Erste Liga - Ausztria

péntek, 20.04.2018
19:30
Kapfenberg

Kapfenberg

Wacker Innsbr.

Wacker Innsbr.

2 - 1
(2 - 1,  0 - 0)
Információ
Város
Hazai: Kapfenberg
Vendég: Innsbruck
Távolság: 294.4 km
Stadion
Stadion: Franz-Fekete-Stadion
Befogadóképesség: 12 000 (2 000)
Méretek: 105 x 68 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 19:30 (20:30 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
5.50 3.60 1.64 2 2.20 1.12
22% 24% 54% 1.64 29% 71%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.80 2.00 3.00 1.36
77% 23% 54% 46% 30% 70%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-12-01 Wacker Innsbr. 1 - 1 Kapfenberg
2017-09-15 Kapfenberg 2 - 1 Wacker Innsbr.
2017-07-28 Wacker Innsbr. 0 - 0 Kapfenberg
2017-04-18 Wacker Innsbr. 3 - 3 Kapfenberg
2016-12-02 Kapfenberg 1 - 3 Wacker Innsbr.
2016-09-23 Wacker Innsbr. 1 - 0 Kapfenberg
2016-07-29 Kapfenberg 1 - 1 Wacker Innsbr.
2016-04-15 Kapfenberg 2 - 2 Wacker Innsbr.
2015-11-27 Wacker Innsbr. 2 - 2 Kapfenberg
2015-09-18 Kapfenberg 1 - 4 Wacker Innsbr.
2015-07-24 Wacker Innsbr. 0 - 0 Kapfenberg
2015-04-24 Wacker Innsbr. 0 - 1 Kapfenberg
G D V +1.5 +2.5 +3.5
2 7 3 8 6 5
17% 58% 25% 67% 50% 42%

Kapfenberg utolsó 12 mérkőzések

2018-04-13 Liefering 1 - 1 Kapfenberg
2018-04-06 Kapfenberg 0 - 0 SV Ried
2018-04-03 TSV Hartberg 4 - 0 Kapfenberg
2018-03-30 FAC Wien 0 - 1 Kapfenberg
2018-03-20 Kapfenberg 1 - 4 Blau-Weiss Linz
2018-03-16 Kapfenberg 0 - 0 Wiener Neustadt
2018-03-12 WSG Wattens 3 - 2 Kapfenberg
2018-03-09 Austria Lustenau 3 - 1 Kapfenberg
2018-01-11 Kapfenberg 0 - 1 Wolfsberger AC
2017-12-01 Wacker Innsbr. 1 - 1 Kapfenberg
2017-11-24 Kapfenberg 0 - 5 Liefering
2017-11-17 SV Ried 2 - 0 Kapfenberg
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 8 5 5
8% 33% 58% 67% 42% 42%

Wacker Innsbr. utolsó 12 mérkőzések

2018-04-13 Wacker Innsbr. 4 - 0 Blau-Weiss Linz
2018-04-06 FAC Wien 0 - 2 Wacker Innsbr.
2018-04-02 Wacker Innsbr. 2 - 0 Wiener Neustadt
2018-03-30 Wacker Innsbr. 2 - 1 Liefering
2018-03-16 SV Ried 1 - 3 Wacker Innsbr.
2018-03-09 WSG Wattens 1 - 2 Wacker Innsbr.
2018-03-02 Wacker Innsbr. 2 - 1 Austria Lustenau
2018-02-23 TSV Hartberg 0 - 2 Wacker Innsbr.
2017-12-01 Wacker Innsbr. 1 - 1 Kapfenberg
2017-11-24 Blau-Weiss Linz 1 - 2 Wacker Innsbr.
2017-11-17 Wacker Innsbr. 3 - 0 FAC Wien
2017-11-03 Wiener Neustadt 0 - 1 Wacker Innsbr.
G D V +1.5 +2.5 +3.5
11 1 0 11 7 2
92% 8% 0% 92% 58% 17%

Tabella Erste Liga

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Wacker Innsbr. 28 18 6 4 50 22 +28 60
2 TSV Hartberg 28 15 6 7 50 27 +23 51
3 Liefering 28 13 8 7 49 34 +15 47
4 Wiener Neustadt 28 13 8 7 41 30 +11 47
5 SV Ried 28 12 9 7 51 33 +18 45
6 Austria Lustenau 28 10 6 12 39 42 -3 36
7 WSG Wattens 28 8 5 15 34 46 -12 29
8 Kapfenberg 28 7 7 14 28 47 -19 28
9 Blau-Weiss Linz 28 5 8 15 30 51 -21 23
10 FAC Wien 28 5 5 18 22 62 -40 20

Mérkőzések kronológiája a ligában

Kapfenberg                             
Wacker Innsbr.                             
Hazai                             
Vendég                             

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Kapfenberg Wacker Innsbr.
1 Wacker Innsbr. 2 - 1 -
2 TSV Hartberg 0 - 2 0 - 2
3 Liefering 0 - 5 1 - 0
4 Wiener Neustadt 0 - 0 0 - 1
5 SV Ried 0 - 0 1 - 3
6 Austria Lustenau 0 - 1 0 - 4
7 WSG Wattens 1 - 1 1 - 2
8 Kapfenberg - 2 - 1
9 Blau-Weiss Linz 1 - 4 1 - 2
10 FAC Wien 4 - 1 0 - 2

Liga pozíció

  Kapfenberg Wacker Innsbr.
Pozíció 8 1
Pontok 28 60
  Hazai Vendég
Pozíció 9 1
Pontok 13 26

Liga forma

  Kapfenberg Wacker Innsbr.
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
7        
7        
14               
18                   
6       
4     
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
3    
4     
6       
8         
2   
4     

Liga gólok

  Kapfenberg Wacker Innsbr.
Lőtt gólok
Kapott gólok
28                             
47                                                
50                                                   
22                       
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
11            
19                    
24                         
16                 

Teljes statisztika Erste Liga

Mérkőzések   (140)
Hazai győzelmek 44%
Döntetlenek 24%
Vendég győzelmek 32%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (394)
Meccsenkénti gólok 2.81
Meccsenkénti hazai gólok 1.56
Meccsenkénti vendég gólok 1.26
Hazai csapat lőtt gólok 75%
Vendég csapatok lőtt gólok 69%
Mindkét Csapat gólt Szerez 52%
Felett 1.5 78%
Felett 2.5 56%
Felett 3.5 34%

Kapfenberg következő 6 mérkőzések

2018-04-24 Kapfenberg - WSG Wattens
2018-04-27 Blau-Weiss Linz - Kapfenberg
2018-05-04 Kapfenberg - Austria Lustenau
2018-05-11 Wiener Neustadt - Kapfenberg
2018-05-18 Kapfenberg - FAC Wien
2018-05-21 Kapfenberg - TSV Hartberg

Wacker Innsbr. következő 6 mérkőzések

2018-04-24 Wacker Innsbr. - TSV Hartberg
2018-04-27 Austria Lustenau - Wacker Innsbr.
2018-05-04 Wacker Innsbr. - WSG Wattens
2018-05-11 Wacker Innsbr. - SV Ried
2018-05-18 Liefering - Wacker Innsbr.
2018-05-21 Wiener Neustadt - Wacker Innsbr.

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 5.50 3.60 1.64
Valószínűség 22% 24% 54%
2 @ 1.64
Dupla esély 1X X2
Oddsok 2.20 1.12
Valószínűség 29% 71%
X2 @ 1.12
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.25 3.75
Valószínűség   77% 23%
Felett 1.5 @ 1.25
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.80 2.00
Valószínűség   54% 46%
Felett 2.5 @ 1.80
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   3.00 1.36
Valószínűség   30% 70%
Alatt 3.5 @ 1.36
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.80 1.90
Valószínűség   50% 50%
Igen @ 1.80

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-20 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play