2. divisjon - 2. csoport - Norvégia
szombat, 05.05.2018
14:00
14:00

Kjelsås

Nardo
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Oslo |
| Vendég: | Trondheim |
| Távolság: | 391.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 4.00 | 2.75 | 12 | 1.39 | 1.72 | |||
| 38% | 29% | 33% | 1.22 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.50 | 2.50 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 68% | 32% | 39% | 61% | 20% | 80% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Kjelsås utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-02 | Kjelsås | 0 - 3 | Ullensaker Kisa |
| 2018-04-29 | Bryne | 2 - 0 | Kjelsås |
| 2018-04-21 | Flekkeroy | 1 - 1 | Kjelsås |
| 2018-04-18 | Eidsvold TF | 1 - 3 | Kjelsås |
| 2018-04-14 | Kjelsås | 0 - 0 | Skeid |
| 2017-10-21 | Asker | 4 - 1 | Kjelsås |
| 2017-10-14 | Kjelsås | 1 - 0 | Vålerenga 2 |
| 2017-10-07 | Nybergsund | 4 - 2 | Kjelsås |
| 2017-09-30 | Kjelsås | 3 - 1 | Alta |
| 2017-09-23 | Baerum | 1 - 0 | Kjelsås |
| 2017-09-16 | Kjelsås | 3 - 1 | Follo |
| 2017-09-09 | Skeid | 3 - 1 | Kjelsås |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 50% |
Nardo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Nardo | 3 - 2 | Flekkeroy |
| 2018-04-21 | Skeid | 3 - 0 | Nardo |
| 2018-04-14 | Nardo | 0 - 0 | Arendal |
| 2018-02-17 | Rosenborg | 5 - 0 | Nardo |
| 2018-02-11 | Ranheim | 6 - 0 | Nardo |
| 2017-10-21 | Nardo | 4 - 2 | Bryne |
| 2017-10-14 | Vidar | 3 - 1 | Nardo |
| 2017-10-07 | Fram Larvik | 2 - 1 | Nardo |
| 2017-09-30 | Nardo | 2 - 1 | Notodden |
| 2017-09-24 | Vard Haugesund | 0 - 1 | Nardo |
| 2017-09-17 | Nardo | 1 - 1 | Oygarden |
| 2017-09-10 | Egersunds | 3 - 0 | Nardo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 42% |
Tabella 2. divisjon - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KFUM Oslo | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Vålerenga 2 | 3 | +1 | 6 |
| 3 | Brattvag | 3 | -1 | 6 |
| 4 | Skeid | 3 | +3 | 5 |
| 5 | Bryne | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Arendal | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Hodd | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Stjordals Blink | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Nardo | 3 | -2 | 4 |
| 10 | Vidar | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Flekkeroy | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Kjelsås | 3 | -2 | 2 |
| 13 | Egersunds | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Vard Haugesund | 3 | -4 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Kjelsås | |
| Nardo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Kjelsås | Nardo |
|---|---|---|---|
| 1 | KFUM Oslo | ||
| 2 | Vålerenga 2 | ||
| 3 | Brattvag | ||
| 4 | Skeid | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 5 | Bryne | ||
| 6 | Arendal | ||
| 7 | Hodd | ||
| 8 | Stjordals Blink | ||
| 9 | Nardo | - | |
| 10 | Vidar | ||
| 11 | Flekkeroy | ||
| 12 | Kjelsås | - | |
| 13 | Egersunds | ||
| 14 | Vard Haugesund |
Liga pozíció
| Kjelsås | Nardo | |
| Pozíció | 12 | 9 |
| Pontok | 2 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 1 | 0 |
Liga forma
| Kjelsås | Nardo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
2 1 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Kjelsås | Nardo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
3 |
3
5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
3 |
Teljes statisztika 2. divisjon - 2. csoport
| Mérkőzések (21) | |
| Hazai győzelmek | 29% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (54) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.24 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 29% |
Kjelsås következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Stjordals Blink | - | Kjelsås |
| 2018-05-19 | Kjelsås | - | Vard Haugesund |
| 2018-05-26 | KFUM Oslo | - | Kjelsås |
| 2018-06-02 | Kjelsås | - | Vålerenga 2 |
| 2018-06-09 | Egersunds | - | Kjelsås |
| 2018-06-16 | Kjelsås | - | Vidar |
Nardo következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Bryne | - | Nardo |
| 2018-05-19 | Nardo | - | Stjordals Blink |
| 2018-05-26 | Vard Haugesund | - | Nardo |
| 2018-06-02 | Nardo | - | KFUM Oslo |
| 2018-06-11 | Vålerenga 2 | - | Nardo |
| 2018-06-17 | Nardo | - | Egersunds |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 4.00 | 2.75 |
| Valószínűség | 38% | 29% | 33% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.72 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 2.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Nem @ 2.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
