Bosnyák Kupa - Bosznia-Herceg.
szerda, 29.11.2017
12:00
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Krupa na Vrbasu |
| Vendég: |
Prijedor |
| Távolság: |
53.1 km |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
12:00 (13:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.05 |
10.00 |
23.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
6.50 |
| 47% |
33% |
20% |
1.05 |
|
|
|
92% |
8% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.05 |
7.75 |
|
|
|
1.16 |
5.00 |
|
|
|
1.54 |
2.32 |
| 46% |
54% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
48% |
52% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
|
2017-11-22 |
Rudar Prijedor
|
0 - 3 |
Krupa
|
Krupa utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-25 |
Celik Zenica
|
0 - 2 |
Krupa
|
|
2017-11-22 |
Rudar Prijedor
|
0 - 3 |
Krupa
|
|
2017-11-18 |
Krupa
|
1 - 0 |
Zrinjski Mostar
|
|
2017-11-04 |
Sloboda Tuzla
|
2 - 2 |
Krupa
|
|
2017-10-28 |
Krupa
|
3 - 0 |
NK Vitez
|
|
2017-10-25 |
Borac B. Luka
|
0 - 2 |
Krupa
|
|
2017-10-21 |
Krupa
|
1 - 1 |
Radnik Bijeljina
|
|
2017-10-14 |
Krupa
|
1 - 2 |
Siroki Brijeg
|
|
2017-10-01 |
FK Sarajevo
|
2 - 3 |
Krupa
|
|
2017-09-24 |
Krupa
|
2 - 0 |
Borac B. Luka
|
|
2017-09-17 |
Zeljeznicar
|
4 - 1 |
Krupa
|
|
2017-09-10 |
Krupa
|
3 - 1 |
Mladost DK
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
11 |
7 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
92% |
58% |
33% |
Rudar Prijedor utolsó 12 mérkőzések
|
2017-11-22 |
Rudar Prijedor
|
0 - 3 |
Krupa
|
|
2017-10-25 |
Rudar Prijedor
|
2 - 1 |
Celik Zenica
|
|
2017-05-20 |
Kozara Gradiska
|
0 - 1 |
Rudar Prijedor
|
|
2017-04-22 |
Drina Zvornik
|
2 - 1 |
Rudar Prijedor
|
|
2016-09-21 |
Mladost DK
|
1 - 0 |
Rudar Prijedor
|
|
2016-05-15 |
Rudar Prijedor
|
4 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2016-05-07 |
Zeljeznicar
|
1 - 1 |
Rudar Prijedor
|
|
2016-05-04 |
Rudar Prijedor
|
1 - 1 |
NK Vitez
|
|
2016-04-30 |
Radnik Bijeljina
|
2 - 0 |
Rudar Prijedor
|
|
2016-04-23 |
Rudar Prijedor
|
0 - 1 |
Borac B. Luka
|
|
2016-04-17 |
Slavija Sarajevo
|
0 - 0 |
Rudar Prijedor
|
|
2016-04-09 |
Siroki Brijeg
|
2 - 0 |
Rudar Prijedor
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
4 |
1 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
33% |
8% |
Krupa következő 6 mérkőzések
|
2017-12-02 |
Krupa
|
- |
GOSK Gabela
|
|
2017-12-10 |
Mladost DK
|
- |
Krupa
|
|
2018-02-17 |
Krupa
|
- |
Zeljeznicar
|
|
2018-02-25 |
Borac B. Luka
|
- |
Krupa
|
|
2018-03-03 |
Krupa
|
- |
FK Sarajevo
|
|
2018-03-07 |
Siroki Brijeg
|
- |
Krupa
|
Rudar Prijedor következő 6 mérkőzések
|
2019-09-18 |
Rudar Prijedor
|
- |
Slavija Sarajevo
|
|
2020-02-05 |
Zrinjski Mostar
|
- |
Rudar Prijedor
|
|
2020-02-12 |
Rudar Prijedor
|
- |
Radnik Bijeljina
|
|
2020-09-30 |
Rudar Prijedor
|
- |
Olimpik Sarajevo
|
|
2020-10-21 |
Rudar Prijedor
|
- |
Zvijezda 09
|
|
2021-07-18 |
Sloboda Tuzla
|
- |
Rudar Prijedor
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.05 |
10.00 |
23.00 |
| Valószínűség |
47% |
33% |
20% |
|
1 @ 1.05 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.01 |
6.50 |
| Valószínűség |
92% |
8% |
|
1X @ 1.01 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.05 |
7.75 |
| Valószínűség |
|
46% |
54% |
|
Alatt 1.5 @ 7.75 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.16 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
67% |
33% |
|
Felett 2.5 @ 1.16 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.54 |
2.32 |
| Valószínűség |
|
48% |
52% |
|
Alatt 3.5 @ 2.32 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.78 |
1.94 |
| Valószínűség |
|
42% |
58% |
|
Nem @ 1.94 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-29 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!