Liga Nacional - Honduras
vasárnap, 18.03.2018
00:00
00:00

Juticalpa

Marathon
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Juticalpa |
| Vendég: | San Pedro Sula |
| Távolság: | 215.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 00:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.25 | 2.39 | 2 | 1.53 | 1.50 | |||
| 28% | 20% | 52% | 2.39 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.39 | 1.64 | 2.20 | 2.43 | 1.48 | ||||||
| 78% | 22% | 62% | 38% | 29% | 71% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2018-02-21 | Marathon | 2 - 1 | Juticalpa |
| 2017-10-26 | Juticalpa | 3 - 0 | Marathon |
| 2017-08-26 | Marathon | 3 - 2 | Juticalpa |
| 2017-03-01 | Marathon | 3 - 1 | Juticalpa |
| 2017-01-08 | Juticalpa | 0 - 1 | Marathon |
| 2016-10-29 | Marathon | 2 - 2 | Juticalpa |
| 2016-08-28 | Juticalpa | 0 - 1 | Marathon |
| 2016-04-17 | Juticalpa | 1 - 3 | Marathon |
| 2016-02-13 | Marathon | 2 - 0 | Juticalpa |
| 2015-11-14 | Marathon | 1 - 1 | Juticalpa |
| 2015-09-20 | Juticalpa | 2 - 0 | Marathon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 7 | 9 | 6 | 4 | |
| 18% | 18% | 64% | 82% | 55% | 36% |
Juticalpa utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Juticalpa | 3 - 1 | Platense |
| 2018-03-04 | Ol. Tegucigalpa | 1 - 2 | Juticalpa |
| 2018-02-25 | Juticalpa | 2 - 1 | Hond. Progreso |
| 2018-02-21 | Marathon | 2 - 1 | Juticalpa |
| 2018-02-18 | Real Espana | 1 - 0 | Juticalpa |
| 2018-02-15 | Juticalpa | 0 - 1 | Motagua |
| 2018-02-11 | Juticalpa | 1 - 1 | Lobos UPNFM |
| 2018-02-08 | Vida La Ceiba | 3 - 0 | Juticalpa |
| 2018-02-04 | Juticalpa | 2 - 1 | Real Soc. Tocoa |
| 2018-01-28 | Platense | 0 - 0 | Juticalpa |
| 2018-01-26 | Juticalpa | 3 - 5 | Ol. Tegucigalpa |
| 2018-01-21 | Hond. Progreso | 4 - 3 | Juticalpa |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 25% |
Marathon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Marathon | 3 - 1 | Ol. Tegucigalpa |
| 2018-03-04 | Lobos UPNFM | 1 - 2 | Marathon |
| 2018-02-25 | Marathon | 3 - 0 | Platense |
| 2018-02-21 | Marathon | 2 - 1 | Juticalpa |
| 2018-02-19 | Hond. Progreso | 2 - 5 | Marathon |
| 2018-02-14 | Marathon | 2 - 2 | Vida La Ceiba |
| 2018-02-11 | Motagua | 3 - 0 | Marathon |
| 2018-02-07 | Real Soc. Tocoa | 1 - 0 | Marathon |
| 2018-02-03 | Marathon | 1 - 1 | Real Espana |
| 2018-01-28 | Ol. Tegucigalpa | 1 - 1 | Marathon |
| 2018-01-25 | Marathon | 3 - 2 | Lobos UPNFM |
| 2018-01-21 | Platense | 2 - 4 | Marathon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 9 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 75% | 42% |
Tabella Liga Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motagua | 12 | +12 | 25 |
| 2 | Marathon | 12 | +9 | 24 |
| 3 | Ol. Tegucigalpa | 12 | +10 | 22 |
| 4 | Real Espana | 12 | -1 | 16 |
| 5 | Hond. Progreso | 12 | -9 | 16 |
| 6 | Vida La Ceiba | 12 | 0 | 15 |
| 7 | Juticalpa | 12 | -4 | 14 |
| 8 | Platense | 12 | -4 | 13 |
| 9 | Lobos UPNFM | 12 | -7 | 11 |
| 10 | Real Soc. Tocoa | 12 | -6 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Juticalpa | |
| Marathon | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Juticalpa | Marathon |
|---|---|---|---|
| 1 | Motagua | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Marathon | - | |
| 3 | Ol. Tegucigalpa | 3 - 5 | 1 - 1 |
| 4 | Real Espana | ||
| 5 | Hond. Progreso | 2 - 1 | 2 - 5 |
| 6 | Vida La Ceiba | ||
| 7 | Juticalpa | - | |
| 8 | Platense | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 9 | Lobos UPNFM | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Real Soc. Tocoa | 2 - 1 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Juticalpa | Marathon | |
| Pozíció | 7 | 2 |
| Pontok | 14 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 2 |
| Pontok | 10 | 10 |
Liga forma
| Juticalpa | Marathon | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 6 |
7
3 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 2 |
3
1 2 |
Liga gólok
| Juticalpa | Marathon | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
21 |
26
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
10 |
12
10 |
Teljes statisztika Liga Nacional
| Mérkőzések (60) | |
| Hazai győzelmek | 52% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 23% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (156) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.60 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.53 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 22% |
Juticalpa következő 6 mérkőzések
| 2018-03-25 | Real Soc. Tocoa | - | Juticalpa |
| 2018-03-29 | Juticalpa | - | Vida La Ceiba |
| 2018-04-08 | Lobos UPNFM | - | Juticalpa |
| 2018-04-13 | Motagua | - | Juticalpa |
| 2018-04-15 | Juticalpa | - | Real Espana |
| 2018-07-29 | Juticalpa | - | Real Espana |
Marathon következő 6 mérkőzések
| 2018-03-25 | Real Espana | - | Marathon |
| 2018-03-28 | Marathon | - | Real Soc. Tocoa |
| 2018-04-07 | Marathon | - | Motagua |
| 2018-04-12 | Vida La Ceiba | - | Marathon |
| 2018-04-15 | Marathon | - | Hond. Progreso |
| 2018-04-29 | Real Espana | - | Marathon |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.54 | 3.25 | 2.39 |
| Valószínűség | 28% | 20% | 52% |
| 2 @ 2.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.50 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.39 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.43 | 1.48 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.48 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.51 | 2.39 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Igen @ 1.51 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 20:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
