 | |
| 9 | Girona | 2 - 3 | |
| 10 | Celta Vigo | 2 - 5 | 1 - 0 |
| 11 | Real Sociedad | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Eibar | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Athletic Bilbao | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Leganes | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 15 | Alaves | - | |
| 16 | Espanyol | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 17 | Levante | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 18 | Dep. La Coruna | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 19 | Las Palmas | - | |
| 20 | Malaga | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Las Palmas | Alaves | |
| Pozíció | 19 | 15 |
| Pontok | 21 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 14 |
| Pontok | 14 | 13 |
Liga forma
| Las Palmas | Alaves | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 22 |
12
2 19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 10 |
4
1 11 |
Liga gólok
| Las Palmas | Alaves | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
65 |
30
47 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
31 |
12
26 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (333) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (877) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 26% |
Las Palmas következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Espanyol | - | Las Palmas |
| 2018-05-06 | Las Palmas | - | Getafe |
| 2018-05-12 | Eibar | - | Las Palmas |
| 2018-05-19 | Las Palmas | - | Girona |
| 2018-07-27 | Birmingham | - | Las Palmas |
| 2018-07-29 | Leeds | - | Las Palmas |
Alaves következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Alaves | - | Atletico Madrid |
| 2018-05-06 | Malaga | - | Alaves |
| 2018-05-12 | Alaves | - | Athletic Bilbao |
| 2018-05-19 | Sevilla | - | Alaves |
| 2018-07-18 | R. Santander | - | Alaves |
| 2018-07-21 | UD Logrones | - | Alaves |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 3.39 | 2.20 |
| Valószínűség | 30% | 12% | 58% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 1.35 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.00 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-22 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
