Division 1 - Észak - Svédország
vasárnap, 08.04.2018
15:00
15:00

Karlslunds IF

Sollentuna
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Örebro |
| Vendég: | Sollentuna |
| Távolság: | 156.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.75 | 2.75 | 12 | 1.39 | 1.66 | |||
| 36% | 29% | 35% | 1.25 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.08 | 1.72 | 2.07 | 2.60 | 1.43 | ||||||
| 33% | 67% | 8% | 92% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Karlslunds IF utolsó mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Sollentuna utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-04 | Sollentuna | 2 - 1 | Akropolis |
| 2017-10-29 | Nyköpings | 2 - 1 | Sollentuna |
| 2017-10-22 | Assyriska FF | 2 - 1 | Sollentuna |
| 2017-10-15 | Sollentuna | 3 - 3 | Team TG |
| 2017-10-07 | Carlstad Utd | 1 - 0 | Sollentuna |
| 2017-09-30 | Sollentuna | 0 - 3 | Arameisk-Syr. |
| 2017-09-23 | Sollentuna | 3 - 1 | Enskede |
| 2017-09-18 | Västerås SK | 5 - 0 | Sollentuna |
| 2017-09-09 | Sollentuna | 2 - 1 | Vasalunds |
| 2017-09-02 | Sandvikens | 2 - 2 | Sollentuna |
| 2017-08-27 | Umeå | 3 - 1 | Sollentuna |
| 2017-08-23 | Sollentuna | 1 - 2 | Syrianska |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 11 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 92% | 42% |
Tabella Division 1 - Észak
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Arameisk-Syr. | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Linkoping City | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Nyköpings | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Rynninge IK | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Sandvikens | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Umeå | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Skelleftea FF | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Akropolis | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Assyriska FF | 0 | 0 | 0 |
| 9 | BK Forward | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Karlslunds IF | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Carlstad Utd | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Syrianska | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Sollentuna | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Team TG | 0 | 0 | 0 |
Liga pozíció
| Karlslunds IF | Sollentuna | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 5 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Karlslunds IF | Sollentuna | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Karlslunds IF | Sollentuna | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Division 1 - Észak
| Mérkőzések (4) | |
| Hazai győzelmek | 0% |
| Döntetlenek | 75% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (10) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.50 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 100% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 100% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 100% |
| Felett 1.5 | 100% |
| Felett 2.5 | 25% |
| Felett 3.5 | 25% |
Karlslunds IF következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Sandvikens | - | Karlslunds IF |
| 2018-04-21 | Karlslunds IF | - | Carlstad Utd |
| 2018-04-29 | Team TG | - | Karlslunds IF |
| 2018-05-05 | Karlslunds IF | - | Assyriska FF |
| 2018-05-13 | Västerås SK | - | Karlslunds IF |
| 2018-05-20 | Karlslunds IF | - | Nyköpings |
Sollentuna következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Sollentuna | - | Skelleftea FF |
| 2018-04-22 | Sollentuna | - | Team TG |
| 2018-04-29 | Sandvikens | - | Sollentuna |
| 2018-05-05 | Sollentuna | - | Carlstad Utd |
| 2018-05-12 | Linkoping City | - | Sollentuna |
| 2018-05-19 | Sollentuna | - | BK Forward |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.75 | 2.75 |
| Valószínűség | 36% | 29% | 35% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.66 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 4.08 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 1.5 @ 4.08 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 8% | 92% | |
| Alatt 2.5 @ 2.07 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 1.43 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.43 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.58 | 2.25 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Nem @ 2.25 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-08 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
