Szuperliga - Malajzia
szombat, 24.02.2018
13:00
13:00

Kelantan

Perak
3 - 2
(0 - 1, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kota Bharu |
| Vendég: | Ipoh |
| Távolság: | 214.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.39 | 2.29 | 12 | 1.57 | 1.50 | |||
| 34% | 30% | 36% | 1.30 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.70 | 1.80 | 2.00 | 2.92 | 1.35 | ||||||
| 80% | 20% | 50% | 50% | 18% | 82% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-07-15 | Kelantan | 0 - 2 | Perak |
| 2017-03-01 | Perak | 2 - 4 | Kelantan |
| 2016-10-22 | Kelantan | 2 - 2 | Perak |
| 2016-02-13 | Perak | 0 - 0 | Kelantan |
| 2015-08-01 | Kelantan | 1 - 0 | Perak |
| 2015-03-06 | Perak | 0 - 0 | Kelantan |
| 2014-05-17 | Kelantan | 2 - 1 | Perak |
| 2014-02-08 | Perak | 2 - 1 | Kelantan |
| 2013-07-02 | Perak | 0 - 1 | Kelantan |
| 2013-03-01 | Kelantan | 1 - 1 | Perak |
| 2012-07-07 | Kelantan | 6 - 0 | Perak |
| 2012-03-17 | Perak | 0 - 2 | Kelantan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Kelantan utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Pahang | 3 - 0 | Kelantan |
| 2018-02-06 | Kelantan | 1 - 1 | Terengganu |
| 2018-02-03 | Melaka Utd | 2 - 1 | Kelantan |
| 2017-10-28 | Melaka Utd | 1 - 3 | Kelantan |
| 2017-09-27 | Kelantan | 0 - 0 | PKNS |
| 2017-09-20 | Johor DT | 3 - 0 | Kelantan |
| 2017-08-05 | Kelantan | 1 - 1 | Felda Utd |
| 2017-07-26 | Kedah | 5 - 0 | Kelantan |
| 2017-07-22 | Selangor | 1 - 0 | Kelantan |
| 2017-07-15 | Kelantan | 0 - 2 | Perak |
| 2017-07-11 | T-Team | 3 - 1 | Kelantan |
| 2017-07-01 | Kelantan | 0 - 2 | Sarawak FA |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 50% | 25% |
Perak utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Perak | 0 - 2 | PKNS |
| 2018-02-07 | Kedah | 1 - 3 | Perak |
| 2018-02-04 | Pahang | 0 - 0 | Perak |
| 2017-10-28 | Pahang | 1 - 1 | Perak |
| 2017-09-27 | Perak | 1 - 0 | Penang |
| 2017-09-20 | Melaka Utd | 3 - 1 | Perak |
| 2017-08-05 | Perak | 2 - 0 | PKNS |
| 2017-07-26 | Johor DT | 2 - 1 | Perak |
| 2017-07-22 | Perak | 1 - 0 | Felda Utd |
| 2017-07-15 | Kelantan | 0 - 2 | Perak |
| 2017-07-11 | Perak | 0 - 1 | Selangor |
| 2017-07-04 | Perak | 2 - 0 | PKNS |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 25% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Terengganu | 4 | +4 | 8 |
| 2 | PKNS | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Johor DT | 3 | +3 | 6 |
| 4 | Selangor | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Melaka Utd | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Pahang | 3 | +2 | 4 |
| 7 | Perak | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Kedah | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Negeri Sembilan | 4 | -3 | 3 |
| 10 | Kuala Lumpur | 3 | -3 | 3 |
| 10 | PKNP | 3 | -3 | 3 |
| 12 | Kelantan | 3 | -4 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Kelantan | |
| Perak | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Kelantan | Perak |
|---|---|---|---|
| 1 | Terengganu | 1 - 1 | |
| 2 | PKNS | ||
| 3 | Johor DT | ||
| 4 | Selangor | ||
| 5 | Melaka Utd | ||
| 6 | Pahang | 0 - 0 | |
| 7 | Perak | - | |
| 8 | Kedah | 1 - 3 | |
| 9 | Negeri Sembilan | ||
| 10 | Kuala Lumpur | ||
| 10 | PKNP | ||
| 12 | Kelantan | - |
Liga pozíció
| Kelantan | Perak | |
| Pozíció | 12 | 7 |
| Pontok | 1 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 2 |
| Pontok | 1 | 4 |
Liga forma
| Kelantan | Perak | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 2 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
1
1 0 |
Liga gólok
| Kelantan | Perak | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
6 |
3
3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
3
1 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (19) | |
| Hazai győzelmek | 58% |
| Döntetlenek | 16% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (48) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.53 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.63 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 42% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 21% |
Kelantan következő 6 mérkőzések
| 2018-03-09 | PKNS | - | Kelantan |
| 2018-04-14 | Negeri Sembilan | - | Kelantan |
| 2018-04-28 | Kelantan | - | Johor DT |
| 2018-05-02 | PKNP | - | Kelantan |
| 2018-05-05 | Kelantan | - | Kuala Lumpur |
| 2018-05-11 | Kelantan | - | PKNP |
Perak következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Perak | - | Selangor |
| 2018-04-15 | PKNP | - | Perak |
| 2018-04-29 | Perak | - | Kuala Lumpur |
| 2018-05-02 | Melaka Utd | - | Perak |
| 2018-05-06 | Perak | - | Terengganu |
| 2018-05-12 | Perak | - | Melaka Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 3.39 | 2.29 |
| Valószínűség | 34% | 30% | 36% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.50 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.70 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.92 | 1.35 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.35 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.11 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 2.11 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-24 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
