Primera División - Bolívia
hétfő, 05.02.2018
19:00
19:00

J. Wilstermann

Destroyers
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Cochabamba |
| Vendég: | Santa Cruz de la Sierra |
| Távolság: | 318.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Felix Capriles |
| Befogadóképesség: | 27 588 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.60 | 5.00 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 42% | 33% | 25% | 1.57 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.28 | 1.60 | 2.29 | 2.43 | 1.50 | ||||||
| 63% | 37% | 50% | 50% | 46% | 54% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
J. Wilstermann utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-02 | Oriente Petr. | 1 - 2 | J. Wilstermann |
| 2018-01-28 | Bolivar La Paz | 5 - 1 | J. Wilstermann |
| 2017-12-17 | The Strongest | 1 - 2 | J. Wilstermann |
| 2017-12-10 | J. Wilstermann | 0 - 0 | Blooming |
| 2017-12-08 | Oriente Petr. | 2 - 1 | J. Wilstermann |
| 2017-11-30 | J. Wilstermann | 3 - 1 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-11-25 | Petr. Yacuiba | 1 - 3 | J. Wilstermann |
| 2017-11-17 | J. Wilstermann | 2 - 0 | Real Potosi |
| 2017-11-12 | Nacional Potosi | 2 - 0 | J. Wilstermann |
| 2017-11-05 | J. Wilstermann | 2 - 2 | Bolivar La Paz |
| 2017-10-29 | Guabira Montero | 0 - 1 | J. Wilstermann |
| 2017-10-22 | J. Wilstermann | 3 - 0 | U. Sucre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 67% | 33% |
Destroyers utolsó mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar La Paz | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Royal Pari | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Nacional Potosi | 2 | 0 | 3 |
| 4 | A. Cochabamba | 2 | -1 | 3 |
| 5 | Real Potosi | 2 | +1 | 1 |
| 6 | Guabira Montero | 1 | 0 | 1 |
| 7 | U. Sucre | 2 | -1 | 1 |
| 8 | San Jose Oruro | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Sp. Boys Warnes | 2 | -2 | 1 |
| 9 | The Strongest | 2 | -2 | 1 |
| 11 | J. Wilstermann | 1 | -4 | 0 |
| 12 | Blooming | 2 | +2 | -2 |
| 13 | Destroyers | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Oriente Petr. | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| J. Wilstermann | |
| Destroyers | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| J. Wilstermann | Destroyers | |
| Pozíció | 11 | 13 |
| Pontok | 0 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 11 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| J. Wilstermann | Destroyers | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
0
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| J. Wilstermann | Destroyers | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
5 |
0
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (11) | |
| Hazai győzelmek | 36% |
| Döntetlenek | 36% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (38) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.45 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.45 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 82% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 64% |
| Felett 1.5 | 91% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 36% |
J. Wilstermann következő 6 mérkőzések
| 2018-02-09 | J. Wilstermann | - | Oriente Petr. |
| 2018-02-14 | Vasco Da Gama | - | J. Wilstermann |
| 2018-02-18 | J. Wilstermann | - | Oriente Petr. |
| 2018-02-22 | J. Wilstermann | - | Vasco Da Gama |
| 2018-02-25 | A. Cochabamba | - | J. Wilstermann |
| 2018-02-28 | Guabira Montero | - | J. Wilstermann |
Destroyers következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Destroyers | - | U. Sucre |
| 2018-02-17 | Real Potosi | - | Destroyers |
| 2018-02-23 | Destroyers | - | Oriente Petr. |
| 2018-02-25 | Destroyers | - | Bolivar La Paz |
| 2018-03-04 | Royal Pari | - | Destroyers |
| 2018-03-07 | Guabira Montero | - | Destroyers |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 3.60 | 5.00 |
| Valószínűség | 42% | 33% | 25% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.25 |
| Valószínűség | 75% | 25% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.28 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.43 | 1.50 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.62 | 2.16 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.62 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-05 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
