Süper Lig - Törökország
vasárnap, 08.04.2018
11:30
11:30

Konyaspor

Sivasspor
5 - 0
(1 - 0, 4 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Konya |
| Vendég: | Sivas |
| Távolság: | 444.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Konya Buyuksehir Stadium |
| Befogadóképesség: | 42 276 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:30 (13:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.39 | 4.00 | 12 | 1.25 | 1.90 | |||
| 26% | 26% | 48% | 1.33 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 23% | 77% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Sivasspor | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2017-04-06 | Konyaspor | 3 - 2 | Sivasspor |
| 2017-03-01 | Sivasspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2016-02-19 | Konyaspor | 2 - 1 | Sivasspor |
| 2015-09-19 | Sivasspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2015-02-15 | Konyaspor | 0 - 1 | Sivasspor |
| 2014-09-21 | Sivasspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2014-02-02 | Konyaspor | 3 - 0 | Sivasspor |
| 2013-08-25 | Sivasspor | 2 - 0 | Konyaspor |
| 2011-05-14 | Konyaspor | 1 - 1 | Sivasspor |
| 2010-12-12 | Sivasspor | 1 - 0 | Konyaspor |
| 2009-04-18 | Konyaspor | 0 - 0 | Sivasspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Konyaspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-01 | Ankaraspor | 0 - 0 | Konyaspor |
| 2018-03-18 | Konyaspor | 2 - 0 | Kayserispor |
| 2018-03-11 | Galatasaray | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2018-03-04 | Konyaspor | 0 - 1 | Yeni Malatyaspor |
| 2018-02-23 | Akhisar Belediye | 3 - 0 | Konyaspor |
| 2018-02-16 | Konyaspor | 1 - 1 | Besiktas |
| 2018-02-11 | Alanyaspor | 1 - 2 | Konyaspor |
| 2018-02-08 | Galatasaray | 4 - 1 | Konyaspor |
| 2018-02-04 | Konyaspor | 1 - 1 | Ist. Basaksehir |
| 2018-02-01 | Konyaspor | 2 - 2 | Galatasaray |
| 2018-01-26 | Genclerbirligi | 2 - 1 | Konyaspor |
| 2018-01-21 | Konyaspor | 2 - 2 | Trabzonspor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Sivasspor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-30 | Sivasspor | 1 - 0 | Karabukspor |
| 2018-03-17 | Bursaspor | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2018-03-10 | Sivasspor | 2 - 2 | Kasimpasa |
| 2018-03-04 | Antalyaspor | 1 - 4 | Sivasspor |
| 2018-02-25 | Göztepe | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2018-02-17 | Sivasspor | 3 - 2 | Ankaraspor |
| 2018-02-11 | Kayserispor | 1 - 1 | Sivasspor |
| 2018-02-04 | Sivasspor | 2 - 1 | Galatasaray |
| 2018-01-28 | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | Sivasspor |
| 2018-01-21 | Sivasspor | 1 - 1 | Akhisar Belediye |
| 2018-01-15 | Sivasspor | 1 - 0 | Tobol Kostanay |
| 2018-01-12 | Sivasspor | 1 - 1 | Zsetiszu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Tabella Süper Lig
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 28 | +22 | 59 |
| 2 | Galatasaray | 27 | +34 | 57 |
| 3 | Besiktas | 28 | +29 | 56 |
| 4 | Fenerbahce | 27 | +24 | 51 |
| 5 | Trabzonspor | 28 | +11 | 45 |
| 6 | Kayserispor | 28 | -5 | 41 |
| 7 | Sivasspor | 27 | -1 | 41 |
| 8 | Göztepe | 28 | -6 | 40 |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 28 | -4 | 37 |
| 10 | Antalyaspor | 28 | -13 | 34 |
| 11 | Kasimpasa | 27 | -3 | 34 |
| 12 | Akhisar Belediye | 27 | -5 | 34 |
| 13 | Bursaspor | 27 | -3 | 33 |
| 14 | Alanyaspor | 27 | -7 | 28 |
| 15 | Ankaraspor | 27 | -7 | 28 |
| 16 | Genclerbirligi | 27 | -11 | 27 |
| 17 | Konyaspor | 27 | -10 | 25 |
| 18 | Karabukspor | 28 | -45 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Konyaspor | |
| Sivasspor | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Konyaspor | Sivasspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Ist. Basaksehir | 1 - 1 | |
| 2 | Galatasaray | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Besiktas | 1 - 1 | |
| 4 | Fenerbahce | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Trabzonspor | 2 - 2 | |
| 6 | Kayserispor | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Sivasspor | - | |
| 8 | Göztepe | 1 - 0 | |
| 9 | Yeni Malatyaspor | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Antalyaspor | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 11 | Kasimpasa | 2 - 3 | |
| 12 | Akhisar Belediye | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Bursaspor | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 14 | Alanyaspor | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 15 | Ankaraspor | 1 - 0 | 2 - 4 |
| 16 | Genclerbirligi | 3 - 0 | 4 - 0 |
| 17 | Konyaspor | - | |
| 18 | Karabukspor | 2 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Konyaspor | Sivasspor | |
| Pozíció | 17 | 7 |
| Pontok | 25 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 9 |
| Pontok | 20 | 14 |
Liga forma
| Konyaspor | Sivasspor | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 14 |
12
5 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 4 |
4
2 7 |
Liga gólok
| Konyaspor | Sivasspor | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
36 |
37
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
14 |
15
22 |
Teljes statisztika Süper Lig
| Mérkőzések (247) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (720) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.91 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.69 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 80% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 34% |
Konyaspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Antalyaspor | - | Konyaspor |
| 2018-04-22 | Konyaspor | - | Kasimpasa |
| 2018-04-30 | Bursaspor | - | Konyaspor |
| 2018-05-05 | Karabukspor | - | Konyaspor |
| 2018-05-12 | Konyaspor | - | Göztepe |
| 2018-05-19 | Fenerbahce | - | Konyaspor |
Sivasspor következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Sivasspor | - | Fenerbahce |
| 2018-04-21 | Trabzonspor | - | Sivasspor |
| 2018-04-28 | Sivasspor | - | Genclerbirligi |
| 2018-05-04 | Ist. Basaksehir | - | Sivasspor |
| 2018-05-13 | Sivasspor | - | Alanyaspor |
| 2018-05-19 | Besiktas | - | Sivasspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.39 | 4.00 |
| Valószínűség | 26% | 26% | 48% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
